KIZLAR ŞİKAYETİM VAR BANA YARDIM EDİN LÜTFEN!!!

Haklısın aslında ama güvendikleri muhakkak bir şey olmalı bu öyle hafife alınacak bir şey değil ciddi ciddi dolandırıcılık. Ne iş bu anlamadım.
evet cidden öyleymiş
miş diyorum çünkü bana farkında olmadan o mesajı kabul etmişsinizdir deyince aklıma kızımın yapmış olacağı geldiği için üzerinde durmadım ama bundan sonra aynı şey olursa vay hallerine :KK62:

Avea çok dandik bence operatörünüzü değiştirin yazıcaktım ama turkcell de yapıyormuş gerçi valla millet 3 ayda bir operatör değiştiriyor :))

Yasak mı değil mi emin olmadığımdan firma adı vermiyorum ama isteyenlere özel mesaj atabilirim.
Bu ay gelen cep telefonu faturasıyla resmen neye uğradığımı şaşırdım, 40 tl fazla gelmiş. Geçen ay da 14 tl fazlaydı ve nedenini firmanın müşteri hizmetlerini aradığımda. Sofraklup.com diye bir siteye üye olduğumu "haftalık" 14 tl kesildiğini söyledi. Benim öyle bir siteye üye olmadığımı söyledim o zaman orayı arayın dediler. Numara verdiler aradım saatlerce bekledim açılmadı, internette biraz araştırayım dedim neyin nesi diye. Yok! öyle bir site yok. Sadece konuyla alakalı bir sürü şikayet çıktı (internete yazıp hangi firma olduğunu da anlayabilirsiniz)

Tekrar aradım müşteri hizmetlerini; yaptığınız dolandırıcılık, öyle bir şey yok ve olsa bile bana sormadan onayım alınmadan nasıl benden para kesersiniz. Bir abonelik yapacak olsam onu neden telefon faturasıyla yapayım kredi kartı varken vs. bir sürü şey söyledim paramı iade etmeleri konusunda direttim (ki hadi diyelim üye oldum böyle bir abonelik yaptım herhangi bir hizmet de yok bunun karşılığında havadan para kesmişler anlayacağınız) muhattabınız biz değiliz deyip kesip attılar.

Kızlar ne yapsam, nereye başvursam yanlarına kalsın istemiyorum. İnternette araştırdım, firma aynı tarihte herkesi sporklup.com, belgeselklup.com gibi bir sürü hayali abonelikler yapmış.

bahsettiginiz gsm sirketi ile alakali ne kadar mercii varsa yazin sikayet edin sesinizi yukseltin, sosyal medyada, sikayetvar da her yerde sikayet edin ozellikle adlarini yazarak ve tag layarak. Acik acik yazin yardimci olmadiklarini 2 aydir odemek zorunda kaldiginiz falan yazin. Yardim etmedikleri takdirde tuketici mahkemesine gideceginizi de yazin. Illaki iplikleri pazara cikinca sizi arayacaklardir.

siteye girmiş olabilirsiniz. direk mesajla 14 tl kesildi diye bilgi geliyor. babamın başınada gelmişti. başka birşeydi. o an iptal ettirmek lazım.. ben hemen iptal ettirdim... giden 14 tlye oldu... bir baktım babam onaylamış. sizde unutmuş olabilirsiniz de onaylamış olmalısınız. eğer operatör ispatlarsa paranız gider. kesin eminseniz alırsınız.

siz ilk önce üyeliği iptal ettirin. eminseniz daha sonra tüketiciye başvurup geri almaya çalışın. uzun sürer belki ama alırsınız. 50 tl demeyin millet 5 tl için tüketici hakem heyetine başvuruyor :KK45:

Fbook reklamlarindan acilan yemek sitelerine bakiyor musun?
Yemek tarifi falan.
Onlardan biriydi sanirim o.
Ben de acmistim ama uye olmadan kapatmistim. Faturama bir sey olmadi.
Haftalik 14 tl idi.
Nasil iptal ediliyor bilmiyorum ama.

Fbook reklamlarindan acilan yemek sitelerine bakiyor musun?
Yemek tarifi falan.
Onlardan biriydi sanirim o.
Ben de acmistim ama uye olmadan kapatmistim. Faturama bir sey olmadi.
Haftalik 14 tl idi.
Nasil iptal ediliyor bilmiyorum ama.

sanırım nette bende gördüm... eğer tıkladıysanız operatörle alakası yok konunun. ilgili firmanın yaptığı saçma bir şey.

Aynısı yaklaşık 5 sene önce başımıza geldi. Annemin cep telefonu faturası hayli yüklü gelince müşteri hizmetlerini aradık. Anneme verdikleri cevap umre paketine kaydolmusunuz. Kadın yok öyle bişeye kaydolmadım diyor. Evde çocuklar varsa onlar girmiş olmasın vs diye dalga geçtiler. Ne yaptıysak nereye yazdıysak çözüm olmadı 1-2 ay 30 tllik faturayı 100ün üstünde ödedik. En sonun taahütü bitti ve bir daha asla o operatörden hat almam, aldırmam. Bir de faturaya açıklayamadıkları bilmem ne bedeli vs diye ek ek ücretler yansıtmışlar. Nette arattığımda çok fazla şikayet okumuştum bu konuda. Bir an önce hattınızı kpattırın hatta tüketici hakem heyetine de başvuru yapabilirsiniz bu konuda ancak baya uzun bi süreç oluyor, uğraştırıyor.

Yasak mı değil mi emin olmadığımdan firma adı vermiyorum ama isteyenlere özel mesaj atabilirim.
Bu ay gelen cep telefonu faturasıyla resmen neye uğradığımı şaşırdım, 40 tl fazla gelmiş. Geçen ay da 14 tl fazlaydı ve nedenini firmanın müşteri hizmetlerini aradığımda. Sofraklup.com diye bir siteye üye olduğumu "haftalık" 14 tl kesildiğini söyledi. Benim öyle bir siteye üye olmadığımı söyledim o zaman orayı arayın dediler. Numara verdiler aradım saatlerce bekledim açılmadı, internette biraz araştırayım dedim neyin nesi diye. Yok! öyle bir site yok. Sadece konuyla alakalı bir sürü şikayet çıktı (internete yazıp hangi firma olduğunu da anlayabilirsiniz)

Tekrar aradım müşteri hizmetlerini; yaptığınız dolandırıcılık, öyle bir şey yok ve olsa bile bana sormadan onayım alınmadan nasıl benden para kesersiniz. Bir abonelik yapacak olsam onu neden telefon faturasıyla yapayım kredi kartı varken vs. bir sürü şey söyledim paramı iade etmeleri konusunda direttim (ki hadi diyelim üye oldum böyle bir abonelik yaptım herhangi bir hizmet de yok bunun karşılığında havadan para kesmişler anlayacağınız) muhattabınız biz değiliz deyip kesip attılar.

Kızlar ne yapsam, nereye başvursam yanlarına kalsın istemiyorum. İnternette araştırdım, firma aynı tarihte herkesi sporklup.com, belgeselklup.com gibi bir sürü hayali abonelikler yapmış.
tüketici hakem heyetine bir gidin, kaymakamlıkta

hattını taşı başka operatöre, ben vodafoneluyum 6 senedir, 1500 dakika için 30 lira civarı gelir,sürprizlerle hiç karşılaşmadım.eşimi de vodafonelu yaptım, o ille de diğer operatörde kalmak istemişti,olmaz falan diyordu, ikna ettim 15 senelikoperatörünü değiştirdi, o red tarifede,45 lira ödüyor, vodafonlularla sınırsız, istersen sabaha kadar konuş, bedava, diğer operatörlerle 1000 dakika 1000 sms+internet de var, detayları bilmiyorum ama ikimizde vodafonlu olduğumuz için bedavakonuşuyoruz, şiddetle tavsiye ederim

ayrıca dakikalar bitmeye yakın mesaaj geliyo, netten de dakkalarını kontrol edebiliyorsun vodafonda, kesinlikle faturalı hat diyorum ve vodafone tabi

hattını taşı başka operatöre, ben vodafoneluyum 6 senedir, 1500 dakika için 30 lira civarı gelir,sürprizlerle hiç karşılaşmadım.eşimi de vodafonelu yaptım, o ille de diğer operatörde kalmak istemişti,olmaz falan diyordu, ikna ettim 15 senelikoperatörünü değiştirdi, o red tarifede,45 lira ödüyor, vodafonlularla sınırsız, istersen sabaha kadar konuş, bedava, diğer operatörlerle 1000 dakika 1000 sms+internet de var, detayları bilmiyorum ama ikimizde vodafonlu olduğumuz için bedavakonuşuyoruz, şiddetle tavsiye ederim

Bence o kadar siddetle tavsiye etme,biz ailecek vodafone luyuz, esim de ben de okumus etmis insanlariz bir seyleri yanlislikla tiklamamiz mumkun degil, buna ragmen bilmemne paketine uye olmussunuz dediler kac ay yuksek gelen faturadan sonra arayinca. Kaldi ki uye olduk diyelim,gelen bi icerik de yok hani faydalandigimiz. Kayinvalideme de oldu. Okuma yazma bilmeyen,telefonuna gelen mesajlara dahi giremeyen kadin siyaset paketine uye olmus guya. Yok yani numaradan yapiyorlar bence. Musteri uyanip iptal ettirene kadar da ne koparirsak kardir diyorlar.

Canım böyle birşey ben de yaşadım. Aynen senin gibi üye olmuşsun dediler. Dedim siz nasıl olur da benim cebime fatura yapılmasına izin verirsiniz. Demekki sizinle ilgili benim bilgilerimi paylaşmıssınız. Benim sözleşmemde böyle bir madde varmıydı dedim. Sözleşme fotokopimi istedim. Tüketici haklarını araştır canım. Kesinlikle geri alabilirsin.
Tüm sosyal hesaplardan taciz ettim. Şikayet dilekçesi yazdım internetten. Olmadı tüketici haklarına gidecektim ama geri ödeme yaptılar. Tabi bu arada ödedikleri paradan kesinti yaptılar... Daha fazla uğraşmak istemedim bıraktım artık

X