Kızlar lütfen testi yorumlar mısınız?

Canım benim 2 ve üzerinin sonradan pozitife dönme ihtimali var diye duymuştum umutlandırmak istemem ama geç döllenme diye bişey var sonuçta. En azından eğer adet olmazsan iki üç gün sonra tekrar kan ver inşallsh vardır inşallaahhhh 🤲🏻🤲🏻
İnşallah canım çok isterim o güzel haberi almayı 😞💜

Kizlar aletimin muhtemel günü yarın sabah idrarın ile yaptim silik cıktı aksam gelince kaset test ile yaptım negatif. Neden bu şekilde kimyasal falan mi acaba 🤔

Eklentiler

• Screenshot_20211209-164658_Gallery.jpg
    Screenshot_20211209-164658_Gallery.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 185
Testin biri çok net diğeri biraz silik acaba silik görünen de pozitif diyebilir miyiz bu markalari kullanan var mı ? Teşekkürler

Eklentiler

• IMG_20211224_133437.jpg
    IMG_20211224_133437.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 171
İyi akşamlar bugün adetimin dördüncü günü adet olmadım daha bu testleri de ilk gün yaptım adetim düzensiz normalde beklediğim günden birkaç gün evvel olurdu adet sancısına benzer sancılar yaşadım ama olmadı ara ara yine oluyor birde kahverengi lekelenme oluyor peçeteyle silince acaba yerleşme kanaması olabilir mi dört gündür devam ediyor ara ara

Eklentiler

• IMG_20211224_133437.jpg
    IMG_20211224_133437.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 156
İyi akşamlar bugün adetimin dördüncü günü adet olmadım daha bu testleri de ilk gün yaptım adetim düzensiz normalde beklediğim günden birkaç gün evvel olurdu adet sancısına benzer sancılar yaşadım ama olmadı ara ara yine oluyor birde kahverengi lekelenme oluyor peçeteyle silince acaba yerleşme kanaması olabilir mi dört gündür devam ediyor ara ara
Son durumunuz nedir acaba?

Kızlar merhaba,mümkün oldukça kısa anlatmaya çalışacağım;
Dongum 25/26 gün aralıklar.
Bu ay adetin ilk gunu kahverengi lekelenmeler oldu,gün boyu değil ara ara. 2 gun sürdü bu arada belirteyim 2019 dış gebelik gecirip ic kanama ile ameliyata alinarak bir tupumu de orada kaybetmis biriyim.Akabinde spiral taktirdim,spiralden beri adete bir hafta kala lekelenmeler baslardi zaten,o yuzden onemsemedim,ama bu defa adet gununde baslamisti. 2 gun sonra pembe akinti tarzi lekeler basladi ve bu da 2 gun surdu. Bu arada benim adetim 6 gun gecikmis oldu. 6.gunde kanamaya cevirdi tek fark pihtisiz olmasiydi. 2 gun boyunca bir pedi doldurmayacak kadar ama regl oldugumu da dusunecek kadar bir kanama yasadim. 2 gun once ve dun bulantilarim oldu,yorgunluk ve istah acikligi var,acabam kalmasin diye test yaptim ve 15 dk sonra test bu hali aldi. Cocuk istemiyorum,dış gebelik tecrubesi beni cok korkuttu.ki iki kizim zaten var. Ama kafamda da deli sorular lutfen yorumlayin 😢
Silik çizgi geö döllenme olduğu için olabilir. Benim gebeliğimde de gölge gibiydi beta da değerim belli oldu normal gebelikti ama kan pıhtılaşması oluştu kaybettim bebeğimi. Bence sende hemen kan testi ve gölge gibi bi çizgi göründü

Kızlar merhaba,mümkün oldukça kısa anlatmaya çalışacağım;
Dongum 25/26 gün aralıklar.
Bu ay adetin ilk gunu kahverengi lekelenmeler oldu,gün boyu değil ara ara. 2 gun sürdü bu arada belirteyim 2019 dış gebelik gecirip ic kanama ile ameliyata alinarak bir tupumu de orada kaybetmis biriyim.Akabinde spiral taktirdim,spiralden beri adete bir hafta kala lekelenmeler baslardi zaten,o yuzden onemsemedim,ama bu defa adet gununde baslamisti. 2 gun sonra pembe akinti tarzi lekeler basladi ve bu da 2 gun surdu. Bu arada benim adetim 6 gun gecikmis oldu. 6.gunde kanamaya cevirdi tek fark pihtisiz olmasiydi. 2 gun boyunca bir pedi doldurmayacak kadar ama regl oldugumu da dusunecek kadar bir kanama yasadim. 2 gun once ve dun bulantilarim oldu,yorgunluk ve istah acikligi var,acabam kalmasin diye test yaptim ve 15 dk sonra test bu hali aldi. Cocuk istemiyorum,dış gebelik tecrubesi beni cok korkuttu.ki iki kizim zaten var. Ama kafamda da deli sorular lutfen yorumlayin 😢
Dis gebelikte iç kanama yaşarken ki belirtileriniz nelerdi

X