Çatlaklar Kızlar Sanırım Çatlaklara Çözüm Bulmak Üzeriyim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
H

_HAVİNİM_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi _HAVİNİM_
arkadaşlar merhabalar ben bir iki senedir sürekli takip ediyorum kadınlar kulubunu sürekli giremiyorum ama 2-3 günde bir giriyorum ....çatlaklar için onerilerin cogunu okudum biz cogunuda denedim..bu direk catlak kremi diye piyasada satılan kremleri kesinlikle onermiyorum ben kullandım ve hiiiiççç bir sey olmadı...kızlar tam olarak kimden ve nereden duydugumu hatırlamıyorum cok yogun calışan biri oldugum için unutkanlıgım var biraz:KK43: neyse konuya gelelim buz bildigimiz buz varya kolaya rakıya konulan biri bana 40 -50 gün her akşam 10-15 dakka buz ile masaj yap direk buzu karnında veya catlak olan yerde ovala demişti..normalde biliyoruz ki soguk su sıkılanştırma ozelliği var herkez biliyor ve buz daha da etkili bence daha soguk cunku zaten bu aralar buzla tedavi diye bişi cıktı biliyorsunuz ne gerek var evde de buz var diye düşündüm ben ve bu akşam buzla masaj yaptım karnıma 5 dakika (benim catlaklarım 4 senelik dogum da oldu ve cok derinler harita gibi:KK43:sedef renkli benim tenide beyaz tabi birazda göbek bıraktı catlaklar sayesin de )...bu gün gündüzde contractubex gel kremi eczaci bir ablam var benim gittim ona acelysa ve madessol (yanlış ta yazmış olabilirim..) bu kremleri sordum hangisi daha iyi abla dedim bana contractubex gel kullan ilk once daha etkili dedi günde 2-3 kez sür masaj yap kızarana kadar dedi bu gün ona basladım böle sanki kese yaparken kir cıkar ya ole soyulma oldu.. tabi düşündüm tasındım maden her surdugumuzde kir gibi az da olsa soyulma oluyor 2-3 ay kullanırsak coook etkili olur dedim vee tabiki onları soyarken göbegin sıkılasması lazım ve cildin kendini daha güzel yenilemesi içinde kan dolaşımının daha hızlı olması lazımm bende akşamları da yatmadan buzla 5 -10 dakka masaj bu iş için cok güzel bir destek olacak ...tabi bunlar kendi fikirlerim ama oturup mantıklı olaraak düşünürseniz sizde mantıklı göreceksiniz...
** ben diyorum ki
1-günde 3 kez contractubex gel sürünüz (ama iyice yedirin derinize kızarana kadar sürün)
2-akşam yatladan 5-10 dakika buz ile çatlak olan yere masaj yapın (ilk biraz usuyonuz ama alışıyo ten .)
dediğim gibi arkadaşlar biraz once sürdüm buzu simdi karnımda sıcak bir his var karıncalanma gibi hani kan dolaşımım baya hızlı bu da göbegimin sıkılasması demek ...bide soyulcak her kremi sürdügümde bir de sıkılaşacak .....
yani kızlar inş bu bizim cözümümüz olur delikafadulden size sonucları yazacagım 2 gün de bir hepimize bol bol şanslara.s.:enbuyukkk:

• Konu Sahibi _HAVİNİM_
Bu maddelere bir tanede ben eklemek istiyorum.

3- Peeleng (piiling :))

Yalnız bunu krem uygulamalarından önce haftada 1 veya 2 kere sorunlu bölgeye yapmakta fayda var bence. Ben epilasyondan 1-2 gün sonra bacaklarıma yapıyorum. O kadar güzel oluyorki peleng sonrası. Ölü ve kuru deriyi tamamen attığınız için yumuşacık bir cilt ortaya çıkıyor. Onuda bolca nemlendirdinizmi valla harika oluyor. Çatlak olan bölgedede sanırım bunu tedaviye eklemek iyi olacaktır.

• Konu Sahibi _HAVİNİM_
merhabalar
ablacigim paylasimin icin tskler ..
deneyecegini we sonuclari paylasacagini yazmissin ama unuttun sanirim:S..yazarsan cok sewinirim bir gelisme oldu mu acaba ise yaradi mi o krem we masaj?

• Konu Sahibi _HAVİNİM_
Hymmm...Benimde BacakLarim kaLcam Pancar tarlasi Gibi : DDD Göbegicigimde Cok Az Anacigim Göbegine NemLendirici sür demisti Sürdükte BacakLara KaLcaya akiL edemedik NeySe...oLan oLdu Artik...Ne Kadar Cirkin Görüntü Gibi geLsede AhhLamak PufLamak Faydasiz...onLarLa Yasamaya aLismak Zorundayiz...CünKü Cözümü CaReSi yoK...

Ama Sunu Gördüm SizLer Cok GaripSiniz...Ya GüzeL apLaLarim KardesLerim...MisaL SöyLe Düsünün PantoLonunuz ZararLi Bir SekiLde YirtiLdi...Bunu Dikseniz eLbet izi kaLir Dimi...Peki YirtiLan insan Vücudunu kremLer yagLar NasiL Bir Araya getirebiLir Ki...LazerLe EtkiSi yokMusken DegiL Ki YagLar Su Piyasada Ki Parar TuzakLari kremLer Mi DüzeLtecek ya...akiL mantik isi Ya...insan Vücudu Bu Baska Bisi degiL...Birakin aLisin onLari sevmeye baKin Baska Caremiz yok :) Yada Hergün Soguk Su Tutun Üstüne Susam yagi Limon yagi icine Aspirin Atin BunLarin Karisimini Sürün... Hem seLüLitten Uzak Tutar Hem Vücudunuzu ipekSi yapar CatLakLar O kadar Dikkat cekmez...Nre bIleyim Bu Kadar Yormayiniz o GüzeL Beyninizi Su catLakLarLa HeLe Ki Cocuk Dünyaya GetirdiySeniz Bence Gurur Duyun... :-) :-) OnLar Sizin yavruLarinizin EseRi... :KK66:

• Konu Sahibi _HAVİNİM_
Hymmm...Benimde BacakLarim kaLcam Pancar tarlasi Gibi : DDD Göbegicigimde Cok Az Anacigim Göbegine NemLendirici sür demisti Sürdükte BacakLara KaLcaya akiL edemedik NeySe...oLan oLdu Artik...Ne Kadar Cirkin Görüntü Gibi geLsede AhhLamak PufLamak Faydasiz...onLarLa Yasamaya aLismak Zorundayiz...CünKü Cözümü CaReSi yoK...

Ama Sunu Gördüm SizLer Cok GaripSiniz...Ya GüzeL apLaLarim KardesLerim...MisaL SöyLe Düsünün PantoLonunuz ZararLi Bir SekiLde YirtiLdi...Bunu Dikseniz eLbet izi kaLir Dimi...Peki YirtiLan insan Vücudunu kremLer yagLar NasiL Bir Araya getirebiLir Ki...LazerLe EtkiSi yokMusken DegiL Ki YagLar Su Piyasada Ki Parar TuzakLari kremLer Mi DüzeLtecek ya...akiL mantik isi Ya...insan Vücudu Bu Baska Bisi degiL...Birakin aLisin onLari sevmeye baKin Baska Caremiz yok :) Yada Hergün Soguk Su Tutun Üstüne Susam yagi Limon yagi icine Aspirin Atin BunLarin Karisimini Sürün... Hem seLüLitten Uzak Tutar Hem Vücudunuzu ipekSi yapar CatLakLar O kadar Dikkat cekmez...Nre bIleyim Bu Kadar Yormayiniz o GüzeL Beyninizi Su catLakLarLa HeLe Ki Cocuk Dünyaya GetirdiySeniz Bence Gurur Duyun... :-) :-) OnLar Sizin yavruLarinizin EseRi... :KK66:

ezgimsu verdiğin örnekler iyi güzel hoşta ..bi noktaya dikkatini çekmek isterim..gerçi senin profilde güzellik uzmanı olduğun yazıyo ya buna daha da çok şaşırdım şimdi.delikafadulden.örnek olarak yırtılan pantolonu vermişsin ama cildimiz canlı ,iyi bakıldığında kendini yenileyebilecek hücrelerden oluşuyo..yani tamamn iz kalmaz diyemiyorum ama bence umut yokta deil hanii..niye daha güzel görünmek için en azından umudumuz varken yırtık pantolanla gezelim ki?yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi _HAVİNİM_
deriyle pantolonun ne alakası var :uhm: hem deneye deneye çözüm bulunur yitirmeyin umudunuzu arkadaşlar!!!! ben inanıyorum pozitif düşünceye ve denemeye

• Konu Sahibi _HAVİNİM_
Ben doğum yapalı 9 ay oldu hem çatlaklarım hemde lekeler vardı rejene dahil birçok şey kullandım sadece hafiflediler.Ve aklıma çatlaklar için verilen göğüs ucu kremim geldi.İlk önce evde sivilcelerim için aldığım bir antibiyotik krem vardı FUCİDİN diye onu sürdüm üzerine biraz emdikten sonra lanolin krem sürdüm bayağı etkisi oldu böyle büzüşmeye başladılar.Lekeler içinde sirke limon ve su karışımını bir pamukla karnımı siliyorum hem tonik gibi temizlenmiş oluyor hem lekeler azalıyor

Ben doğum yapalı 9 ay oldu hem çatlaklarım hemde lekeler vardı rejene dahil birçok şey kullandım sadece hafiflediler.Ve aklıma çatlaklar için verilen göğüs ucu kremim geldi.İlk önce evde sivilcelerim için aldığım bir antibiyotik krem vardı FUCİDİN diye onu sürdüm üzerine biraz emdikten sonra lanolin krem sürdüm bayağı etkisi oldu böyle büzüşmeye başladılar.Lekeler içinde sirke limon ve su karışımını bir pamukla karnımı siliyorum hem tonik gibi temizlenmiş oluyor hem lekeler azalıyor

cnm benim anlamadığım çatlakların büzüşmesi daha kötü değil mi dah belirgin oluyorlar ozaman???CADIARZU

kıslar o kremin bi tanıtımı

Son düzenleyen: Moderatör:
ee kızlar sonuçlar nasıl kimse paylaşım yapmamış deneyelimmi

bende bu çatlak bölümüne çözümlerini gecelerce okudum çünkü benimde vücudumun birçok yerinde oluşmuştu arkadaşın dediği gibi piyasadaki kremlere aldanmayın bir çoğuuu fosssss....çatlaklar gitmezz aslaa gitmezzz bunu önce bir kabullenelim benim 2 senem bitti çatlaklarımla uğraşmaktan....çatlakları görünmez hale getirebilirizz...ben ilk zamanlar psikolojimi bozdum pahalı ürünlere ya da eczaneden aldığım kremlere saldırdım bende etkisi olmadı 10 gün sonra yine eski hallerindelerdi... bunun için size çözüm önerim SPORRRRRRRRRR.... SIKILAŞIN BAYALANLARR ne kadar zayıf olursanız olun spor yapın sıkılaşınn.. taş gibi bir vücudunuz olsun ben bunu denedim ve kimsenin elde edemiyeceği sonuçlara inandımm sonuçç çatlaklarım gözle görülmeyecek kadar küçüldüler hergün spor yaparken kollarıma ve bacaklarıma sıkılaştırıcı sürdüm... ben bunun sonucunu 20 günde bile görebildim arkadaşın bahsetttiği gibi contractubex de etki edior ama tek başına değil tabikii... size çatlaksız günler diliyorum kızlarrr

bakalım kızlarr bende son bi umut bişe deniyorum sonuç alabilirsem sölerim sizee önce ben bi göriyim nolcakk bakalımm

dogum yapalı 10 ay oldu karın bolgem ve bacaklarım berbat halde bende madecassol kullanıyorum ama bı etkısını goremedım cok kotu gozukuyorlar buda canımı cok sıkıyo ne yapcam bılmıyorum

bunun için size çözüm önerim SPORRRRRRRRRR.... SIKILAŞIN BAYALANLARR ne kadar zayıf olursanız olun spor yapın sıkılaşınn.. taş gibi bir vücudunuz olsun ben bunu denedim ve kimsenin elde edemiyeceği sonuçlara inandımm sonuçç çatlaklarım gözle görülmeyecek kadar küçüldüler hergün spor yaparken kollarıma ve bacaklarıma sıkılaştırıcı sürdüm... ben bunun sonucunu 20 günde bile görebildim arkadaşın bahsetttiği gibi contractubex de etki edior ama tek başına değil tabikii... size çatlaksız günler diliyorum kızlarrr

ebru selam bende spor yapıyorum,sıkılaştırarak görünümünü düzgünleştirmek amacım

sıkılışatırıcı sürdüm demişsin sen ne sürüyorsun tatlım,ben yağları sürüyorum
bide hangi sporu yapıyorsun?
üstüne bişi sarıyormusun?

Pantolonumuz yirtildiginda ona kan gonderecek bi kilcal damari yokki iyilessin.. hayir noroplacity ile beyin hucreleri bile yeniliyo lezyonlar duzeltiliyo senin icinde bi umut var demektir bilmem anlatabildimmi !!!

arkadaşlar merhabalar ben bir iki senedir sürekli takip ediyorum kadınlar kulubunu sürekli giremiyorum ama 2-3 günde bir giriyorum ....çatlaklar için onerilerin cogunu okudum biz cogunuda denedim..bu direk catlak kremi diye piyasada satılan kremleri kesinlikle onermiyorum ben kullandım ve hiiiiççç bir sey olmadı...kızlar tam olarak kimden ve nereden duydugumu hatırlamıyorum cok yogun calışan biri oldugum için unutkanlıgım var biraz:KK43: neyse konuya gelelim buz bildigimiz buz varya kolaya rakıya konulan biri bana 40 -50 gün her akşam 10-15 dakka buz ile masaj yap direk buzu karnında veya catlak olan yerde ovala demişti..normalde biliyoruz ki soguk su sıkılanştırma ozelliği var herkez biliyor ve buz daha da etkili bence daha soguk cunku zaten bu aralar buzla tedavi diye bişi cıktı biliyorsunuz ne gerek var evde de buz var diye düşündüm ben ve bu akşam buzla masaj yaptım karnıma 5 dakika (benim catlaklarım 4 senelik dogum da oldu ve cok derinler harita gibi:KK43:sedef renkli benim tenide beyaz tabi birazda göbek bıraktı catlaklar sayesin de )...bu gün gündüzde contractubex gel kremi eczaci bir ablam var benim gittim ona acelysa ve madessol (yanlış ta yazmış olabilirim..) bu kremleri sordum hangisi daha iyi abla dedim bana contractubex gel kullan ilk once daha etkili dedi günde 2-3 kez sür masaj yap kızarana kadar dedi bu gün ona basladım böle sanki kese yaparken kir cıkar ya ole soyulma oldu.. tabi düşündüm tasındım maden her surdugumuzde kir gibi az da olsa soyulma oluyor 2-3 ay kullanırsak coook etkili olur dedim vee tabiki onları soyarken göbegin sıkılasması lazım ve cildin kendini daha güzel yenilemesi içinde kan dolaşımının daha hızlı olması lazımm bende akşamları da yatmadan buzla 5 -10 dakka masaj bu iş için cok güzel bir destek olacak ...tabi bunlar kendi fikirlerim ama oturup mantıklı olaraak düşünürseniz sizde mantıklı göreceksiniz...
** ben diyorum ki
1-günde 3 kez contractubex gel sürünüz (ama iyice yedirin derinize kızarana kadar sürün)
2-akşam yatladan 5-10 dakika buz ile çatlak olan yere masaj yapın (ilk biraz usuyonuz ama alışıyo ten .)
dediğim gibi arkadaşlar biraz once sürdüm buzu simdi karnımda sıcak bir his var karıncalanma gibi hani kan dolaşımım baya hızlı bu da göbegimin sıkılasması demek ...bide soyulcak her kremi sürdügümde bir de sıkılaşacak .....
yani kızlar inş bu bizim cözümümüz olur delikafadulden size sonucları yazacagım 2 gün de bir hepimize bol bol şanslara.s.:enbuyukkk:
ordasaa mısın n n

X