Kızlar derdi ne sizce?

hllylmzzz01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
45
17
31
kızlar instagramı aktif kullanan erkek(kızları takip ediyor) neden birden fotoğraflar kaldırır sizce ama takip ettiği kızlar hala duruyor ve hesabı da açık. psikolojisi mi bozuk ya da dikkat mi çekmeye çalışıyor ?cocuktan hoşlanıyorum bu arada

Amacı dikkat çekmekse bak işe yaramış, gelip konu açmışsın.

Altında yorumlar mı vardı acaba görünmesin diye kaldırdı? Veya beğenmedi ya da canı sıkıldı, esti, arşivledi. Kim bilir? :KK51:
yorumları kapalı bugünde yine fotoğrafları geri koymus profil açıktı kapatmış bi sürü kız takip etmiş

Neden yapıyor bilmem ama instagramı bu kadar kurcalayıp, aktif kullanan erkekten hayır gelmez onu biliyorum. Boşuna beyninizi bu insan için meşgul etmeyin.

kızlar instagramı aktif kullanan erkek(kızları takip ediyor) neden birden fotoğraflar kaldırır sizce ama takip ettiği kızlar hala duruyor ve hesabı da açık. psikolojisi mi bozuk ya da dikkat mi çekmeye çalışıyor ?cocuktan hoşlanıyorum bu arada
Muhtemelen bir kızla konuşuyor kız kıskanç kavga etti kız kızlar begeniyo fotoları dedi adam sinirlendi hepsini kaldırdı kavga sonrası. Ya o profil gizliye gecer kişi sayısı azalır fotolar geri gelir kizla barisir ya da kızla ayrılır fotolar geri gelir başka kızlar eklenir o profilde kizi gıcık etmek için açılır kapanır. Ama fotolar geri gelir

X