!!!!!!!Kızlar Destek İstiyorum En Acilinden!!!!!!!!!

Bilmiyorum var mıdır böyle bir imkan ama otel yönetiminden yardım istesen sana üç beş tane uçan balon temin etseler. Uçlarına da kendi el yazınla sevgi dolu birşeyler yazsan. Eşin odaya girdiğinde görse. Hoş olur bence.

Bilmiyorum var mıdır böyle bir imkan ama otel yönetiminden yardım istesen sana üç beş tane uçan balon temin etseler. Uçlarına da kendi el yazınla sevgi dolu birşeyler yazsan. Eşin odaya girdiğinde görse. Hoş olur bence.
bak buda güzelmiş değerlendirmeli resepsiyona sorarım :KK52:

tövbe ya rabbim ya :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
canım böyle bişey yapmak istedi:KK1::KK1::KK1:
yapsana sende ekşın olur:KK53:
aynı gün içinde uçan balon ayarlaya bileceklerini düşünmüyorum ama normal balon ayarlarlar kesin..
sende balonları açık renk alır balonların üzerine yazarsın güccükken yapardık ya hani öyle işte:KK1::KK1:

evet şuanda normal balona bile ihtiyacım var ona yok demem :KK52:

KIZLAR NOLUR BANADA YARDIM EDIN :KK43: ewlılık yıldonumuze bıbucuk ay kaldı ve ben hala napıcamı bılmıorum :KK43: bu bızım ılk ewlılık yıldonumumuz olucak :KK43:

KIZLAR NOLUR BANADA YARDIM EDIN :KK43: ewlılık yıldonumuze bıbucuk ay kaldı ve ben hala napıcamı bılmıorum :KK43: bu bızım ılk ewlılık yıldonumumuz olucak :KK43:
bizim ilk evlilik yıldönümümüz eşimin işi nedeniyle ayrı yerlerde geçti:KK25:
sonradan telafi ettik :KK9:
çok muazzam 8-10 çeşit yemek yapmıştım:KK56:
süslenmiş harika giyinmiştim:KK12::KK12:
öyle oluna erkeklerin sana bakan o gözleri dahada aşk ve nezaketle bakıyor:KK23:
seninde ilk olduğu için böyle yapabilirsin :KK9:
üzerine birde ya ihtiyacı olan birşeyi yada çok sevdiği şeyi alırsan onu ya yemekte yada gecenin sonun odanızda verirsin:KK1::KK1:

bizim ilk evlilik yıldönümümüz eşimin işi nedeniyle ayrı yerlerde geçti:KK25:
sonradan telafi ettik :KK9:
çok muazzam 8-10 çeşit yemek yapmıştım:KK56:
süslenmiş harika giyinmiştim:KK12::KK12:
öyle oluna erkeklerin sana bakan o gözleri dahada aşk ve nezaketle bakıyor:KK23:
seninde ilk olduğu için böyle yapabilirsin :KK9:
üzerine birde ya ihtiyacı olan birşeyi yada çok sevdiği şeyi alırsan onu ya yemekte yada gecenin sonun odanızda verirsin:KK1::KK1:

aslında olabılır cnm yaa cok saolll :)

canım duygularını yazabilirsin mektup gibi, bende doğum gününde yapmıştım öyle. sonra ufak ufak notlar hazırlayabilirsin güzel sözlerin yazılı olduğu, fanus gibi bir şeyde toplayabilirsin...yani ekmek bile olsa yiyecek onu farklı bir şekilde süsleyip sunsan olabilir.. hatta imkan kısıtlıyken evinizde yapacaklarından daha duygusal bence bunlar :KK16::KK16: sonra bir onun bulabileceği bir yere not bırakırsın şuraya git bak gibi, gittiğinde hazırladığın sürprizler orda olur. ( mektup,çamur pasta :KK52::KK52: )

canım duygularını yazabilirsin mektup gibi, bende doğum gününde yapmıştım öyle. sonra ufak ufak notlar hazırlayabilirsin güzel sözlerin yazılı olduğu, fanus gibi bir şeyde toplayabilirsin...yani ekmek bile olsa yiyecek onu farklı bir şekilde süsleyip sunsan olabilir.. hatta imkan kısıtlıyken evinizde yapacaklarından daha duygusal bence bunlar :KK16::KK16: sonra bir onun bulabileceği bir yere not bırakırsın şuraya git bak gibi, gittiğinde hazırladığın sürprizler orda olur. ( mektup,çamur pasta :KK52::KK52: )
ay bu kız beni öldürecek yaratıcılığıyla :KK9::KK9:
çamur pasta şahane fikir :KK53:

buda guzelmışşşş :)

X