Kizlar burnumu maalesef hiç begenmiyorum

Canım benim çok üzüldüm ve sanırım haklısın kavissiz burun bu ve kemik artık belli ve değişeceğini sanmam aynı sorunun tersi bende düz burun istedim ve kavisim var zühtü bey bele demişti ama ne bi düzelme var ne bişey daha da önemlisi çukurluk dediğin yer sanırım çökme çünkü aynısı bende de malesef var sağ tarafta benim daha başka şeylerde var bakalım benimde muhtemelen revizyon olacak ve benide bu ameliyatım zaten revizyondu :KK43:

esılacım bugün züthü beye revizyon için gittim .daha önce iki ay önce gitmiştim.altı ayını doldur gel dedi.dolunca gittim üç ay bir senede burun oturur bekleyelim dedi.yani öyle maddi düşünen doktorlardan değil.canım inan oradaki resimdede gördüm 4 aylık burnum ve 6 aylık burnumun arasında dağlar kadar fark var.bir arkadaşımda burun ameliyatı oldu iki ay oluyor resmen koca bir tümseği vardı ilk sargıları açıldığında şimdi bayağı bir indi.canım burnunun oturmasını bekle biraz o kaba görüntüsü gidecek kibarlaşacak,değişecek yinede olmazsa doktorun çok iyi bir doktor elinden geleni yapacaktır diye düşünüyorum..sabret hayatı kendine zehir etme canım benim

esılacım bugün züthü beye revizyon için gittim .daha önce iki ay önce gitmiştim.altı ayını doldur gel dedi.dolunca gittim üç ay bir senede burun oturur bekleyelim dedi.yani öyle maddi düşünen doktorlardan değil.canım inan oradaki resimdede gördüm 4 aylık burnum ve 6 aylık burnumun arasında dağlar kadar fark var.bir arkadaşımda burun ameliyatı oldu iki ay oluyor resmen koca bir tümseği vardı ilk sargıları açıldığında şimdi bayağı bir indi.canım burnunun oturmasını bekle biraz o kaba görüntüsü gidecek kibarlaşacak,değişecek yinede olmazsa doktorun çok iyi bir doktor elinden geleni yapacaktır diye düşünüyorum..sabret hayatı kendine zehir etme canım benim

Saol canim, uzulmemeye garet ediyorum, evet belki burnum daha degisebilir, ama burnumdaki kemer maalesef kalir. Ve burnumun bir tarafi hafif yukari cekiyor, buda duzelmez, cunki bandajlarim cikarildiginda da ayni egrilik vardi, doktor bey duzelir dedi, hic bir duzelme yok. E$imle konustum 4 ay daha beklicem, revizyon ameliyatimi mutlaka olacagim. Senin icinde hayirlisi olsun canim, insallah istedigin buruna kavusursun.

Saol canim, uzulmemeye garet ediyorum, evet belki burnum daha degisebilir, ama burnumdaki kemer maalesef kalir. Ve burnumun bir tarafi hafif yukari cekiyor, buda duzelmez, cunki bandajlarim cikarildiginda da ayni egrilik vardi, doktor bey duzelir dedi, hic bir duzelme yok. E$imle konustum 4 ay daha beklicem, revizyon ameliyatimi mutlaka olacagim. Senin icinde hayirlisi olsun canim, insallah istedigin buruna kavusursun.

Yukarı çekme dediğin burun kanatlarından birinin daha fazla şiş olmasından kaynaklanıyor, kapalı ameliyatta olan bir şey bu, burun kanatları çok geç iner. Bende de var aynısı ve benimkisi çok fazla belirgin, ama ben hiç endişe etmiyorum çünkü bazen inmeye başlıyor, spordan sonra falan şişince yeniden belirginleşiyor, burdan şişlik olduğunu anlıyorum. Kavis durumuyla ilgili kesin konuşamam ama bu yukarı çekme dediğin durum bundan sanıyorum ve o geçici.

Şuan 4 ayı geçiriyorum şişler sapıttı bendede dümdüzdü burnum şimdi şişler hem gezinmeye başladı hemde sanki burnum yamukmuş aldatmacası yapıyor aynada çok dikkatle inceledim burun ucu kenarım sol şiş sağ indi bu yüzdende orantısız gözüküyor şişlere bağlıyorum bu nedeni bende kapalı ameliyat oldum ve en geç inen burun ucuymuş kemik daha çabuk inip incelio sabırla beklicez valla bende daha 4 aydan net olamıyorum hatta benm şişlikler 6 ayda bile bence inmicek 9 ay beklemeyi düşünüyorumm zaten az çok ortaya çıkar diye düşünüyorum umarım seninde öyle olur.

Insallah kizlar dediginiz gibi olur, ama burnum bir tarafin yukari cekmesi ta bandajlar ciktiginda belliydi. Ve hic degisim olmadi bu gune kadar, sanirim kalici gibi gorunuyor. Pink7 sabredecegiz canim.

Insallah kizlar dediginiz gibi olur, ama burnum bir tarafin yukari cekmesi ta bandajlar ciktiginda belliydi. Ve hic degisim olmadi bu gune kadar, sanirim kalici gibi gorunuyor. Pink7 sabredecegiz canim.

Canım eşin de farketti mi peki burnundaki sorunu benim eşim reviyyona çok zor ikna oldu hiçbişey yok burnunda diyip duruyor du acaba ben mi manyaklaştım diyordum ya mafoldumben

ben de senle aynı durumdayım bu kadar olur resmen duygularımız aynı bende revizyon düşünüyorum 8 ayım oldu düzeleceğine kötüleşti inan aynı doktora gitmek istemiyorum ama maddi yönden başkası zor olur zühtü bey diyordum amabakayım hayırlısı benimde önce eşimi ikna etmem lazım...canım ben fotolarını göremedim albümde....bakalım senin için de dua etcem en iyisi olur inşallah..ama tekrar ameliyat beni de korkutuyorrrrr

canım bence burnun dedin gibi yle estetikliymiş gibi hiç durmuyorr kemik belli evtt ama sana yakışmışş bence hoş duruyo bir daha o eziyetler çekilmez benceeee çok zor bi iş gerçekden ben beğendim yakışmışşş

Canım eşin de farketti mi peki burnundaki sorunu benim eşim reviyyona çok zor ikna oldu hiçbişey yok burnunda diyip duruyor du acaba ben mi manyaklaştım diyordum ya mafoldumben

Evet canim esimde burnumdaki sorunun farkinda, o aslinda revizyona karsi deil, ama tekrar ayni sikintiyi cekecegiz diye biraz tepkili. Esimi ikna edebildim revizyon icin.

ben de senle aynı durumdayım bu kadar olur resmen duygularımız aynı bende revizyon düşünüyorum 8 ayım oldu düzeleceğine kötüleşti inan aynı doktora gitmek istemiyorum ama maddi yönden başkası zor olur zühtü bey diyordum amabakayım hayırlısı benimde önce eşimi ikna etmem lazım...canım ben fotolarını göremedim albümde....bakalım senin için de dua etcem en iyisi olur inşallah..ama tekrar ameliyat beni de korkutuyorrrrr

Senin adina uzuldum canim, insallah iyi bir doktor bulup istedigin buruna kavusursun. Sen hangi doktora ameliyat olmustun? Insallah esini ikna edebilirsin canim, hakkimizda hayirlisi olsun.:Saruboceq:

canım bence burnun dedin gibi yle estetikliymiş gibi hiç durmuyorr kemik belli evtt ama sana yakışmışş bence hoş duruyo bir daha o eziyetler çekilmez benceeee çok zor bi iş gerçekden ben beğendim yakışmışşş

Tesekkurler canim, begenmene sevindim. Ama bende madem o kadar para verdik keske istedigim gibi bir burun olsaydi diyordum. Burnum hala kocaman duruyor. Artik heryeri burun gorur oldum, yani kafama cok takiyorum.:uhm:

Canim fotolari profilimde gorebilirsin.

bence burnun gayet hoş ve doğal duruyor
evet tam istediğin gibi olmadıysa tabii insan hayal kırıklığı yaşıyor ama bence burnun hoş ve güzel
hatta bence doğuştan güzel olanb burunlar aşırı küçük olanlar değil ben burdayım diyen burunlar
ki seninkide öyle olmuş

bence burnun gayet hoş ve doğal duruyor
evet tam istediğin gibi olmadıysa tabii insan hayal kırıklığı yaşıyor ama bence burnun hoş ve güzel
hatta bence doğuştan güzel olanb burunlar aşırı küçük olanlar değil ben burdayım diyen burunlar
ki seninkide öyle olmuş

Tesekkur ederim canimopuyorumnanaktan, begenmene sevindim. Evet biraz hayalkirikligi yasiyorum. Sanada cok gecmis olsuna.s., insallah istedigin gibi ve saglikli bir burnun olmustur:nazar:. Sen nasilsin nasil geciyor iyilesme surecin? Sakin endiselenme benim burnumda kalkikti ve ust dudagimda sisti, ikiside indi, birsey kalmadi canim korkacak birsey yok.

Esilacım sabır sabır ya sabırrrrrr olmayalımda hadi susuyorum şimdilik kendimden korkuyorum bakalım herşey gönlümüzce olur inşallah :)

Tesekkurler canim, begenmene sevindim. Ama bende madem o kadar para verdik keske istedigim gibi bir burun olsaydi diyordum. Burnum hala kocaman duruyor. Artik heryeri burun gorur oldum, yani kafama cok takiyorum.:uhm:

güzelim bence çok güzel yani sana yakışmışşş yinede sen biirsin ama eziyeti mahvediyo insanıııı hoş karizmatik duruyo benceeee

,_________________

Aşağıdaki linkten devam edebilirsiniz

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/409760-esilacim-burun-estetigi-ameliyati-revizyon.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X