kızlar yardım: annem ve babam

e napsinlar kendilerinden utansinlar mi? anne babanizi resmen zina yapar gibi anlatmissiniz. yillar once yataklarini ayirsalardi cok daha uzulurdunuz. birakin hala seviyorlar birbirlerini ne guzel. cocuklari olmaz herhalde artik rahat rahat sevissinler. ayrica bu onlari daha az stressli ve hayatlariyla daha barisik yapar. sizinde kafaniz rahat olur. pratik acidan bakin bari olaya...

gayat doğal,sen de ilerde evlenince sana kalmaya geldiklerinde belki eşin rahat durmaz sen de karşı koyamazsın,annen lavaboya girer sizin sesleri duyar,onun da başına gelebilir özel birşeye şahit olmak.
sen de evlendiğinde,gayet normal olduğunu daha iyi anlarsın.mirmirmirmir
unutursun 3-5 gün sonra:)

hahaha hakısz mıyım ama :KK70:D

haha haklisin cadimmm:KK70::KK70:

Gabrielcim abime söylemek istemedim üzülür diye demissin, bunda üzülcek ne varkii:)
demekki hala birbirlerini seviyolar, birbirlerine karsi koyamiyolar.. ne güzel iste :lepi:
hem sen imalarda bulunuyomussun gerek kalmamis imalara aklinialirimsmile
birak birbirlerini sevmeye devam etsinler :jeyyar:
merak etme yakinda hatirlamazsin bile:) ama tabi sürekli aklinda tutmak istersen unutamazsin o ayri, topicte acmissin sürekli bakcaksin ne yazmislar diye, dogal olarak unutamicaksin:KK70:
keske acmasaymissin topigi
:roflol: :roflol:

ya canım bende başlıgı okuyunca boşanıyolar felan sandım alah seni napmasın:roflol::roflol:

kıs ne var bunda ne güzel işte ..gayet normal bişey bu ..üzülmene gerek yok canım benim ..allah muhabbetlerini artırsın ya yataklarını çoktan ayırmış olsalardı o daha kötü bişey..umarım atlatırsın
..

nine dede ödüllükmü...:)))))

:roflol::roflol::roflol:ayy konu sahibi arkadaşım çok özür ama geberdim buna gülmekten yaaa

ya bide abinemi sölicen canım ya oldu olacak polis çagırıp bastırsaydın onları...abartmıyormusun biraz ..

of canım ya. peki kardeşine söyledin mi?

ben üzülmesin diye söylemedim ama patlıycam artık ya. çok kötü bi durummuş.
bilmiyorumkismile
kardeşine söyleme sakın,üzülmez zaten.kavga mı etmişler ki üzülsün kaydirigubbakcemile

hey Allahım ya duyan da annenle baban zina yapıyolar sanır
ay bi de kızlar yardım demişsin
canım napıcaz çok merak ettim
istersen sırayla geceleri nöbet tutalım sizin evde
bişe yapmasınlar sakın bi daha..
gece gece kavga seslerini duysan daha mı iyidi yani
şükret ki herşey yolunda
yani evlenince sen ne yapmayı düşünüyosunki anlamadım
bence dert arama kendine
hayır yaşın 14-15 olsa hadi neyse diycem kocaman kızsın yaw
ayrıca hepimiz bi cinsellik ürünüyüz de ne demek anlamadım
desene tüp bebek olanlar daha masumkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Allah hepimize o yaşlarda o şansı versin. bence hala sağlıklı bir cinsel hayatları olduğu için sevinmeliydiniz.

duyduğunuz sesler sizi şaşırtmış olabilir ama kimseye kardeşinizle paylaşmanıza gerek yok.yada paylaşın o da annesi babası için sevinir diye düşünüyorum.

gidip çatacak yada hala mı olmaz böyle şey deyip üzülecek hali yok.

yoksa siz kardeşiniz olursa diye mi üzülüyorsunuz?

ya bide abinemi sölicen canım ya oldu olacak polis çagırıp bastırsaydın onları...abartmıyormusun biraz ..

arkadasin cani SIKILMIŞ kanimca :umursamaz: bende bir sey oldu sandim valla basligi okuyunca

bence abinize anlatmak istemeniz gercekten cok ayip

bende bisey oldu sandim..aklinialirimsmilegozunuzun onunde yapmamislar ya odalarinda yapmalari gerekeni yapmislarrbilmiyorumkismile

Siz nasıl oldunuz acaba.
Ağaç kovuğundan çıkmadınız herhalde.
Nasıl o zamanlar ilişkiye girmeleri normalse hala normal. Başarabiliyorlarsa ne mutlu size. Üzüleceğinize sevinin derim çünkü birçok çift yıllarca evli kaldıktan sonra bile bu sebeple boşanıyor.

Evet cnm seni anlıyorum hoş bir durum değil. Maalesef bizim toplumumuzun genelinde cinsellik doğal bir ihtiyaçmış gibi yansıtılmıyor tam aksine ayıplanıyor ya da alay konusu oluyor. Ondan sonra insanlar evlendiklerinde cinsel sorunlar yaşıyorlar. Bence bu konuyu unutmaya çalış. Ayıp olan bir şey de yok ama gülmeye alay etmeye de gerek yok. Tepkin gayet normal. Eğer bir daha böyle bir durumla karşılaşma riskin varsa aileni düzgün bir dille uyarabilirsin. Ailelerin de biraz düşünceli olması gerek böyle konularda ya

Evet cnm seni anlıyorum hoş bir durum değil. Maalesef bizim toplumumuzun genelinde cinsellik doğal bir ihtiyaçmış gibi yansıtılmıyor tam aksine ayıplanıyor ya da alay konusu oluyor. Ondan sonra insanlar evlendiklerinde cinsel sorunlar yaşıyorlar. Bence bu konuyu unutmaya çalış. Ayıp olan bir şey de yok ama gülmeye alay etmeye de gerek yok. Tepkin gayet normal. Eğer bir daha böyle bir durumla karşılaşma riskin varsa aileni düzgün bir dille uyarabilirsin. Ailelerin de biraz düşünceli olması gerek böyle konularda ya

nasıl uyarılır ki?
azıcık yavaş sevişin rahatsız oluyorum diye mi?CADIARZU

ne güzel 54 ve 60 yaşındaki bir çiftin hala aktif cinsel hayatı var. o yaşta bile birbirlerine sevgiyle dokunabiliyorlar.

yaşınız küçük değil neden bunu travma yaptınız; hele üzülmesin diye kardeşime söylemedim demeler falan

bence toparlayın kendinizi, büyütecek birşey yok ortada..

Yazık ya..
Gencecik,eğitimli bir kızın anne babası sevişmelerine şahit oldu diye frijit olacağından korkması ne acı!
Çocuk değilsiniz ki travma geçiresiniz..
Ya içinizde başka sorunlar var ya da cinselliği cidden de öcü gibi görüyorsunuz bence..

Ya ben çok güldüm. Anne babaya değil tabi, arkadaşa. Yav hadi travma filan neyse de abiye söylemek ne oluyor? Bence o da sen böyle birşeyi söyledin diye travma geçirir.
DÜnyanın en güzel şeyi anne ile babanın birbirini sevidğini görmek. Daha ne istiyorsun?

bırakın insanlar rahat rahat sevişsinler yav

abine söyleyeceksin de ne olacak yani

hem yakışık almaz anne-babanın özelini abinle paylaşmak

azıcık anlayışlı olun yav siz küçükken sizlere yakalanma korkusu yaşıyolardı belki çocuklar kapıyı açar girerse diye. şimdi büyüdünüz sesimiz gitmesin diye mi endişelensinler, annenle baban ne zaman rahat sevişecekler peki

Şaşkınlıklar içerisinde olduğumu söylemeden geçemicemm !!
Yaşınız 23 ve verdiğiniz tepki çok yanlış. Özellikle abi veya kardeşe söylemek isteyişiniz çok gereksiz bence . . !
Tamam ilk defa böyle bir şeyle karşılaşmış olabilrisinz ama onlarnda bazı ihtiyaçları olduğunu az çok biliyorsunzdur. :nazar:

X