Kızlar ben bittim ağlamaktan bıktım

mocamoca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
8
4
34
Kızlar ne yapsam olmadı bebe bisküvisini 1 2 gün yiyip bırakıyorum iştah açıcıc şuruplar hiçbir işe yaramıyor azcık yemek yiyorum böyle kendimi zorluyorum yiyim diye kuscak gibi oluyorum sonra ağlıyorum niye kilo alamıyorum diye.Çöp gibi bacaklardan bıktım artık bende şort giyebilmek istiyorum kızlar nasıl kilo alcam.Diyetisyenede gittim devlette bir liste verip gönderdi

merhaba;
Bende fazla yemek yiyemiyorum. 50 kiloyum şuan. Boyumda 1.63. Ama yemek istememin sebebi midemden kaynaklanıyor. Miden de ağrıların oluyormu?

selam ya aynen bende zaıfım ve midem de ağrılar oluyor hemde çok fazla sizn neden acaba ?
merhaba;
Bende fazla yemek yiyemiyorum. 50 kiloyum şuan. Boyumda 1.63. Ama yemek istememin sebebi midemden kaynaklanıyor. Miden de ağrıların oluyormu?

bir de hiç acıkmıyorum bıraksanız yemek yemeden saatlerce oturabilirim iştah açıcı bildiğiniz şeyler var mı

kusacak gibi olmanın sebebi midenin daralmış olmasından kaynaklanıyo kusacak kadar zorlasan miden genişler kusma hissi kaybolur.
Ve sana ensure*yi kesinlikle öneriyorum bir yere not al doktordan raporlu çıkar ucuza gelir kullan 1 ayda kesin sonuç Alırsın.
bende ensure nedir bilmezdim ama en son mide doktoruna gitmiştim şansıma o bana önerdi kullandım 3 kilo aldım ama üşendiğim için bıraktım tekrardan

Bende aynı senin gibiyim 39 kiloya düştüm şuan 1 kilo aldım eski kilomdayım 1 hafta aç kalsam o açlık hissi gelmiyor bir türlü benimde denemediğim şey kalmadı hap a başladım iştahım açıldı ensure yi de kullanacağım inşallah

Kızlar merhaba ben de yazmak istedim. Bekarken 46 kiloydum boyum 1.68 midemdeki rahatszliktan kaynaklaniyodu. 19 yaşında evlendim ve herkes bana bakıp aciyodu belim avuç kadardı 3 gun yemek yemeden durabiliyodum. Yemek yiyemedigimden tansiyonum dusuyodu surekli doktora gidip serum aliyodum. İlaclar şuruplar hiç fayda etmiyodu 3 defa endoskopi de çektim sonra doktorum ferifer diye bi kan ilacı ve çiğneme tableti verdi 16 kuyu her kutuda 8 kaşık kan ilacı vardi hepsini ictim içerken kilo almadim ama ilacı bırakır bırakmaz kilo aldimm. Çok uyku çok açlık hissi oluyordu yemeyince elim ayagim titriyodu 2 sene içinde 46 kilodan 67 ye çıktım :)))))) inanın goren coook sasiriyodu cook degistigimi soyluyodu gerçekten de oyle :)) şuan 57 kiloyum kilo almak istemiyorum vermek te eski günler geliyo aklima :)

Siz de kontrollü bir sekilde kilo alırsınız inşallah

birşey sorcam peki kansızlığınız varmıydı veya herhangi bir vitamin eksikliği ?
Kızlar merhaba ben de yazmak istedim. Bekarken 46 kiloydum boyum 1.68 midemdeki rahatszliktan kaynaklaniyodu. 19 yaşında evlendim ve herkes bana bakıp aciyodu belim avuç kadardı 3 gun yemek yemeden durabiliyodum. Yemek yiyemedigimden tansiyonum dusuyodu surekli doktora gidip serum aliyodum. İlaclar şuruplar hiç fayda etmiyodu 3 defa endoskopi de çektim sonra doktorum ferifer diye bi kan ilacı ve çiğneme tableti verdi 16 kuyu her kutuda 8 kaşık kan ilacı vardi hepsini ictim içerken kilo almadim ama ilacı bırakır bırakmaz kilo aldimm. Çok uyku çok açlık hissi oluyordu yemeyince elim ayagim titriyodu 2 sene içinde 46 kilodan 67 ye çıktım :)))))) inanın goren coook sasiriyodu cook degistigimi soyluyodu gerçekten de oyle :)) şuan 57 kiloyum kilo almak istemiyorum vermek te eski günler geliyo aklima :)

Siz de kontrollü bir sekilde kilo alırsınız inşallah

birşey sorcam peki kansızlığınız varmıydı veya herhangi bir vitamin eksikliği ?

Evet canım kansızlık vitamin eksikliği demir eksikligi protein eksikliği ya herşey vardı :) bunlar da tansiyonumu dusuruyodu. Yemek yerken midem agriyodu kramplar giriyodu yemeyince de fenalık geciriyordum şükürler olsun şuan çok fena istahim açık :)) ya herkesin dalga konusu hatta eşimin ailesi Somali diyodu eşim yapılı benim yanında cop gibi duruyodm aciyolardi bana her gün her duyduğumda ağlayıp duruyodum sukur kiloda skntim yok ama mide ağrılarım devam ediyo ama alistim artık :)

Ay ne güzel ya almışsın yinede kiloları eksikliklerin tedavi edildiğiiçiniştah açılmıştır büyük ihtimal.İnşallah mide rahatsızlığında biter rahatlarsın :)
Şuan da ben seninle aynı durumdayım millet acıyarak bakıyor isim takan oluyo falan çok zoruma gidiyor :KK43: inşallah bende alırım bi 10 kilo falan
Evet canım kansızlık vitamin eksikliği demir eksikligi protein eksikliği ya herşey vardı :) bunlar da tansiyonumu dusuruyodu. Yemek yerken midem agriyodu kramplar giriyodu yemeyince de fenalık geciriyordum şükürler olsun şuan çok fena istahim açık :)) ya herkesin dalga konusu hatta eşimin ailesi Somali diyodu eşim yapılı benim yanında cop gibi duruyodm aciyolardi bana her gün her duyduğumda ağlayıp duruyodum sukur kiloda skntim yok ama mide ağrılarım devam ediyo ama alistim artık :)

Ay ne güzel ya almışsın yinede kiloları eksikliklerin tedavi edildiğiiçiniştah açılmıştır büyük ihtimal.İnşallah mide rahatsızlığında biter rahatlarsın :)
Şuan da ben seninle aynı durumdayım millet acıyarak bakıyor isim takan oluyo falan çok zoruma gidiyor :KK43: inşallah bende alırım bi 10 kilo falan

Canım benim bence bi dahiliyeye git supradin mıydı ismini unuttum bunları al iştah açıcı şuruplar var onları al merak etme üzülme 52-55 olsan yeterli bence

insanların söylediklerinden bende gerçekten bıktım şişman birine ne kadar kilolusun dediklerinde hakaret ediyor oluyorsun ama zayıfa gelen geçen çöp gibisin üflesen uçacaksın 2 boyutlusun gibi söylemleri hakaret olmuyor işte takmayayım diyorsun ama olmuyor :KK43: senin kullandığın kan ilaçlarını bende kullansam bir zararı dokunmaz değil mi

insanların söylediklerinden bende gerçekten bıktım şişman birine ne kadar kilolusun dediklerinde hakaret ediyor oluyorsun ama zayıfa gelen geçen çöp gibisin üflesen uçacaksın 2 boyutlusun gibi söylemleri hakaret olmuyor işte takmayayım diyorsun ama olmuyor :KK43: senin kullandığın kan ilaçlarını bende kullansam bir zararı dokunmaz değil mi

Kesinlikle haklisin iki sene boyunca hep agladim başka gelinlerle kiyaslayip durdular. Bana kalsa canım sen de bi git dahiliyeye kan tahlili aldır kilo alman için bir engel var mı diye bak tsh (troid) tahliline de baktir kansızlık falan varsa ben tavsiye ederim ilacı bırakır bırakmaz kilo almaya başladım :)

kusacak gibi olmanın sebebi midenin daralmış olmasından kaynaklanıyo kusacak kadar zorlasan miden genişler kusma hissi kaybolur.
Ve sana ensure*yi kesinlikle öneriyorum bir yere not al doktordan raporlu çıkar ucuza gelir kullan 1 ayda kesin sonuç Alırsın.
bende ensure nedir bilmezdim ama en son mide doktoruna gitmiştim şansıma o bana önerdi kullandım 3 kilo aldım ama üşendiğim için bıraktım tekrardan
ay gerçekten mi o kadar protein tozu denedim işe yaramadı bu inşallah yarar eczanelerde satılıyor mu

Gerçekten bak bende internetten karbonhidrat tozu kullandım salak gibi suya süte katıp hep içtim doldurup doldurup 1 gram yine kilo aldırmadı meğer onlar karaciğerde yağlanma yapıyormuş duydum geç oldu ama çok pişman oldum kullandığıma.
Bu ensureyle yeni tanıştım önceleri adını bile bilmiyordum sağolsun bir doktor önerdi kullan dedi kullandım 3 ay her ay 1 kilo almıştım farkedilir şekilde yani yüzüm falan şişmanlamıştı yine üşengeçliğimden bıraktım işte.tekrar başlıyacağım
bunu doktordan yazdırıyorsun yemek yiyorum kilo alamıyorum bir türlü de mama yazar mısınız de doktor raporlu yazıyor 6 ay kadar bitince tekrar yazdırıyorsun raporu gidip eczaneden 100 tl gibi birşeye alıyorsun eğer doktordan yazdırmazsan 200ml şişe 5-6 tl ye denk geliyor bayağı pahalı oluyor 6 ay kullandığında raporlu yazdırırsan devlet ödüyormuş.Çilekli yazdır bir de tadı çok hoş 200ml şişe 400 kalori düşün bir de yemek yiyip içtiğini :) İnşallah kilo alırsın kısa zaman da ve sağlıklı bir şekilde...

ay gerçekten mi o kadar protein tozu denedim işe yaramadı bu inşallah yarar eczanelerde satılıyor mu

X