kızlar oglum kasık fıtıgı oldu galiba

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Pro Üye
14 Şubat 2007
5.309
31
34
moralım çok bozuk oglum kakasını çok zor yapıyordu sureklı ıkınmaktan uyumuyordu.bugun kasıgında şişlik gördum şimdi dr göturcem.allahım minsallah fıtık olmamıştır.yoksa tedavısı ameliyatmış ben naparım ozaman ya.aranızda bu sorunu yasayan varmı

Ahmir09

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
269
1
canım üzülme.inşallah yoktur ama varsada korkma.dayımın kızıda 3 yaşında falandı kasığında fıtık vardı.ameliyatla aldılar ama hemen o gün kalkıp başladı oynayıp zıplamaya.onun için içini ferah tut minik bir operasyon bu.

Kires

Guru
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
1.687
1.341
Öncelikle geçmiş olsun.Benim kardeşimde olmuştu fakat ameliyat olmadı yapmadılar genelde yaparlar ama kardeşim neden olmadı bilmiyorum.dr. 5,6 yaşına kadar geçer geçmezse ameliyat ederiz demiş.Çok şükür atlattık şimdi hiç bir şeyi yok, şu var ki o dönemleri çok kötü atlattık kesinlikle gazı olmuyacak, gazlı yiyeyeceklerden verilmeyecek, fazla ağlatmayacaksın yoksa hemen orası çıkı veriyor.Ameliyat derlerse de korkma basit bir ameliyatmış tekrar geçmiş olsun...

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.144
103
39
benimde kız yeğenimde vardı kasık fıtığı.biraz ağlayınca hemen fıtık şişerdi.doktor çok küçük olduğu için ameliyat olamayacağını biraz daha büyüyünce geçmezse o zaman ameliyat edilebileceğini söylemişti.ama geçti çok şükür.

D

dilara28584

Ziyaretçi
erkek kardeşimde vardı...ne ağlardı sabahlara kadar.1,5 yaşında ameliyat ettiler hiç bişe hatırlamıyo taş gibi şimdi hiç canını sıkma.

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
2.774
15
41
içini ferah tut canım, allah yardımcın olsun, operasyonu basitmiş üzme kendini, rabbim dermansız dert vermesin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2654 gün geçti.

Eylul

Popüler Üye
Pro Üye
1 Ekim 2007
6.219
13
41
benimde erkek kardeşimde vardı aynı problem bir kaç kez ameliyattan döndü çok ateşlendiği için çok şükür kendiliğinden geçti şimdi 19 yaşında turp gibi maşallahh içini ferah tut işallah fıtık falan değildir çok geçmiş olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2461 gün geçti.

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.885
15
34
gecmis olsun evet doktora gotur ne olur ne olmaz ama insallah ameliyat gerektircek bi sey yoktur yavrum daha kucuk allahim korusun gecmis olsun tekrar

DreamLover

Popüler Üye
Pro Üye
22 Mayıs 2007
4.746
112
Sibelcim çok geçmiş olsun, inşallah bişeyi yoktur oğlunun, lütfen hemen oğluşunun nasıl olduğunu , dr.un ne dediğini paylaş bizimle.

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
2.000
2
bu bebeklerin poposunu ısısrırım ben:))

arkadaşım geçmiş olsun arkadaşların dediği gibi allahh dermanı olmayan bişi vermesinn o çok kolay bi operasyon olur canım korkma rahat ol...kendıne iyi bak..