Kizlar burnumu maalesef hiç begenmiyorum

Ben resimlerde de yorumlarımı yaptım. Burunun sırt kısmında seni rahatsız eden şey kesinlikle şişlik olamaz orası kemik kısmı ve yeterince oyulmamış o yüzdende o şekilde duruyor. Uc kısmındada hafif bir çöküklük var ve buda deliklerşn simetrisini bozuyor bu yüzden de istediğin sonucu almamışsın. Şişlkler insede o rahatsız olduğun kemik kısmı aynı kalır. Şişliktir iner lafı burnun uc kısmı ve eklenen kıkırdaklar için geçerli onlar zamanla iniyor masajlarla epey toparlanıyor ama kemikte 1 sene geçsede ufalma olmaz. Doktorum bana masaj verdi ben kemiğede yapıyordum kemiğine ne yapıyorsun kemik istediğin kadar masaj yap şekil değiştirmez demişti. Şişen ve sonradan şekle giren uc kısmı. Ha burnun kötü değil ama bende biraz daha ufak olsa yüzünde çok daha güel olur yuvarlak minyon bir yüzün var çünkü. Bunlar benim fikrim ancaak ikinci kez bu eziyetlere katlanmaya sırf daha küçük bir burun için girmeye değer mi bence değmez çok eziyetli stresli yavaş iyileşen bir süreç. Ayrıca ikinci ameliyatında daha yavaş iyileşeceksin düşün yani bence yeni burnu sev etrafda kulak asma. Bende burnum yapılalı çoğu kişiden olumsuz teki aldım beğenmediler burun kıvırdılar ama iyi dostlarım kesinlikle güzel olduğunu eskisine nazarn çok hoş olduğunu söylüyor ki benim burnum hala bariz eğri etraftaki çok yakının ve burnun eski halini iyi bilen biri olmadıkça kulak asma derim

Tesekkurler canim yorumun icin, ikimizde sabredecegiz, artik ne kadari duzelirse. Ama ben duzelmezse gercekten revizyon yapiracagim, bu kadar eziyet cektim, onu da cekerim artik.

Ben resimlerde de yorumlarımı yaptım. Burunun sırt kısmında seni rahatsız eden şey kesinlikle şişlik olamaz orası kemik kısmı ve yeterince oyulmamış o yüzdende o şekilde duruyor. Uc kısmındada hafif bir çöküklük var ve buda deliklerşn simetrisini bozuyor bu yüzden de istediğin sonucu almamışsın. Şişlkler insede o rahatsız olduğun kemik kısmı aynı kalır. Şişliktir iner lafı burnun uc kısmı ve eklenen kıkırdaklar için geçerli onlar zamanla iniyor masajlarla epey toparlanıyor ama kemikte 1 sene geçsede ufalma olmaz. Doktorum bana masaj verdi ben kemiğede yapıyordum kemiğine ne yapıyorsun kemik istediğin kadar masaj yap şekil değiştirmez demişti. Şişen ve sonradan şekle giren uc kısmı. Ha burnun kötü değil ama bende biraz daha ufak olsa yüzünde çok daha güel olur yuvarlak minyon bir yüzün var çünkü. Bunlar benim fikrim ancaak ikinci kez bu eziyetlere katlanmaya sırf daha küçük bir burun için girmeye değer mi bence değmez çok eziyetli stresli yavaş iyileşen bir süreç. Ayrıca ikinci ameliyatında daha yavaş iyileşeceksin düşün yani bence yeni burnu sev etrafda kulak asma. Bende burnum yapılalı çoğu kişiden olumsuz teki aldım beğenmediler burun kıvırdılar ama iyi dostlarım kesinlikle güzel olduğunu eskisine nazarn çok hoş olduğunu söylüyor ki benim burnum hala bariz eğri etraftaki çok yakının ve burnun eski halini iyi bilen biri olmadıkça kulak asma derim

freetalking resimlerin varmi burnunu merak ettim. ameliyattan sonra burnun hala egriyse bence fazla üzülme cünkü sen tek degilsin malesef bazen egrilikler ilk ameliyatta düzeltilemiyor bu her doktorun basina gelen birsey benimde bir tanidigin burnu baya egriydi ve ancak iki ameliyat sonra düzeldi ve doktoru ona bastanda söylemis yüzde yüz bi düzelme olmayabilir diye.

freetalking resimlerin varmi burnunu merak ettim. ameliyattan sonra burnun hala egriyse bence fazla üzülme cünkü sen tek degilsin malesef bazen egrilikler ilk ameliyatta düzeltilemiyor bu her doktorun basina gelen birsey benimde bir tanidigin burnu baya egriydi ve ancak iki ameliyat sonra düzeldi ve doktoru ona bastanda söylemis yüzde yüz bi düzelme olmayabilir diye.

Sana katiliyorum canim, benim onceki burnum acayip egriydi, yani doktorumun i$i gercekten zordu, demekki benimkide tam duzelmemis.

esilacım doktorunla ara konuş ama konuyu,6 ay sonra sen hiç kontrollere gelmedin haberim yoktu demesin,revizyonu ücret almadan yaparlar,ama 6 aydan önce kesinlikle bir müdahele olmaz,bu yüzden hiç moralini sıkma canım,allah can sağlığı versin hepsi düzelir.

esilacım doktorunla ara konuş ama konuyu,6 ay sonra sen hiç kontrollere gelmedin haberim yoktu demesin,revizyonu ücret almadan yaparlar,ama 6 aydan önce kesinlikle bir müdahele olmaz,bu yüzden hiç moralini sıkma canım,allah can sağlığı versin hepsi düzelir.

saol canim, evet haklisin, ben oturdugum yerde begenmeyip dursam doktorun haberi nerden olsun. Yarin ben doktorumu hemen arayim, hic olmassa bastan beri rahatsiz oldugumu bilsin. Ama zannedersem revizyona ucret aliyorlar. Ameliyathane masrafini odemek gerekiyormus.

Insallah canim keske dedigin gibi olsa, ama ben ameliyattan once gorustugumde, eger ameliyattan sonra revizyon gerekirse. Ameliyathane masrafi aliyoruz demislerdi. Az da birsey deil istedikleri.

geneli hiç bilmiyorum canım aslında hiç almamaları lazım,tabi bu bi de senin orda konuşmana da bağlı birşey.indirim istersin.

Ama vermek istemiyorum tabiki, o kadar para odedim, oyle deil mi canim. o da hediyeleri olur insallah.

Sen daha doktora söylemedin mi çok ilginç ilk paylaşman gereken kişi doktor ben ameliyattan beri 2 hafta bir doktordayım oda görüyor neleri beğenmiyorum neler değişmiyor en son gittiğimde evet artık eğri dedi çünkü 7 hafta geçmişti artık ve ikinci müdahaleyi yaparız dedi ve bundan ücret almayacak şimdi ben 6 ay sonra gitsem kendimi hatırlatmasam doktora ben düzelt diyecektim ama sürekli gördüğü için daha ben demeden düzeltiriz dedi. Kesinlikle dotoruna git konuş o da burda yazdıklarını okusa seni çağırır zaten

laylaylom son halinin resimleri var aslında ama doktorda almadım bile pek ilgilenmiyorum burnumla resim falan çekmiyorum kendi haline bıraktım baktıkca ilgilendikçe insan herşeyi kafaya takıyor. Ben eğri olmasına rağmen ikinci için cesaret edemiyorum çünkü bu bu yavaş iyileşmesi beni acıması falan tekrar yaşamak istemiyorum. Dün sevgilim beni seveyim derken burnunu burnuma değdirdi hani böyle koklaşma hareketi yaparsın ya burnum düştü sandım ufak bir şeyle nasıl acıdı. Varsın eğri olsun diyorum yani bu çektiklerimden sonra

Sen daha doktora söylemedin mi çok ilginç ilk paylaşman gereken kişi doktor ben ameliyattan beri 2 hafta bir doktordayım oda görüyor neleri beğenmiyorum neler değişmiyor en son gittiğimde evet artık eğri dedi çünkü 7 hafta geçmişti artık ve ikinci müdahaleyi yaparız dedi ve bundan ücret almayacak şimdi ben 6 ay sonra gitsem kendimi hatırlatmasam doktora ben düzelt diyecektim ama sürekli gördüğü için daha ben demeden düzeltiriz dedi. Kesinlikle dotoruna git konuş o da burda yazdıklarını okusa seni çağırır zaten

laylaylom son halinin resimleri var aslında ama doktorda almadım bile pek ilgilenmiyorum burnumla resim falan çekmiyorum kendi haline bıraktım baktıkca ilgilendikçe insan herşeyi kafaya takıyor. Ben eğri olmasına rağmen ikinci için cesaret edemiyorum çünkü bu bu yavaş iyileşmesi beni acıması falan tekrar yaşamak istemiyorum. Dün sevgilim beni seveyim derken burnunu burnuma değdirdi hani böyle koklaşma hareketi yaparsın ya burnum düştü sandım ufak bir şeyle nasıl acıdı. Varsın eğri olsun diyorum yani bu çektiklerimden sonra

Evet canim haklisin doktoru hemen aramam gerekirdi, ama burnumun ustundeki kemik bu aralar gorunmeye basladi. Doktorum mayis haziranda ugrarsin demisti. EEE ufak bebekle kolay degil o kadar yol gitmesi canim. Ama dogru soyluyorsun bu kadar kisa zamanda kusur ortaya ciktiysa doktorun bilmesi gerekir. yarin ilk isim doktorla gorusmek olacak.

canım sanırım esila ankarada yaşamadığı için görüşmeye gidemiyor,evet sen de haklısın ben 2 kez ameliyat oldum bilirim acısını,ama insanın içinde ukte kalınca çok üzülüyor ,elinde olmuyor....ister istemez 2. bir ameliyat düşünebiliyor...

belki ilerde ikinci bi ameliyatida düsünürsün canim su an hala hersey yeni oldugu icin korkuyorsun ayni seyleri tekrar yasamaya ama illaki belli bir süre sonra simdiden daha fazla takmaya baslarsin. hayirlisi canim sen nasil kendini iyi hissediyorsan öyle olsun buruncuk. :-)

Canım resimlerini gördüm geçmiş olsun .Naçizane fikrimi tarafsız bir şekilde belirtmek istiyorum .Öncelikle seni çok iyi anlıyorum .Tasarımda , tasarlanan burun biraz daha küçük ama bana göre tasarımdaki burun ucunun çok daha kısa olması gerekir.Sanırım sen kavisli minik bir burun hayal etmişsin .Ama ortaya doğal bir burun çıkmış.Önden görünüş eskiye göre elbette daha güzel.Ama sen haklı olarak ,daha radikal bir değişiklik istiyormuşsun.Bana göre bazı doktorların hatası , hastanın isteklerini göz ardı ederek , hafif değişikliklerle yetinmeleri.Açıkçası bu kadar acı çekip ameliyat olacaksam tercihim doğaldan yana değil , yüzüme giden minik kalkık bir burundan yana olurdu.
Madem bu kadar para vereceğim benim isteklerim ön planda olmalı.Bunları yazmama sebep , sitede okuduğum kadarı ile ünü yayılan bazı cerrahlara gidip mutsuz olan çok fazla insan var.Operasyondan sonra hayallerinin dışında çok farklı burunlarla karşılaşıyorlar.Acaba doktorlara hep doğal olsun mu deniliyor.Yani hata birazda hastada mı ?
Bana göre senin şu andaki burnun gayet doğal bir burun ve kötü görünmüyor..Sen madem ki memnun değilsin hem acı çekip o kadarda para vermişsin doktorun ikinci operasyonu ücretsiz yapmalı derim.Eğer tekrar operasyon düşünüyorsan ucu daha küçük , kalkık ve kavisli olmalı .Bunlar benim düşüncelerim canım .En çok üzüldüğüm nokta hastalarını mıutsuz eden estetik cerrahları.Çünkü biliyorum ki bu tip oprasyonlarda , uğranılan hayal kırıklığı insanın bütün psikolojisini bozuyor.Sevgilerimle...

X