Kızlar şimdi ben mi fesatlanıyorum görümcem hasetinden çatlıyormu

Sizi baya bi kıskanıyor hiç cevap vermeyin bence o kendisi kıvransın dursun siz cevap vermedikçe daha da deli olur :) bu arada eşiniz ne diyor

Cvp vermiyerek zaten aslnda intikamımı alıyorum bi nevi çünkü tepkisizliğim onu daha çok sinir ediyor görüyorum.
Eşime söylemedim.
Oda eşimin yanında konuşmuyor böyle

Yoo yo asla tam belki kendime bile itiraf edemesemde aslnda içten içe bi rahatsızlık duyur olabilirim ama bunu ne görümceme ne bir başkasına asla belli etmedim bu konuda eminim yani kendimden.
Hani rahatsızlığımı tabiri caizse kıskançlığımı belli etmem içim içimi yesede

dediğim gibi yapacaksın konu içinde onun söylediklerini onaylamadığını dile getirip hatta isim konusundaki gibi hattini aştığında mimiklerinle bile olsa tavır koy canım. Çünkü buna hiç hakkı yok üstüne terbiyesizlik yaptığı yanınızdakilerin bile tepki gösterebileceği bir durum normal şartlarda.

laf dalaşına girmeden tek bir cevapla susturun.
kıskandiginizi bilerek üstünüze geliyor belliki hiç hoş değil.bu kadar umursamıyor gibi gorunmenize gerek yok.
bırakın rahatsız olduğunuzu bilsinler.lafinizida çekmeyin bu konuda.
cok kızdım gorumcenize.
his hoşlanmam bu muhabbetlerden..

Eşimin haberi yok ki söylemedim.
Oda zaten eşimin yanında zırvalamaz

Oooo mis gibi ortam. Esinden kuytu laf sokuyosa sende esinden kuytu laf sok. Sonrada hic bisey olmamis gibi esinin yaninda balli bocekli ol gorumcene.
Sonra suclarsa " aaa ustume iyilik saglik, sen beni ynlis anlamissin canim yaa"

Kendisi bebeğinin adını eşinin eski sevgililerine göre mi seçmiş acaba, patavatsızlıkla açık sözlülüğü ortaya katıp düşündüğü her şeyi karşımdakini kırar mıyım kırmaz mıyım hiç düşünmeden söyleyenlere sinir oluyorum. Görümce olsun elti olsun kardeş olsun hiç farketmez.

Ben olsam dan diye "eşimle aramı bozmaya mı çalışıyorsun" derdim. Hiç lafı dolaştırmaya gerek duymazdım. Amacını bulmaya yönelik sorunca büyük ihtimalle afallar yok mok der veya "aman ne bozucam aranı" diye üste çıkmaya çalışır. O zaman saldır işte :)

Şöyle de denilebilir bence: "Canım, sen artık bi' köşeye geçip kendi başını yer misin lütfen? Oldu, teşekkürleeeer! " :KK53:

cevap vermemeye devam et ,onun kudurduğunu hissettikçe şeytani bir şekilde gülümse daha da kudursun:KK70:

kesin çatlıyor ama senin eşinin eski sevgili listesini verde ordan seçelim deseydin ya da başka bişey, daha iyimiş.
tepkisiz kalmakta tepene çıkmasına sebep oluyor gibi.

Eski sevgili konusunu açmak büyük terbiyesizlik, cevap hiç vermeyin hadsizliği ile kalsın bence.
Sizin gerildiğinizi gördükçe üstünüze oynar böyleleri.

Tarzim degil agiz dalaşına girmem diyorsunuz da gorumce her firsatta size lafi sokusturuyor ve evlendiginizden beri unutamiyorsunuz o laflarini..Bence cok sabirlisiniz valla bana denk gelecek oyle hic tarz marz dinlemem iyice dalasirdim kartlari acik oyna derdin ne diye bi sorardim.Sessiz bulmuş sizi her firsatta söylüyor rahatlıyor.Dur demelisiniz.

Kızlar şimdi ben mi fesatlanıyorum görümcem hasetinden çatlıyormu bilemedim sizinde fikrinizi alayım istedim...

İlk günden berii böyle bana bi laf sokma çabası içerisinde şimdi örneklendireyim izninizle.

İlk gün mesela düğün günümüz de kuaförde eşim bir bayan arkadaşıyla karşılaştı ve ayak üstü sohbet etti.(Eşimin işi gereği bayan arkadaşı çok ve her yerde karşılaşıyoruz)
Ve görümcem hemen kaşla göz arası kulağıma imalı imalı buda kim benim eşim yanmda konuşsa ooo ooo ooo.

Görümcem doğum için hastaneye yattı bizde ziyaretine gittik.
O esnada bi bayan dr geldi muayeneye
Eşim in arkadaşıymış sohbet ettiler yine.
Görümcem döndü üzerinde mavi önlük birazdan doğuma girecek dediği.
Ay ben bu bayan dr nerden tanıyorum ay gözüm çok ısırdı heee hatırladım (eşim x olsun) x i ziyarere gittiğimzde geçmişte filan hep yanında görüyordum hatırladım.

Daha örneklendireceğim bir sürü zırvalığı var da ben en yenisine geçmek istiyorum dün yaşanan ....

Şimdi hep beraber oturuyoruz kv görümceler gelinler yeğenler filan Rabbimin de izni ile kız bebeğimiz olucak.
Herkes bir isim önerisnde bulunuyor
Bu görümcem ne dese
En iyisi x eski sevgililerinin ismini söylesin onlardan mutlaka bir isim çıkar.
Benim de bildiğim bir iki isim var güzel isimler.
Yada iş yerindeki arkadaşlarının isimlerinden bulsun mutlaka vardır güzel bi isim.

Artık bi ders vermenin zamanı gelmiş mi sizce yoksa aynı şekil devam mı duymazdan geliyorum taakmıyorum.....
Bence buna bir tepki vermemelisiniz, bu çocukça hareketlere gülüp geçmelisiniz. Çünkü bu yaptığını liseli ergen yapmaz görümcenizin :) Siz en olgun ve alaycı halinizi takının, bu ona ders olsun :)

Bu ne yaa
Boyle gorumcemi olur
Ben erkek kardesimin abimin mutlulugu icin gelinleri pofpoflar dururum laf sokmak bir yana lafimla dahi incitmem
Pesssss ayip ya nedir o eski sevgiliye inmek
Zeka yasi nedir

X