KIZLAR ŞİKAYETİM VAR BANA YARDIM EDİN LÜTFEN!!!

Evet benim başıma da geldi. Kullandığım tarife kamu Mega aylık 40 tl geçen ay 156 tl fatura geldi. Neden bi siteye üye olmuşum aylık 48 tlymis. Ve dakika aşımı yapmışım kabul etmedim tabiki ve cazgirligimi konusturdum valla. Genel Müdürlüğe yazı yazdım ve paramin üzerini gidip avea bayisinden aldimmm yaşasın kötülük

benzer olayı avea ile yaşadım

faturalı hattıma iki kere 25 tlilik tarifeme 80 küsür lira yansıttılar

burçfoni diye birşeye kayt olduğumu söylüyorlar

kayıt olmadığımı söyledim olsam dahi herhangi bir hizmet alamdığımı da söyledim burçfoniyide aradım o ona topu atıyıor o ona bende sizin yaptığıınız resmen dolandırıcılık ve avea gibi büyük bir firmada buna çanak tutuyor evet ödeyecem o fatraları ama hattımı başka bir operatöre taşıyacağım ve her yerde de avea dolandırıcı diye bahsedecem dedim en son
bunun üzerine hattımı turkcele taşıdım mobil ödemeleride kapattırdım

haram zehir zıkkım olsun

Bulunduğunuz yerin kaymakamlığında tüketici hakem heyeti vardır. Gsm faturanla git. Orda matbu formlar var. Onu doldur, bir de dilekçe ekle ver.

bahsettiginiz gsm sirketi ile alakali ne kadar mercii varsa yazin sikayet edin sesinizi yukseltin, sosyal medyada, sikayetvar da her yerde sikayet edin ozellikle adlarini yazarak ve tag layarak. Acik acik yazin yardimci olmadiklarini 2 aydir odemek zorunda kaldiginiz falan yazin. Yardim etmedikleri takdirde tuketici mahkemesine gideceginizi de yazin. Illaki iplikleri pazara cikinca sizi arayacaklardir.
Valla şöyle söyleyeyim, bugün avea bayiine gittim. Anlattım durumu kesinlikle üstlerine almadıkları halde kadın gevşek gevşek "aaa aynı konudan biri daha geldi bize, bence tüketici haklarına başvurun" dedi. Ben de dilekçemi verdim bugün.

siteye girmiş olabilirsiniz. direk mesajla 14 tl kesildi diye bilgi geliyor. babamın başınada gelmişti. başka birşeydi. o an iptal ettirmek lazım.. ben hemen iptal ettirdim... giden 14 tlye oldu... bir baktım babam onaylamış. sizde unutmuş olabilirsiniz de onaylamış olmalısınız. eğer operatör ispatlarsa paranız gider. kesin eminseniz alırsınız.

siz ilk önce üyeliği iptal ettirin. eminseniz daha sonra tüketiciye başvurup geri almaya çalışın. uzun sürer belki ama alırsınız. 50 tl demeyin millet 5 tl için tüketici hakem heyetine başvuruyor :KK45:

Ya öyle bi site olsa amenna ama öyle bir site yok ki, hayali yani. Ki herhangi bir hizmet de almıyorum 40 tl ye karşı. İptal ettirdim üyeliği, başvurdum da.

Şikayetvar.com da bir sürü şikayet okudum bu konuyla alakalı, görüyorum ki kadınlar klübünde de bir sürü bunu yaşayan insan var. Resmen dolandırıcılık yapıyorlar ya haram zıkkım olsun!

Kesin v ile başlayandir. Zira hiç anlaştigimiz ücreti odemek nasip olmadı. Her ay 10-20 fazla gelir mutlaka..herşeye de verilecek cevaplari var maşallah bi kere biz yanlış yapnişi demiyorlar.

Kesin v ile başlayandir. Zira hiç anlaştigimiz ücreti odemek nasip olmadı. Her ay 10-20 fazla gelir mutlaka..herşeye de verilecek cevaplari var maşallah bi kere biz yanlış yapnişi demiyorlar.
Yok kızlar söyledi avea ama muhtemelen hepsi aynı. Önceden irdelemezdim muhakkak kesmişlerdir 5 - 10 tl her ay.

Hattımı iptal edeceğim bu sebeple dediğinizde de ilgilenmiyorlar mı?

En güzeli kontörlü kullanmak ya.
En güzeli kontörlü kullanmak dediğin için şikayetvar.com da yazan bir yazıyı aşağıda paylaşıyorum.

"22.11.2015 günü internet açıkken arka arka 3 tane mesaj geldi Live TV aboneliğiniz başlamıştır diye. Üye olmadığım halde 56 TL aylık 14 TL haftalık diye bir mesaj geldi iptal mesajı da geldi üye olmadığım halde kontör yüklediğim zaman 56 TL para kesintisi olacakmış Vodafone bayi söyledi nasıl bir saçmalık bu? İnsanları yanıltıp mağdur ediyorlar!"

En güzeli kontörlü kullanmak dediğin için şikayetvar.com da yazan bir yazıyı aşağıda paylaşıyorum.

"22.11.2015 günü internet açıkken arka arka 3 tane mesaj geldi Live TV aboneliğiniz başlamıştır diye. Üye olmadığım halde 56 TL aylık 14 TL haftalık diye bir mesaj geldi iptal mesajı da geldi üye olmadığım halde kontör yüklediğim zaman 56 TL para kesintisi olacakmış Vodafone bayi söyledi nasıl bir saçmalık bu? İnsanları yanıltıp mağdur ediyorlar!"
Haklısın, bir nebze daha kontrolünde olsa da dolandıracak adam her türlü dolandırıyor.

Bir keresinde 4GB Turbo internet yüklemiştim, ertesi gün sıfırlamış!! En Büyük KK

Avea yada vodafone'dur demiştim okurken,avea'ymış şaşırmadım. 4 ay önce,faturam 20 tl fazla geldi Türkcell kullanıyorum aradım sordum,paket süreniz bitmiş,paketiniz değişmiş dediler,bana bildirdiniz mi dedim,sms gönderilmiştir dedi telefondaki bayan,bulun dedim kayıtlarınızdan şayet varsa 1 sene bu faturayı ödeyeceğim size,ben eminim sms gelmediğinden dedim,araştırıp arayalım dediler ve 2 saat sonra arayıp özür dileyip,tarifemide aynı şartlarla ve 20 lira indirimli kullanıyorum şu an,59 yerine 39 ödüyorum,böyle telafi edildi. Sadece ilk ay fazla geleni ödedim. Daha önce yurtdışı kullanımımda faturada fazla yansıtılanıda iade etmişti yine aynı operatör bu sebeple şaşmam asla.
Sizde şikayet var dahil olmak üzere ,heryere yazın,hakem heyetinede başvurun,alamadığınız hizmetin parasını ödemeyin. Böyle sacmalık olmaz yani,ortada websitesi bile yok,resmen dolandırıcılık.

Tüketici hakem heyetine basvuruyorsunuz.harç yok. Üç ay içinde sonuçlanır

X