Kizlar burnumu maalesef hiç begenmiyorum

EsiLaCIM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
274
2
41
Kizlar $iSliklerim daha var, ama azaldilar tabiki. Sislikler indikce burnumun tipini hic begenmiyorum:çok üzgünüm:. $u bir gercek doktorumdan gercekten memnun kaldim, ona lafim yok. Ama burnum asiri dogal olmus. Burnum hala iri ve kemer tam alinmamis sanki, hala biraz kemer duruyor cunki, ve burnum simetrik degilsenağlama. Ve hic kavisim yok, ben ozellikle kavis istemistim. Daha dogrusu burnum hala cok buyuk geliyor bana. Tabiki eski burnumla kiyaslanamaz, eski burnum cok fenaydi. Ama dedigim gibi hic begenmiyorum:1no2:, yani sevincim kursagimda kaldi, o kadar eziyeti bosuna cektim sanki. Hadi kendi cektigim eziyeti bosver, bebegim yollarda, otelde o kadar eziyet cektisenağlama . Tasarimdaki resime hic benzemiyor burnum, doktor bey tasarimdan cok daha guzel olacak demisti ama nerde, tasarimdan daha kotu gorunuyor. Birde etrafimdan aldigim yorumlardan sonra daha da cok deliriyorumkafamçokkarıştı . Ameliyat olali 48 gun oldu, ama maalesef simdiden revizyon ameliyati yaptirmayi dusunuyorum. Yani o kadar eziyeti tekrar cekecem.:sinifsinif:

dur bi dakka şimdi ben senin burnunu çok beğenmiştim
hemen arkadaşlık talebi gönderdim hatta
yandan da önden de çok güzeldi
hem de en şiş hali olmasına rağmen
tekrar bakacağım şimdi fotolarına
lütfen canını sıkma,bence hepsi geçecek bak özge de birsürü şey söylemişti şimdi süper

lütfen sıkma canını 1 sn bakıp yorum yapıcam

canım şimdi resimlerine baktımda tasarımdakinin şiş hali bence zamanla şişlikler indikçe içine sinebilir hemen revizyonu falan getirme aklında biraz sabret canınıda sıkma lütfenn :1hug:

Esila bence çok güzel,özellikle eski burnuna bakarsak süper
hem doğal hem şiş olmasına rağmen hiçbir problem yok gibi duruyor
asimetri nerde anlamadım
kemer de görülmüyor
daha çok şiş değil mi?
doktorun nebil bey miydi?
moralini lütfen bozma olumunekankayizsmile

cnmmm üzülme daha çok erken kesin bşyler demen için 6 ayı geçsin öyle bi bakkk...hemmm çözümü olmayan bşy deilki baktın hiç begenmiyosun revizyon olursun sıkma canını:)belkida 6 ayın sonunda severek kullanacaksın:)

Kizlar yorumlariniz icin tesekkurler, ama gercekten burnuma baktikca sinir oluyorum. Doktorum Zuhtu Demir Ankara Onep. Ama sisliler indikce daha kotu gorunuyor gercekten. Burun ucum indi mesela, sis hali daha iyiydi gibi, sislikler inince kusurlarda ortaya cikiyor maalesef. Sizim gordugunuz resimler 20 gunluktu, simdiki hali 48 gunluk. Ve bence buyuk fark var, daha da cirkinlesti. Vakit bulursam yeni resimler eklicem kizlar, aradaki farki o zaman anlarsiniz.

Ya tekrar baktım
kesinlikle şişliklerden ve oturma döneminden kaynaklandığından eminim bu şüphelerinin
moralini bozma
sürekli masaj yap inanılmaz faydalı oluyormuş
en zor zamanların..2-3 ayda belli olmaz diyolar hep
napsak neşelendirsek seni sositososito

Yok doktorumla konusmadim, ben aslinda alci ciktiginda ta soylemistim, hic kavimsim yok , simetrik deil demistim, ama hepsi zamanla duzelir dedi, duzelmedi. Yeni resimler koydum, 48 gunluk burnum baslikli resimlere bakarsan anlarsin farki.

Hem doktoru arasam gel bakalim diyecek, gidincede bakinca burnumun tipi degismicek sonucta, bu aralarda gitmem mumkun deil. 4 ay daha beklicem, ondan sonra gidecem revizyon isteyecegim, o zamana kadar degismesse tabi. Ameliyat icin esimi zor razi etmistim, simdi bide revizyon ameliyati icin izin koparmam gerekicek, bu da hic kolay olmayacak.benneyaptımki

Evet canim cok sevinirim, Senay hanim Nevsehirden burnundan memnun deil dersen sevinirim. Sorunun ne oldugunu sende biliyorsun canim anlatirsin.

tamam canım başka vurgulamamı istediğin birşey varmı istersen resimlerini falanda gösterebilirim

şimdi şöyle söyleyim
kişiden kişiye değişir
sen belki daha kavisli ve okka gibi bir burun hayal ediyordun
belki bu burnun çok kavisli değil ama bence çok doğal
küçük ve düzgün olmasına rağmen estetik olduğu anlaşılmıyor
sana moral vermek için de söylemiyorum
beğenmeyebilirsin
ama ben çok beğendim

Canim istersen 20 gunluk ve son yukledigim 48 gunluk resimden gostere bilirsin, oda anlar o zaman aradaki farki. Sana zahmet olacak ama canim. Burnumda kemer ciktigini da soylersin canim. Cok ama cok tesekkur ederim yardimci oldugun icin.

şimdi şöyle söyleyim
kişiden kişiye değişir
sen belki daha kavisli ve okka gibi bir burun hayal ediyordun
belki bu burnun çok kavisli değil ama bence çok doğal
küçük ve düzgün olmasına rağmen estetik olduğu anlaşılmıyor
sana moral vermek için de söylemiyorum
beğenmeyebilirsin
ama ben çok beğendim

Canim begendigin icin cok tesekkur ederim, ama benim icin bu ameliyat cok onemliydi, doktora da bahsetmistim. Burnum genc kiz ken kemerli oldugundan beri bu ameliyati hep hayal ettim. Ve inan kolay olmadi benim icin, kendi birikimimle yaptirdim. Hayal ettigim burun deil, tamam su da bir gercek her begendigim burun bana yakismaya bilir. Ben bu burundan biraz daha kucuk bir burun istiyordum, ve ozellikle doktora da soylemistim, kavis de istiyordum.

bana görede burnun çok doğal ama beklenti emselesi tabiki birazda şişlikler var gibi belki zamanla istediğin gibi olur ben yarın zühtü Beye bahsedip sonra sana ahber veririm canım sıkma canını

esilacım tüm fotolarına baktım. bence burnun hala şiş bu yüzden endişelenmen için erken diye düşünüyorum. ayrıca ben çok beğendim şişlikler inince tasarımdaki gibi olur diye düşünüyorum. moralini bozma hemen öpüyorum...

esilacım tüm fotolarına baktım. bence burnun hala şiş bu yüzden endişelenmen için erken diye düşünüyorum. ayrıca ben çok beğendim şişlikler inince tasarımdaki gibi olur diye düşünüyorum. moralini bozma hemen öpüyorum...

Tesekkur ederim canim, Insallah duzelir dedigin gibi, artik 4 ay beklicem tam sonucu ogrenmek icin.opuyorumnanaktan

X