Hamile kaldığım için evlenmek zorunda kaldım ama çok mutsuzum

Askla baslayan evliliklerde de sonradan sevgi kalmiyor. Siz zannediyor musunuz ki herkes delicesine asik evliligini surduruyor.Iyi bir insansa ve sorumluluk sahibi ise cocugunu seviyorsa evlilige biraz zaman taniyin.Bir cok evlilik zamnal oturuyor.Kisiler bilicliyse bir cok sey asiliyor. Karsilikli oturup cok detaylica konusun.Ortada bir cocuk var. Ask olmadan bir evlilik zor olsa da asilmayacak bir sorun degil.

Yoooo doğru ben yalan söyledin demedim ki. Ayrıca benim iki tane evladım var cennette
37905 kere yazmışsınız hanımefendi, başınız sağolsun, gördüm.
Dimi birde bana “Allah bana vermiş sana vermemiş” diyor ben hakkettim sen haketmedin dermiş gibi bu laftan sonra açtım ağzımı yumdum gözümü😒
İnşallah kavuşurum bende🥰
bunu diyen de sizsiniz

yalan yok iftira yok her şeye alınıyorsunuz sonra da ee ben ne dedim, "o öyle dermiş gibi dedi" diyip üste çıkıyorsunuz.

Offfff tamam yaaa gereksiz çok uzadı konu ben hatalıyım oldumu yeter ya. Benim en başta vurgu yaptığım şey bambaşkaydı konu nereye geldi yeter
37905 kere yazmışsınız hanımefendi, başınız sağolsun, gördüm.

bunu diyen de sizsiniz

yalan yok iftira yok her şeye alınıyorsunuz sonra da ee ben ne dedim, "o öyle dermiş gibi dedi" diyip üste çıkıyorsunuz.

Offfff tamam yaaa gereksiz çok uzadı konu ben hatalıyım oldumu yeter ya. Benim en başta vurgu yaptığım şey bambaşkaydı konu nereye geldi yeter
Öncelikle başınız sağolsun Allah en doğru zamanda sağlıkla evlat sahibi olmanızı nasip etsin. Ancak en başta vurgu yaptığınız şey maalesef bambaşka değildi. Direkt böyleleri içip içip hamile kalırken ben niye kalamıyorum diye açıktan söylediniz üstelik -böyleleri- diye konu sahibini hedef göstererek. Allahın işine mi karışacaksınız o çocuğun dünyada nasibi varmış bir hata sonucu veya değil, bu dünyaya gelmiş. İnşallah bana da nasip olur diyip hedef göstermemeyi de seçebilirdiniz. Bi insanın kalbini kırmak yerine. İyi akşamlar dilerim

Öncelikle başınız sağolsun Allah en doğru zamanda sağlıkla evlat sahibi olmanızı nasip etsin. Ancak en başta vurgu yaptığınız şey maalesef bambaşka değildi. Direkt böyleleri içip içip hamile kalırken ben niye kalamıyorum diye açıktan söylediniz üstelik -böyleleri- diye konu sahibini hedef göstererek. Allahın işine mi karışacaksınız o çocuğun dünyada nasibi varmış bir hata sonucu veya değil, bu dünyaya gelmiş. İnşallah bana da nasip olur diyip hedef göstermemeyi de seçebilirdiniz. Bi insanın kalbini kırmak yerine. İyi akşamlar dilerim
Ya bakın benim konu sahibine hiç bir vurgum yoktu sadece çok kolay hamile kalan anlamında böyleleri dedim sonrada kendisinede dedim böyle demek istemediğimi

Bu kişi en azından korunmamiş.2,3 tane korunma yöntemiyle ayda 1 ilişkide hamile kalanlar var.var oğlu var.konu sahibine gelene kadar ohoo.bizimki de kader işte.
Doğru söylüyorsun valla. Nasip kısmet, ben kabullendim artık. Rabbimin verdiğinde de vermediğinde de vardır bir hayır.

Doğru söylüyorsun valla. Nasip kısmet, ben kabullendim artık. Rabbimin verdiğinde de vermediğinde de vardır bir hayır.
Geri çekilme korunma yöntemi değildir 🤣🤣 bunu diyenlere de gıcık oluyorum.hamile kalamayana içine boşalmak bile korunma yöntemi valla 🤣🤣

Evet ziyan edilmiş bir hayat..
Çok üzüldüm.. ama bosanmalisiniz.nundan sonra dikkat edin, herkes hata yapıyor bu hayatta.. siz o bebeğe yasama şansı tanıdınız..
Bosanmali ve destek almalısınız
Eski sevgilinizi de tamamen aklınızdan silin
Artik başkasından çocuğunuz var.
Bunu kabul edeceğini sanmıyorum, cunku sizi sevmiyor.
Bundan sonra çocuğunuzla birlikte iki kişilik bir hayat kurun..
Muhakkak yine birini seversiniz ve mutlu olursunuz

30 yaşındasınız, anne olmak istemişsiniz olmuşsunuz. Yok bebege kıydın, kıymadın, kıyamadım zırvalıklarını geçiniz. Doğurmak istemişsiniz ve doğurmuşsunuz. Ben en çok eşinize takıldım ama madem bir kere eski sevgilisiyle korunmadan kız hamile kalmış hala ısrarla korunmaması bana çok garip geliyor.

Eski sevgilinizi de unutun mezhep farkı diye ailesinin lafına bakan bir adamla zaten geleceğiniz olmazmış.

X