Kızlar şimdi ben mi fesatlanıyorum görümcem hasetinden çatlıyormu

Kantaro

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
909
322
38
Kızlar şimdi ben mi fesatlanıyorum görümcem hasetinden çatlıyormu bilemedim sizinde fikrinizi alayım istedim...

İlk günden berii böyle bana bi laf sokma çabası içerisinde şimdi örneklendireyim izninizle.

İlk gün mesela düğün günümüz de kuaförde eşim bir bayan arkadaşıyla karşılaştı ve ayak üstü sohbet etti.(Eşimin işi gereği bayan arkadaşı çok ve her yerde karşılaşıyoruz)
Ve görümcem hemen kaşla göz arası kulağıma imalı imalı buda kim benim eşim yanmda konuşsa ooo ooo ooo.

Görümcem doğum için hastaneye yattı bizde ziyaretine gittik.
O esnada bi bayan dr geldi muayeneye
Eşim in arkadaşıymış sohbet ettiler yine.
Görümcem döndü üzerinde mavi önlük birazdan doğuma girecek dediği.
Ay ben bu bayan dr nerden tanıyorum ay gözüm çok ısırdı heee hatırladım (eşim x olsun) x i ziyarere gittiğimzde geçmişte filan hep yanında görüyordum hatırladım.

Daha örneklendireceğim bir sürü zırvalığı var da ben en yenisine geçmek istiyorum dün yaşanan ....

Şimdi hep beraber oturuyoruz kv görümceler gelinler yeğenler filan Rabbimin de izni ile kız bebeğimiz olucak.
Herkes bir isim önerisnde bulunuyor
Bu görümcem ne dese
En iyisi x eski sevgililerinin ismini söylesin onlardan mutlaka bir isim çıkar.
Benim de bildiğim bir iki isim var güzel isimler.
Yada iş yerindeki arkadaşlarının isimlerinden bulsun mutlaka vardır güzel bi isim.

Artık bi ders vermenin zamanı gelmiş mi sizce yoksa aynı şekil devam mı duymazdan geliyorum taakmıyorum.....

Esin ne diyo.Kardesi bu kadar rahat konusabiliyosa esin dedigi gibi biri acaba diye gecti icimden hemen.Ben olsam esime de gorumceme de sinir olurdum.

Esin ne diyo.Kardesi bu kadar rahat konusabiliyosa esin dedigi gibi biri acaba diye gecti icimden hemen.Ben olsam esime de gorumceme de sinir olurdum.

Eşimin haberi yok ki söylemedim.
Oda zaten eşimin yanında zırvalamaz

Tarzım değil işte öyle ağız dalaşına gireyim filan ama üsturuplu bi şekilde ağzına tıkamalıyım blki
Kafana takmışsın ki konu açmışsın,ona çaktırmaman güzel ama dayanabileceksen.Durmayacak çünkü.Kaç zamandır her fırsatta laf sokmaya çalışması da kanıtı.
En başından ufak da olsa bi laf deseydin şimdi çekinirdi biraz.

Kafana takmışsın ki konu açmışsın,ona çaktırmaman güzel ama dayanabileceksen.Durmayacak çünkü.Kaç zamandır her fırsatta laf sokmaya çalışması da kanıtı.
En başından ufak da olsa bi laf deseydin şimdi çekinirdi biraz.

Ya aslnda doğru en başta tavrımı koysaydım çekinirdi belki şimdş ama .
Şu saaten sonra da cvp verip ekmeğine yağ sürmiyeceğim onu bekliyor gibi elbet susacak. Ama dopru içten içe çok irite oluyorum .
Benimde ayarım yoktur ya susar ya volkan misali patlarım.
O raddeye getirtmeden susar artık umarım.

Ya aslnda doğru en başta tavrımı koysaydım çekinirdi belki şimdş ama .
Şu saaten sonra da cvp verip ekmeğine yağ sürmiyeceğim onu bekliyor gibi elbet susacak. Ama dopru içten içe çok irite oluyorum .
Benimde ayarım yoktur ya susar ya volkan misali patlarım.
O raddeye getirtmeden susar artık umarım.
Patlama yapmadan,öf valla baydı bu esprilerin,başka esprin yok mu tarzında bozabilirsin de.
Bozulursa bozulsun,hatta bozulsun zaten.

X