Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz. Eleştiri degil yardım istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ilişkiye tümden son verin çok yanlış yoldasınız.adam boşluk doldurmak için size umut veriyor sizde benim için iş yerime bile geldi diyorsunuz.sevgili olmayız takılırız muhabbeti bence iğrenç orada soğumanız gerekirdi.arabesk muhabbete girmeyin dünyada kaç tane insan var yok seni benim gibi kimse sevmez bla bla.kimse bulunmaz hint kumaşı değil.bu kafayla hayatınıza iyi biri girse onuda kaçırırsın kendi hayatına odaklan seni sevmeyen adamdan bir cacık olmaz.ben taktiğe karşıyım ama seni sevmeyen birinede bu kadar çantada keklik olma yani seveceği varsada soğur.

Sevgili Esra adamın her hareketine anlam yüklemeyi manalar çıkarmayı bırak. Dümdüz izle konuyu. Türk halkının en belirgin özelliği bu aslında imalı iletişim. Yok ona Esra’yı üzme demişler de yok korkuyormuş bu işleri bırak. Seven insan korkmaz. Adam seninle bir ilişki isteseydi zaten eski sevgili olmazdı. Sonu yok bunun. İş yeri falan dediğine göre ergen değilsin. Ergen gib davranma.

Biz ne dersek diyelim üç senede bitmediyse bitmeyecektir. Bir erkek bana bu şekilde davransa çok itici gelirdi. Uzak durmanız bence en iyisi am nasıl olsa yazacaksınız.

Bence seven yada deger veren erkek bu şekilde davranmaz.

onun için onun utangaç sürekli düşünen biri olduğunu bile bile yazamıyorum. Tam bir Başak erkegi aynı çevredeyiz yeniden beni üzmekten korktuğunu biliyorum insanlara durumu açıklayamaz çünkü. Benden bekliyor da olabilir
kendinizi kandırmaya bu kadar meraklı olduğunuz için kimin ne yazdığı önemli değil. siz yine adamın kapısında paspas olacaksınız
Esra adam seni sevmiyor
Esra adam seni sevse gelir utanmaz ister
Esra adam boşta kaldıkça sana gelip boşalan egosunu dolduruyor
Esra adamın umrunda değilsin
Esra Adam seni sevmiyor
Esra kendine gel artık!

Çünkü bacım yanlış anlaşıldı Türk kadını bir açık buldu mu yardım etmek yerine oraya yüklenmeye bayılır. Çünkü kötülük fesatlık düşüncelere işlemiş bir kere
Gidip yabancı kadınların olduğu bi siteye “düş” o zaman buralara kadar düşmeyi kendine yediremediysen.
Konuyla alakalı yorumum da adam bir gün uzaklaştırma celbini yollar da uzak durursun inşallah hastalık olmuş bu takıntı sende.

Laf soktum, tartıştık, sonra "tatlıya bağladık" falan demişsin sürekli; bunlar nasıl diyaloglar nasıl ilişkiler ya, hiç mi rahatsız olmuyosunuz onca şeyin üstüne hiçbi şey yok gibi davranırken?
Çok cesur bi kızım demişsin bi de, cesaret bu mu Allah aşkına?
Yok utangaç yok bilmem ne, isteyen seven adam (büyük engeller yoksa) adım atar, üzmekten korkan adam da karakter sahibi ise komple uzak durur, umut verip durmaz.
Kendini kandırma.

Çünkü bacım yanlış anlaşıldı Türk kadını bir açık buldu mu yardım etmek yerine oraya yüklenmeye bayılır. Çünkü kötülük fesatlık düşüncelere işlemiş bir kere
Yardımcı olacaktım ama Türk kadını olduğum için vazgeçtim. 😂😂 Bu arada sen ne kadınısın İskandinav mı?

Evet halkımızın özelliği gerçekçi olalım herkez birbirinin derdini küçük görüyor ruh hastası demek yapma bunu kendine sen yazma sen hep adım atmışsın bu kez bırak o atsın demekten daha kolay çünkü büz böyleyiz
halkımız şarkısını bilem yapmış senin derdin dert midir benim derdim yanında diye.

Kendine bunu yapma. Sen hep adım atmışsın o atmamış bu kez bırakma o da atmasın cunku atmayacak atsa da geri adım atacak.

Öncelikle 3 sene birinin peşinden koşmak güçlü olmak değil, gurursuzluktur, zayıflıktır. O sana takılalım yeeeaaa dediğinde ya da arayıp seni üzen şeyler söylediğinde bunları kendinden soğutmak için yaptığını nerden çıkardın? Tam olarak bu kadar karaktersiz biridir belki ha? Yok korkuyormuş falan. Adama toz kondurmamak için onun yerine sen bahane buluyorsun. 3 yıl peşinde koşmuşsun, egosunu şişirmişsin, alıştırmışsın. Şimdi kendini kısmen de olsa geri çekince yine peşinde koş, egosunu tatmin et diye seni dürtüklüyor arada, unutturmamaya çalışıyor. Ama seni asla sevmiyor. Daha kaç yılını bu saçma sapan kişi için harcayacaksın?

Çünkü bitirirken ben hatalıydım ve o da dönmeyecek kadar gururlu istese benimle dalga geçebilirdi yapmadı hiç umut vermedi bu güne kadar. 29 yasında
Kendinizi kandırmayın gerçekleri görün hanımefendi. Aşkta gurur yapmak kolay olsaydı simdi siz bize bu konuyu açmazdınız. Eğer çocuğun ailesinden birini boğazlamadıysanız gurur yapılacak bir şey yok, sevse yapmazdı o gururu çünkü siz yıllardır peşinden koşuyorsunuz bir yerde pes ederdi. Ayrıldığınızı görmüş, bahanesi olmuş sizi hayatından çıkartmış. Seven adam geri döndüğünüzde bir dayansa ikinci ısrarınıza dayanamazdı. Ama ben suçluyum psikolojisiyle takıntı haline getirmişsiniz. Abartmayın isterseniz anlıyorum, insanın kendi psikolojisi ile baş etmesi zor ama 3 yıl oldu hala onu düşlüyorum diyorsunuz, yapmayın kendinize bunu.

Size şunu önereyim, yolunuza bakın, insanlara sans verin, arkadas listenizden çıkartmayın ama hayatınıza birini aldığınızı o görsün. Bakın bunu inat olsun diye değil, gerçekten öyle olması gerektiğini anladığınız için yapın. O saatten sonra bakın bakalım o gurur sandığınız seyden eser kalıyor mu? Yoksa it gibi dibinizde mi bitiyor?

Hiç umut vermemişmiş. olumlamayın çocuğu kafanızda sizinle iletişime geçtiği her an umut vermek bunu kendisi bilmiyor mu? Takmışsınız zaten, madem çıkmaya bu kadar meraklı çıksın gitsin hayatınızdan? Bildiğin yedekliyor sizi. İzin vermeyin yolunuza bakın aşk böyle bir şey değil bu takıntı

Biraz uzun olacak ama hem cinsiniz olarak sizden destek bekliyorum. Eski sevgilimle 3 buçuk yıl kadar önce sevgili olduk ben onu çok sevdim hatta onu korkutan kaçıran benden uzaklaştıran da bu oldu. Onu hep kendimin üstüne koydum denebilir. İlişkiyi bitiren bendim çünkü sevgisinden emin olamıyordum sürekli zmaan diyordu. Bu 3 yılda defalarca ona geri dönmeye calıstım ama asla kabul etmedi. Bundan bir yıl kadar önce fake hesabıma mesaj attı ben olduğumu anlamıştı bana kendi hesabından takip et buna gerek yok dediginde kendi hesabımdan takip etmeye başladım arkadaş olalım diye ısrar ettim ama bana arkadaş olamayacağımızı beni arkadaşı olarak göremeyeceğini söyledi. Hatta ondan nefret ermem için takılırız ama sevgili olmadan dediginde ona saygı duyduğumu ama öyle biri olmadığımı artık arkadaş da olmak istemediğimi söyledim. Konu kapandı takipleştik ama asla mesaj atmadım ona. Hikayelerimize falan bakıyorduk ama. Sonrasında bir gün aniden ondan mesaj geldi o gün yaptığı okadar canımı yakmıştı ki ona onun gibi adamların çok olduğunu benim öyle birini bulmak istesem bulabileceğimi ama onun benim gibi onu seven birini bir daha asla bulamayacağını söyleyen bir mesaj attım. Neyse konu kapandı tatlıya bağladık. Sonrasında ben ona bir konuda mesaj attığımda tersler şekilde sert konuşunca tartışmak istemediğimi kavgadan hoşlanmadığımı söyledim mesajı kestim 10 dk sonra o yazdı ve benden özür diledi. Önemsiz olduğunu bir önceki sefer için benim de özür dilediğimi söyledim. Haklıydın dedi. Evet haklıydım ama senden nefret etmem için yaptığını biliyorum unutmam için yaptığını iyi ki yaptın dedim. Yine mesajlaşma bitti. Aradan bir ay geçti dün tekrar yazdı gece 11 e kadar konuştuk akşam iç çıkışı il yerine uğradı kapıda 45 dk sohbet ettik hatta yanaklarımı bile sıktı. Giderken sarıldı öptü. Gitti. Eve gidince yazmadı ben gittin mi yazdım evet dedi iyi tuttum kusura bakma dedim yok iyi oldu dedi. Haklısın bana deger dedim tabi dedi gülücük attım sadece. Tabi mesajına ne diyebilirim ki sonuçta. Aklım karmakarışık ne o yazdı ne ben yazabiliyorum zamanında okadar uğraştım ki onun için onun utangaç sürekli düşünen biri olduğunu bile bile yazamıyorum. Tam bir Başak erkegi aynı çevredeyiz yeniden beni üzmekten korktuğunu biliyorum insanlara durumu açıklayamaz çünkü. Benden bekliyor da olabilir reddedilmekten korkuyor da olabilir. Normal şartlarda çok cesur bir kısımdır ben hep yazdım ona 3 sene boyunca reddedilmeme rağmen ama işte bu kez elim ayağım bağlandı yazamıyorum tekrar yazarsam bana kötü davranmasından korkuyorum yine olmaması ve hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Ama bir yanım da diyor ki gecen o yazdı sıra sende cocuk iş yerine kadar geldi. Yardım edin bayanlar bana nolur. Öncelikle tüm arkadaşlarımız ortak ve ona Esra’yı üzme diyen çok kişi olduğunu bilin istiyorum o yüzden kafası karışıyor olabilir. Bakın beni eleştirmeyin lütfen eleştirilmek için açmadım konuyu sadece bundan sonrası için yapmam gerekenler hakkında yardımcı olun.
Arkadaşım önüne bak ve kesinlikle yazma. Arayıp sorma derim. Bence o kendine takılacak birini arıyor bulamayınca yine sana yakınlaşma çabasında. Kendini avutma kırmak üzmek istemiyor beni, kendinden nefret ettirmek için yapıyor gibi.. Öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum yazdıklarına göre. Düpedüz seni istemiyor ama takılmak istersen yine görüşelim diyor. Lütfen kendini harcatma..

bitirmeyi de bilmek gerek
adam sizi sevmiyor siz böyle davranarak kendinizi çok kötü duruma düşürüyorsunuz yapmayın .

Biraz uzun olacak ama hem cinsiniz olarak sizden destek bekliyorum. Eski sevgilimle 3 buçuk yıl kadar önce sevgili olduk ben onu çok sevdim hatta onu korkutan kaçıran benden uzaklaştıran da bu oldu. Onu hep kendimin üstüne koydum denebilir. İlişkiyi bitiren bendim çünkü sevgisinden emin olamıyordum sürekli zmaan diyordu. Bu 3 yılda defalarca ona geri dönmeye calıstım ama asla kabul etmedi. Bundan bir yıl kadar önce fake hesabıma mesaj attı ben olduğumu anlamıştı bana kendi hesabından takip et buna gerek yok dediginde kendi hesabımdan takip etmeye başladım arkadaş olalım diye ısrar ettim ama bana arkadaş olamayacağımızı beni arkadaşı olarak göremeyeceğini söyledi. Hatta ondan nefret ermem için takılırız ama sevgili olmadan dediginde ona saygı duyduğumu ama öyle biri olmadığımı artık arkadaş da olmak istemediğimi söyledim. Konu kapandı takipleştik ama asla mesaj atmadım ona. Hikayelerimize falan bakıyorduk ama. Sonrasında bir gün aniden ondan mesaj geldi o gün yaptığı okadar canımı yakmıştı ki ona onun gibi adamların çok olduğunu benim öyle birini bulmak istesem bulabileceğimi ama onun benim gibi onu seven birini bir daha asla bulamayacağını söyleyen bir mesaj attım. Neyse konu kapandı tatlıya bağladık. Sonrasında ben ona bir konuda mesaj attığımda tersler şekilde sert konuşunca tartışmak istemediğimi kavgadan hoşlanmadığımı söyledim mesajı kestim 10 dk sonra o yazdı ve benden özür diledi. Önemsiz olduğunu bir önceki sefer için benim de özür dilediğimi söyledim. Haklıydın dedi. Evet haklıydım ama senden nefret etmem için yaptığını biliyorum unutmam için yaptığını iyi ki yaptın dedim. Yine mesajlaşma bitti. Aradan bir ay geçti dün tekrar yazdı gece 11 e kadar konuştuk akşam iç çıkışı il yerine uğradı kapıda 45 dk sohbet ettik hatta yanaklarımı bile sıktı. Giderken sarıldı öptü. Gitti. Eve gidince yazmadı ben gittin mi yazdım evet dedi iyi tuttum kusura bakma dedim yok iyi oldu dedi. Haklısın bana deger dedim tabi dedi gülücük attım sadece. Tabi mesajına ne diyebilirim ki sonuçta. Aklım karmakarışık ne o yazdı ne ben yazabiliyorum zamanında okadar uğraştım ki onun için onun utangaç sürekli düşünen biri olduğunu bile bile yazamıyorum. Tam bir Başak erkegi aynı çevredeyiz yeniden beni üzmekten korktuğunu biliyorum insanlara durumu açıklayamaz çünkü. Benden bekliyor da olabilir reddedilmekten korkuyor da olabilir. Normal şartlarda çok cesur bir kısımdır ben hep yazdım ona 3 sene boyunca reddedilmeme rağmen ama işte bu kez elim ayağım bağlandı yazamıyorum tekrar yazarsam bana kötü davranmasından korkuyorum yine olmaması ve hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Ama bir yanım da diyor ki gecen o yazdı sıra sende cocuk iş yerine kadar geldi. Yardım edin bayanlar bana nolur. Öncelikle tüm arkadaşlarımız ortak ve ona Esra’yı üzme diyen çok kişi olduğunu bilin istiyorum o yüzden kafası karışıyor olabilir. Bakın beni eleştirmeyin lütfen eleştirilmek için açmadım konuyu sadece bundan sonrası için yapmam gerekenler hakkında yardımcı olun.
Bir hemcinsiniz olarak ben sizin gibi asla davranmazdim. Insanlar farkli. Ben gururunu düşünen bunun için yaşayan biriyim. Birinden sogukluk gordugum anda uzaklaşiyorum. Asla yabanmaya, hele hele surekli peşinden koşmaya çalişmiyorum
Ikinci konu şimdi burda tüm kk uyeleri yazsa da anlamayacaginiz şeyler var. Çunki kalbiniz çevrimiçi, beyin devre dişi şu an. Hakaret kabul etmeyin lutfen. Bu çoğu insan için geçerlidir. Hani derler ya gozum başka şey gormedi, aşkimdan kör oldum diye. Işte kastedilen şu. Siz o ne yapsa sevgi sanacaksiniz. Mesel iş yerime geldi, o yanagimi sıktı, tam tamina 45 dakika benimle durdu. Sevmese yapmazdi gibisinden. Afedersiniz de bazi erkekler tek gecelik parayla ilişki kurduklari kadinlara oyle aşk nameleri soylerler ki akliniz durur, bazilari evinden, çocuklarindan ekmegini kesip ev açanlar bile var. Neyse oyle igrenç tipler degil konu ama yani insanlara bu kadar guvenmeyin. Bir dişaridan bakan göz olarak soyleye bilirim ki ortada aşk yok. Hayatinda birisi ya da birileri de ola bilir oncesinde ve sonrasinda. Malesef bazi erkekler hayatinda boşluğu doldurma çabasindalar. Bakiyorlar ki biri boğmaya başlafi hop terk ediyorlar, bakiyorlarki kadroda yer var hop yeniden yazma buluşma çabasi. Burda 'asla hayatinda kimse yok telefonu hep ortada' diyenleri de gorduk de neyse.
Başka bir konu. Beni uzmekden korkuyor diyorsunuz ya. Iş bu kelimeniz yeter de artar bile bu ilişkiyi duse kalka bir 5 sene daha gotureceginizi anlamamiz için.
Son olarak. Gurur, ozsaygi, kendini ezdirmemek, birine yalvarmamak, hemen kanmamak, şahika koçarslanlinin sozuyle insanlari hanimefendiliginle dove bilmekdir onemli olan

sizin türk kadınlarıyla ilgili bir kompleksiniz var sanırım , madem böyle düşünüyorsunuz üstelik buralara kadar düştüm de demişsiniz hem burayı düşmek olarak görüp hemde türk kadınlarıyla dolu siteye akıl sormak da neyin nesi? fesat kötü türk kadınlarıyla dolu siteye düşmüşsünüz ya... neden soruyorsunuz sizin aklınızın size yetmesi lazımdı?

şu yorumunuzu en başta görseydim hiç yazmadım, kendi milletini kötüleyen insanın kimseye hayrı dokunmaz ki kendine dokunsun.

Sürekli peşinden koştuğun için çocuktaki imajın bu kız cepte gibi duruyor. Ve iş yerine gelme sarılıp öpmeler falan çocuğun sevgisiz dönemine denk gelmesi ve sevgiyi her zaman hazır olan sizde araması diye düşünüyorum anlattığınızdan onu anladım. Çocuğun kafası karışık değil erkekler peşinden koşulacak kızlardan hoşlanırlar kaçan kovalanır meselesi. Şuan av arayışında ve bulamadığında eksikliğini sizinle gideriyor. Yoksa seven adam değer veren adam size 3 yıl içinde yüz kez yazmıştı kovalayan o olmuştu. Bence arkana bakma ve yoluna bak seni seven ve değer veren biriyle olma hakkını kullan. Birgün çocuğun duygusal açlığına denk gelir ve evlenirsen sonraki konun kocam başka kadınlarla konuşuyor ne yapmam lazım olur...

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey arkadaşınızın numarasını silip takipten çıkmak olsun. Üzgünüm seven erkek yazar, arar sorar, mücadele eder. Bu kişi sizi hayatında istemiyor. Ama siz ısrarla hayatında olmaya çalışıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X