Kızlar nolur yardım bu düşükmü?

Ama bu gün çok ağrım vardı ben kese olabilirmi dedim çünkü yumurtalıkta değildi sıvı
Eğer kese oluşumu olsaydı Dr bunu fark ederdi.jadi fark etmedi diyelim muayene olduğunuz zamandan bu zamana 4-5 hafta geçmiş olması lazım.cunku parça yeni oluşmuş değil.

Şöyle söyleyim eğer hamile kaldıysam 14şubatta kaldım

Fazla canım su gibi akıyo
O zaman sıkıntı.acile gitme durumun var mı.normalde regli gibi olur parça düştükten sonra.dusuk yapma durumda kanama fazla olur.ayni şekilde kist ve parca kopup düşmüşse kanama fazla olur.icerde parça kalmış olabilir.sen sakin ol.bi kanama durumunu kontrol et.

Tamam canım saol hamile olmamak için dua edeceğim aklıma gelmezdi.

Tamam canım saol hamile olmamak için dua edeceğim aklıma gelmezdi.
Çok gecmiş olsun.sen sakin kalmaya calis.cok zor bilirim ama bana normal bı durum gibi geldi.sadece kanama fazla olması benim de aklımı karıştırdı.

Hayırlısı olsun ne diyelim. İşte çok istediğimiz için üzüldük. Bide ilk olcak
Kıyamam bende çok üzüldüm.insallah düşük değildir.ben düşük olduğunu düşünmüyorum.insallah düşük değildir.sen üzülme herşeyin hayırlısı Allah'tan.kanaman çok fazla olursa mutlaka doktora git canim

Hayırlısı böyleymiş canım en azından doğal yollardan bebek sahibi olabiliyorum diye teselli ediyorum kendimi
Aynen öyle canım.hayirlisi böyleymiş inşallah sağlıklı bı bebeğin olur rahat bı hamileligin olur.mutlu haberini de alırız

canım çok geçmiş olsunn düşük sebebini arastır kanında pıhtılasma olabilir bi ona falan baktır

Gebelikle ilgisi yok bnce . Bnde de geliordu ilk evkendigimde sonra duzeldi.. duşük olsa böle olmaz bnce annemden biliorum.

Canim bende suan cok agri yasiyorum ve bir parca gibi birsey geldi tabi resmini koymayada çekiniyorum midesi bulananlar olur diye kanamam çok ama ben bu kanamal olmadan once kan testi yaptirdim olsa cikardi yabi adet gununden 2 gun once kan testi yaptırdım gebelik negatifti dusuk olma ihtimali olmaz dimi cok teleslandim simdi

Resim at canım bu platformun amacı bu zaten belli olmuyor ben düşük yapana kadar çıkmadı kanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…