Kizlar Cok Korkuyorum!!!

E

EU1

Ziyaretçi
MERHABA KIZLAR ANNNELER VE ANNE ADAYLAR
BEN ILK BEBEGIMIN OLUMUNDEN SONRA IKINCI BEBEGE HAZIRLANIYORUMsenağlamasenağlama
AMA ICIMDE INANILMAZ BIR KORKU VAR YINE YASARMIYIM AYNI SEYLERI YASAMAMAM ICIN NE YAPMALIYIM :çok üzgünüm:
BENIM GIBI OLUP IKINCI BEBELERINI SAGLIKLI DUNYAYA GETIREN VARMI
LUTFEN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM
BU ANNE KARNINDA BEBEK OLUMUNUN NEDENLERI NELER ACABA HATA BIZDEMI BEBEKTEMI BABADAMI:uhm:
OFFF NE YAPACAGIMI BILMIYORUUM:çok üzgünüm:

BEN ILK BEBEGIMIN OLUMUNDEN SONRA IKINCI BEBEGE HAZIRLANIYORUMsenağlamasenağlama
AMA ICIMDE INANILMAZ BIR KORKU VAR YINE YASARMIYIM AYNI SEYLERI YASAMAMAM ICIN NE YAPMALIYIM :çok üzgünüm:
BU ANNE KARNINDA BEBEK OLUMUNUN NEDENLERI NELER ACABA HATA BIZDEMI BEBEKTEMI BABADAMI:uhm:

cnm kaç haftalık öldü bilmiyorum ama daha sonra dr un sana test yapmalıydı
toksaplazmadan genetiğe kadar,rubelladan guatra
eğer hiç bir sorun yoksa senin yapabileceğin bişey yok cnm
benim ilk ik bebeğim öldü ama kızım sağlıkla doğdu 6 yaşında
umarım sorun yaşamazsın cnm

canım benımde bebegım karnımda oldu 7 aylıktısenağlamakordon dolanması sonucu bende sımdı 2.bebek ıcın hazırlanıyorum benım ıcımdede bır korku var ya yıne aynı olursa dıye buyuzden stresten hamıle kalamıyorum sanırım ınsallah bu sefer bebıslerımızı saglıkla kucagımıza almak bızede nasıp olur...senağlama

asyacım canım benim, korkma tatlım.... ilkinde problem yaşaman ikincisindede yaşayacaksın anlamına gelmez...sen içini ferah tut,dr. dinle gerekli testleri yaptır ve rahat ol...canım neden kaybettin bilemiyorum ama anne karnında bebek ölümlerinin bi çok sebebi var....rabbim hayırlısını versin... iyi haberlerini bekliyoruz....

cnm kaç haftalık öldü bilmiyorum ama daha sonra dr un sana test yapmalıydı
toksaplazmadan genetiğe kadar,rubelladan guatra
eğer hiç bir sorun yoksa senin yapabileceğin bişey yok cnm
benim ilk ik bebeğim öldü ama kızım sağlıkla doğdu 6 yaşında
umarım sorun yaşamazsın cnm

ah iste canimcim coook tecrubesiz bir anne adayiydim neden demedim ki simdiki aklim olsa uste para katar yine arastittirdim
ama gecti artik
ins gelen bebisim saglikli olur dua edin kizlar lutfen

canım benımde bebegım karnımda oldu 7 aylıktısenağlamakordon dolanması sonucu bende sımdı 2.bebek ıcın hazırlanıyorum benım ıcımdede bır korku var ya yıne aynı olursa dıye buyuzden stresten hamıle kalamıyorum sanırım ınsallah bu sefer bebıslerımızı saglıkla kucagımıza almak bızede nasıp olur...senağlama

bak iste canim yaa bunlari duydukca icim kan agliyor:a015::a015:
allah sabir versin canim nediyecegimi bilemiyorum
peki bebegin sezeryanlami alindi ????

asyacım canım benim, korkma tatlım.... ilkinde problem yaşaman ikincisindede yaşayacaksın anlamına gelmez...sen içini ferah tut,dr. dinle gerekli testleri yaptır ve rahat ol...canım neden kaybettin bilemiyorum ama anne karnında bebek ölümlerinin bi çok sebebi var....rabbim hayırlısını versin... iyi haberlerini bekliyoruz....

ablam yaa iki aylikti neden oldugunu inan bizde bilmiyoruz buradaki dr cook guzel ilgilendiler ama ustune dusmediler:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
neyse ben olan oldu gidene uzulmuyorum ama
allahim ne olur yardim et neolur ikinci bebisim saglikli olsun
ama kaderede karsi gelinmez
allahtan gelen sey diyerekte kendimi taselli ediyorumm:1no2:

bak iste canim yaa bunlari duydukca icim kan agliyor:a015::a015:
allah sabir versin canim nediyecegimi bilemiyorum
peki bebegin sezeryanlami alindi ????

hayır canım normal dogum yaptırdılar cok cektım ama zamanla ınsanın korkuları bırazda olsa hafıflıyor sımdı ınsallah yıne normal dogum dusunuyorum.

asyacım bak bu konuyla ilgili senin yazını okuduktan sora senin ve senin gibi bu konuyu merak eden arkadaşlarım için araştırıp ,4 tane yazı yazdım umarım faydalı olur,ve seni aydınlatır.... :kahve:

asya geç sayılmazsın
toksaplazma
guatr
rubelle
genetik tanı
bunlara baktır hemen

ablam yaa iki aylikti neden oldugunu inan bizde bilmiyoruz buradaki dr cook guzel ilgilendiler ama ustune dusmediler:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
neyse ben olan oldu gidene uzulmuyorum ama
allahim ne olur yardim et neolur ikinci bebisim saglikli olsun
ama kaderede karsi gelinmez
allahtan gelen sey diyerekte kendimi taselli ediyorumm:1no2:

canım benim,rabbim böle kararlamış belkide....
sen içini ferah tut, hayırlısıyla sağlık,sıhatle bebğini alıcan inşallah kucağına ,rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah...
dualarım senin içinde bitanem... gurbet güzelim.....

X