Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz. Eleştiri degil yardım istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın ilgisini gösteren hiçbir adım yok. Bence sizinle arkadaş olarak görüşmek istiyor, üstüne gidip bunaltmayın. Sizin ilginizden sevginizden emin isteseydi olurdu.
Artık emin degil bana en son attığı kazıktan sonra ona bittiğiniz artık sevmediğimi söyledim. Bir yıldır da benden ona giden tek adım yok

Tahmin etti Esra sen misin dedi direk bende şaşırdım. Ee tabi onu bu kadar seven başkası yok

Onu bu denli seviyorsanız , yüz yüze görüşmediğiniz 4 yıl içerisinde ; yeni insanlarla nasıl ilişki kurdunuz ?

Adamı unutmadıysanız , neden başka insanların da zamanını çalıp ; size duygu beslemelerini sağladınız ?

Adamın ilgisini gösteren hiçbir adım yok. Bence sizinle arkadaş olarak görüşmek istiyor, üstüne gidip bunaltmayın. Sizin ilginizden sevginizden emin isteseydi olurdu.
Artık emin degil bana en son attığı kazıktan sonra ona bittiğiniz artık sevmediğimi söyledim.
Hala buluşma derdindesin. Şu an adam boşta kalmış sana sarmış birini bulunca yine yüzüne bakmayacak. Neden hala görüşüyosun ki bu adamla? Ne gibi bir beklentin var?

Burdaki en küçük kötü yoruma tahammül edemiyorsun. Aşırı hassas davranıyorsun. Ama yaa biz sadece takılmalık baby olalım diyen adamın peşinden koşmuşsun ve hala görüşüyosun. Keşke bize gösterdiğin bu abartılı hassasiyeti biraz ona göstersen.
Haftaya tek görüşmeyeceğiz tek olsa onunla görüşmem. Ve o beni kullanma cesaret edemez tüm çevresi tüm çevrem aynı ortamdayız

Onu bu denli seviyorsanız , yüz yüze görüşmediğiniz 4 yıl içerisinde yeni insanlarla nasıl ilişki kurdunuz ?

Adamı unutmadıysanız , neden başka insanların da zamanını çalıp ; size duygu beslemelerini sağladınız ?
Bana unut dedi yoluna bak dedi çünkü denediklerim bende ama denediklerin kötü çıktı

Haftaya tek görüşmeyeceğiz tek olsa onunla görüşmem. Ve o beni kullanma cesaret edemez tüm çevresi tüm çevrem aynı ortamdayız
Yoo gayet de cesaret eder. Daha önceden zaten takılalım sevgili olmayalım demiş. Sen kabul etsen yapacaktı.

Bir de noktalama işareti kullanman gerek mesajlarında. Dediklerin pek anlaşılmıyor. Özellikle virgül kullan lütfen

Yoo gayet de cesaret eder. Daha önceden zaten takılalım sevgili olmayalım demiş. Sen kabul etsen yapacaktı.

Bir de noktalama işareti kullanman gerek mesajlarında. Dediklerin pek anlaşılmıyor. Özellikle virgül kullan lütfen
Aynı anda çok kişiye yazdığım için kusura bakmayın. Dikkat etmeye calısırım

Güzel hemcinsim aynı ortamdayız diyorsun cevap bu işte. Seni istemiyor. Aynı ortamda olduğunuz için yanağını sıkmış arkadaş olmak istemiş artık. Seven erkek yanağından makas mı alır? Romantizm bunun neresinde? Kafanda kurup durma artık. Uyu bir kendine gel.

Bana unut dedi yoluna bak dedi çünkü denediklerim bende ama denediklerin kötü çıktı

Adam unut demiş ancak siz unutmamışsınız. Adamı sosyal medyada sahte hesapla takip etmeye devam etmişsiniz. Bu arada da yeni insanlarla görüşmüş , sevgili olmuşsunuz.

Adamı aklınızdan ve kalbinizden silmediyseniz; diğer görüştüğünüz kişilerin de zamanını çalmaya , duygularıyla oynamaya hakkınız yoktu.

Görüştüğünüz kişilerden biri kötü çıkmasa , hala bu adamı sevdiğinizi söyleyecek miydiniz ?

Belki de görüştüğünüz insanlar kötü değildi , sizin aklınız başkasında olduğu için öyle görmek istediniz.

Bu adamdan size yar olmaz. Adamı önce sosyal medya ve telefon rehberinizden , sonra da aklınızdan ve kalbinizden silmeden yeni insanlarla görüşüp onların da zamanını çalmayın , duygularıyla oynamayın lütfen.

Adam unut demiş ancak siz unutmamışsınız. Adamı sosyal medyada sahte hesapla takip etmeye devam etmişsiniz. Bu arada da yeni insanlarla görüşmüş , sevgili olmuşsunuz.

Adamı aklınızdan ve kalbinizden silmediyseniz; diğer görüştüğünüz kişilerin de zamanını çalmaya , duygularıyla oynamaya hakkınız yoktu.

Görüştüğünüz kişilerden biri kötü çıkmasa , hala bu adamı sevdiğinizi söyleyecek miydiniz ?

Belki de görüştüğünüz insanlar kötü değildi , sizin aklınız başkasında olduğu için öyle görmek istediniz.

Bu adamdan size yar olmaz. Adamı önce sosyal medya ve telefon rehberinizden , sonra da aklınızdan ve kalbinizden silmeden yeni insanlarla görüşüp onların da zamanını çalmayın , duygularıyla oynamayın lütfen.
Hayır hepsinin derdi cinsellikti

Güzel hemcinsim aynı ortamdayız diyorsun cevap bu işte. Seni istemiyor. Aynı ortamda olduğunuz için yanağını sıkmış arkadaş olmak istemiş artık. Seven erkek yanağından makas mı alır? Romantizm bunun neresinde? Kafanda kurup durma artık. Uyu bir kendine gel.
İki yanağımı aynı anda avuçladı. Giderken de sarılıp öptü.

Esracığım, eğer bu adamla olan ilişkin iyi olsaydı ve gerçekten mutlu olsaydın ayrılmazdın. Tamam ondan sonrakiler daha beter çıkmış olabilir ama bu da kötünün iyisi o zaman.

Ayrılıgınızda sen kendini suçluyorsun, yapma bunu. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki kadınlar anlık kararla değil, uzun uzun düşünerek ayrılık kararı alır. Bu çocuk bunu başardığını ve düzeltmek için uğraşmadığına göre zaten sana karşı sevgisi göstermelikmiş.

Sonrakilerin derdi cinsellikti demişsin ama zaten o da sana bunu teklif etmiş. Eğer kabul etseydin ne yaşanacağını düşünüyorsun? Sonra çok erdemli bir erkek olarak dümen kırıp eski sevgiliden arkadaş olmaz demiş...

Zamanında çok sevmiş olabilirsin ama bu kişi doğru kişi değil, dikkatli ol kalbinin yeniden kırılmasını istemem.

Ay adam sizi cepte bi gun lazim olur diye tutuyo resmen 3 sene yalvarmak nedir gozunde degeriniz yerlerdedir erkekler boyle pesinde kosan kizlara hic deger vermiyor yani cok sacma biseyin icindesiniz sevmiyor adam hala daha acinasi sekilde yok bana deger falan iyy cok acinacak bir durum malesef

Adam ne dese ikna olacaksınız anlamadım ki. 3 yıldır reddediyormuş şimdi de can sıkıntısından sarmış işte. Gerçekler genelde ayan beyan ortada olur ama insanlar detaylara o kadar takılıyor ki...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X