Kizlar burnumu maalesef hiç begenmiyorum

Canim tarafsiz yorumun icin cok tesekkur ederim, inan ki aklimdan gecenleri anlatmissin. Bunun uzerine soylenecek tek bir sey soyleyebilirim "Agzina saglik"

Insallah canim, asil ben cok tesekkur ederim beni cok iyi anlayip ifade ettigin icin. Belki bazi arkadaslar beni mizmizlaniyor saniyordur, ama inaki benim icin bu ameliyat cok onemliydi. Cok zor bir surec gecirdim, bir yandan bebegim var ilgi isteyen bu surecte, yani kimseye firsat vermemek icin gikimi cikartmadim. Ve sonuc husran. Insallah herkez istedigi buruna kavusur.

Insallah canim, asil ben cok tesekkur ederim beni cok iyi anlayip ifade ettigin icin. Belki bazi arkadaslar beni mizmizlaniyor saniyordur, ama inaki benim icin bu ameliyat cok onemliydi. Cok zor bir surec gecirdim, bir yandan bebegim var ilgi isteyen bu surecte, yani kimseye firsat vermemek icin gikimi cikartmadim. Ve sonuc husran. Insallah herkez istedigi buruna kavusur.

ahhh seni o kadar iyi anlıyorum ki.. forumdakiler bıktı benim 5 defa ameliyat olduğumu duymaktan... benim de düşün ilk ameliyat olmadan önce kemerim bile yoktu ilk dr fazla parça almış ve kemer oluştu... ben hep diyorum eğer dokunduğun şey sertse o kemiktir ve GıTMEZZZZZ yaşadım çok ağladım.. düzelmez dediler tam 3 dr değiştirdim ama DÜZELDı...ALLAHIMA sonsuz şükürler olsun.. biraz da şans ve ben her revizyonuma para verdim... o kadar götürüsü oldu ki bendennnnnnnnnnn canını sıkma:KK66: revizyon daha kolay diye birşey yok aynı süreçlerden geçiyorsun ki her yeni ameliyatta başarı oranı daha az o yüzden revizyonunu aynı doktora yaptır çünkü o burnununa ne yapıldığını bilio. bir arkadaş daha aynı dr da yaptırmışı. onda da kemik vardı. sen doktora isteklerini pat pat söyle yoksa bu kadarı da iyi diyip başlarında savıyorlar.

ben burnunu begendim.
bu haliyle sana yakisiyor, çok dogal.
yapmacik burna benzememesi en dogrusudur.
Tabiki memnun degilsen doktorunla paylasmalisin. ama zamanla hem alisacagini hemde begenecegini dusunuyorum . Burnun ne egri ne de buyuk. sadece tatli ve hafif bir kemeri var. ayrica tekrar soyliyorum yuzune yakisiyor.

Esilacım senin ameliyat ne kadar olmuştu olalı benmde 4 ay doldu walla paşa paşa bende beklicem 6 ay dolsada biraz daha beklicem doğruu analiz etmek için.Şuan bende çok hoşnut değilim ama kavis istemişsin sanırım doktorundan baktım tekrar resimlerine şuan evet kavis yok hani belki acı bişi sölicem ama 6 ay 1 sene incek şişler demeleri kemik genelde sağa sola doğru şişiyor indii şişlikte incelio benm bildiğim ama kavis olmayan bi burun kavis alırmı bilemiyorum ki umarım olurr.Vallazor süreçlerdeyiz umarım hayalimize isteğimize kavuşuruz.

bir de sunu ekliyim: eski halin ve tasarimli halin senin ifadeni soluk ve yasli gosteriyor. Su anki halin tam tersine seni çok daha GENC ve enerjik gosteriyor!!

resimlerine baktım canım cok doğal olmuş burun eskisi cok sert ve yaşlı gösteriyomuş yüz hatların yumuşamışş ve şiş halen burnun estetik olduğun hiç belli değil tabi şekil daha oturmamış en az 6 ay geçmesi lazım biraz daha bekle bakalım..kavis yok burunda evt onda haklısın ama doktorunla bi konuşş egerki gelebiliyosan gel bi baksın şikayetlerinide söylee varsa bi hatası düzeltecekte o olmalı ben böyle düşünüyorum.bana görede burnun öncekisine göre cok cok güzel

cnm yaa inan cok üzüldüm :çok üzgünüm:
ya mizmizlanmakta ne demek :eek:lmaz:
bu süreci yasamak kolay degil, insan ne umutlarla yatiyo o masaya
sonuc istenildigi gibi olmayinca tabi insan psikolojikmende baya cöküyo
sonucta beklentilerin farkli oluyo:KK43:
ama bence simdiden revizyon düsünmek icin erken cnm ya
bi bekle bikac ay daha gecsin
hem zaten 6 ayin dolmadan revizyon fln yapmiyolar

Kizlar guzel yorumlariniz ve destekleriniz icin cok tesekkurler. Sabredip 6 ayimi doldurmam gerekiyor, bakalim yarin doktorumla telefonda gorusecegim. Gelismelerden sizleri haberdar ederim.

ben de yakın zamanda burun ve çene törpületme estetiği yaptırmak istiyorum zühtü beye, umarım sorununuz bi an evvel çözülür ve moraliniz düzelir, üzüldüm gerçekten

ya bi tanem oncelikle gecmis olsun...bence doktorunla goruss ama suan deil tam otursun burnun bir ondan sonra git hem saglik acisindanda bence daha iyi olurohaoldumsmile

Canım burnun belirgin bir şekilde şiş, o yüzden tam şeklindan şuan emin olamazsın biraz daha beklemen lazım, ben güzel olacağını düşünüyorum, çok geçmiş olsun tatlım.

ben de yakın zamanda burun ve çene törpületme estetiği yaptırmak istiyorum zühtü beye, umarım sorununuz bi an evvel çözülür ve moraliniz düzelir, üzüldüm gerçekten

Tesekkurler canim, insallah cozulur. Hadi hayirlisi senin icin, insallah istedigin gibi olur canim.:lepi:

ya bi tanem oncelikle gecmis olsun...bence doktorunla goruss ama suan deil tam otursun burnun bir ondan sonra git hem saglik acisindanda bence daha iyi olurohaoldumsmile

Saol canim benim, doktorumla dun telefonda gorustum, kemerim var dedim, burnum iri kalmis, burnumda simetrik durmuyor, ucuda indi dedim, olmamasi lazim, gel de bakalim dedi. Yani yine ankara yollari gorundu bize.delikafadulden

Canım burnun belirgin bir şekilde şiş, o yüzden tam şeklindan şuan emin olamazsın biraz daha beklemen lazım, ben güzel olacağını düşünüyorum, çok geçmiş olsun tatlım.

Cok saol canim, insallah guzel olur evet, burnum $i$ ama ust kismi deil ucu sadece $i$ hissediyorum. Yani kemer olan bolge sis deil kemik basbaya.

X