Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kızlar lütfen yardım evde nişan elbisemm

Canım bence çok yakışmış nişan için renkli gelinlik gibi abiyeleri sevmiyorum ben.Mükemmel durmuş üzerinde hayırlı olsun şimdiden

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok saol hele şükür yüzüm güldü ilk aldıgım gün yükledim buraya ve benm içimede sinmedi sonra kötü yorumlar dolayısıyla uygulamayı tel kaldırdım :KK66:)

Çok saol hele şükür yüzüm güldü ilk aldıgım gün yükledim buraya ve benm içimede sinmedi sonra kötü yorumlar dolayısıyla uygulamayı tel kaldırdım :KK66:)

bence üzerinizde gayet şık duruyor bir de arkadaşın önerdiği gibi toka kullanırsanız güzel olur hayırlı olsun :)

Ben begendim uzerinde guzel durmus askida durdugundan cok cok farkli.sacini toplarsan elbiseni on plana cikarms olursun daha agir durur boylelikle

Canım elbise güzel sende de güzel Durmuş aslında ama ne bileyim sanki nişanlanacak sen değil de davetli birisiymişsin gibi hissettim ben

üzerinizde daha iyi durmuş ayrıca nişanın evde olacağını da
düşünürsek uygun geldi.mutluluklar...

Evde nişanım olucak sizce nasıl elbise ben esmerim biraz üstü koyumu 😪😪😪Eki Görüntüle 1155997

Canm açık konuşmsmı istersen çok kötü . Heleki esmere hiç yakışmaz seenin daha açık renkler kullanman lazım kahve siyah kırmızı mor eflatun bordo lacivert koyu sarı renklerinden uzak dur mesela sana kırık beyaz çok yakışır esmere yani . Zayıfsan dar kesim tatlı bi sarı çok ğüzel olur alımlı olursun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Konuyu nasıl kapatabilirim acaba

X