kızlar yardım: annem ve babam

ay sen nasıl oldun sanıyon ki? öyle bir gecenin meyvesisin işte sende..sempatiksalakcinni

konu sahibi yokkkkk
neyse bende diyorumkiiiisempatiksalakcinni
seksin yaşı olmazzzz be kızım takma kafana sende unutursunnnnsempatiksalakcinni
bide annen babanın ozeliii yapaçak bi şey yokkiiiii:kedi:

Aslında gayet normal birşey ama bizim gibi bekarlara kötü birşey gibi geliyor.Ben de hala annemlerle yaşadığım için gece fazla ortalıkta dolaşmamaya bakıyorum.:eek:lmaz:Bence gece 12 den sonra odandan çıkma. CADIARZU

23 yaşında aklı başında bir kızın anası babası aşk yaşıyor diye üzülmesi bana çok çok çocukça geldi..Abine söylesersen inan üzülmez sevinir, hatta sana güler.
Sevinmek saçma denilmiş, ben sevinirdim kendi adıma konuşmam gerekirse;rahmetli babam hayatta olsaydı ,annem ve babamın sevişme seslerini duysam sevinirdim.Annemin sevdiği biri tarafından öpülüp okşanması (babam için de aynı şey geçerli) beni mutlu ederdi..Çünkü annem babamla sevişirse mutlu olur, mutluluğu bizlere yansır..zemuszemus

Aslında gayet normal birşey ama bizim gibi bekarlara kötü birşey gibi geliyor.Ben de hala annemlerle yaşadığım için gece fazla ortalıkta dolaşmamaya bakıyorum.:eek:lmaz:Bence gece 12 den sonra odandan çıkma. CADIARZU

Ben de bekârım ama hiç de kötü gelmedi bana. Kötü gelmemesi için deneyim sahibi olmaya gerek olduğunu zannetmiyorum.

Evet, bunun duyulması duyan için de, çift için de rahatsızlık vericidir ama insanlar çocukları oldu diye cinsel hayatlarından vazgeçecek değiller, kendilerine susturucu takacak da değiller. Gece vakti demek kaptırmışlar kendilerini, akıllarına da öyle bir ihtimal gelmemiş, bundan normal ne var?

Bundan sonra etraf sessizken gece odanızdan çıkmanız gerekirse kapınızı açıp kapatırken ses çıkarın, duyarlarsa önlemlerini alsınlar. Yapacak bir şey yok, yemeklerine şap atacak değilsinizdir herhalde. Bırakın sevsinler birbirlerini ne kötülük var bunda ya, çocuklaşmayın artık.

ay hala konuyu gördükçe tüylerim diken diken oluyo
istediklerini yapsınlar bana duyurmasınlar amann

ay hala konuyu gördükçe tüylerim diken diken oluyo
istediklerini yapsınlar bana duyurmasınlar amann

çok merak ettim kusura bakmayın ailenz sanki szin yanınzda mı yapıo bu işi nasıl ses duyuyrsnz yada kapılarının önünde nöbet faln mı tuttuosnz hç anlmdım doğrusu bide okumş insansnz az çok bilirsnz mimarsnz sonuçta böle bi olayı olgunlukla karşılmnz gerkrken yazdıgnz msj tuhafıma gtti..? yaşınzda küçk deildr die düşnüorm en azndan 20'li yaşlardasnzdr..

ya konu benim tahmin ettiğimden de daha büyük bi tepki çekti.

kızlar, tamam, sağolun gerçekten yardımcı oldunuz.

haklısınız.

anne-babanın sevişmesi çok doğal. aralarındaki sevgiyi gösterir elbette. ama bu olaydan sonraki akşam babamla annemi o kadar sevgi dolu görmedim. çok normallerdi. arada birbirlerine laf da soktular hatta.

belki sevgiden değil de, ihtiyaçtan da olabilir bu durum.

neyse. ben sorunumu hallettim.
abime de söylemedim.
söyleseydim de, dediğiniz gibi çok normal karşılardı. ama mevzu etmiycem. gerek yok.

lütfen sizde kendi aranızda savaşmayın.! sevişin :p

(konuyu kilitleyelim artık. sorun halloldu.)

Tatlım tepki çeken konu değil senin olaya verdiğin tepkilerdi.

Ayrıca bil ki en mutlu çiftler de arada didişebilirler, veya kavga sonrasında deli gibi sevişebilirler, bunlar olağan şeylerdir. ıki laf soktular birbirlerine diye cinselliklerine "zorunlu ihtiyaç" yaftası yapıştırman hoş değil, ve aslında sırf bunu söylemek için bu cevabı yazdım.

Aile boyu sevgiler opuyorumnanaktan

O duyguyu biliyorumkaydirigubbakcemile3
Kücükken benim basimada gelmisti, uzun süre tuhaftim.
Insan annesiyle babasina nedense yakistiramiyor, halbuki bizde onlardan ciktik yani:))

ya konu benim tahmin ettiğimden de daha büyük bi tepki çekti.

kızlar, tamam, sağolun gerçekten yardımcı oldunuz.

haklısınız.

anne-babanın sevişmesi çok doğal. aralarındaki sevgiyi gösterir elbette. ama bu olaydan sonraki akşam babamla annemi o kadar sevgi dolu görmedim. çok normallerdi. arada birbirlerine laf da soktular hatta.

belki sevgiden değil de, ihtiyaçtan da olabilir bu durum.

neyse. ben sorunumu hallettim.
abime de söylemedim.
söyleseydim de, dediğiniz gibi çok normal karşılardı. ama mevzu etmiycem. gerek yok.

lütfen sizde kendi aranızda savaşmayın.! sevişin :p

(konuyu kilitleyelim artık. sorun halloldu.)

komiksin yaaa cidden sempatiksalakcinni

ve böle bi konu açtınız madem lütüf edipte yazdıklarımızı okuyn o at gözlüğünden kurtulursnz belki..

şahsen sizden küçüğm ama daha mantıklı olduğum kesin..

böle bişey yaparsak snden izin alıcak deiliz heralde..

Son düzenleme:
çok merak ettim kusura bakmayın ailenz sanki szin yanınzda mı yapıo bu işi nasıl ses duyuyrsnz yada kapılarının önünde nöbet faln mı tuttuosnz hç anlmdım doğrusu bide okumş insansnz az çok bilirsnz mimarsnz sonuçta böle bi olayı olgunlukla karşılmnz gerkrken yazdıgnz msj tuhafıma gtti..? yaşınzda küçk deildr die düşnüorm en azndan 20'li yaşlardasnzdr..

24 yaşındayım ve mimarım. bu olay, anne babamı sevişirken duyduğumda "oh mondiyo, sizi sevgi kelebekleri" diyerekten seke seke gezmemi gerektirmek mi zorunda? burada ne konuyu açan arkadaş ne de ben "anneler babalar sevişmesin" demişiz, sadece duymak çok acaip bi his verir insana. sonuçta anne ve babayı koyduğumuz yer çok farklı. sanki birilerine hakaret etmişiz gibi bu kadar savunmanız asıl garip olan emma hanım. bodozlama muhalefete geçeceğinize arada bir okumayı deneyin derim. konu sahibini de bi dövmediğiniz kalmış.

komiksin yaaa cidden sempatiksalakcinni

ve böle bi konu açtınız madem lütüf edipte yazdıklarımızı okuyn o at gözlüğünden kurtulursnz belki..

şahsen sizden küçüğm ama daha mantıklı olduğum kesin..

böle bişey yaparsak snden izin alıcak deiliz heralde..

Aynen yaa bu ne şiddet bu ne celal? Herkes senin gibi düşünmek zorunda değil ki

24 yaşındayım ve mimarım. bu olay, anne babamı sevişirken duyduğumda "oh mondiyo, sizi sevgi kelebekleri" diyerekten seke seke gezmemi gerektirmek mi zorunda? burada ne konuyu açan arkadaş ne de ben "anneler babalar sevişmesin" demişiz, sadece duymak çok acaip bi his verir insana. sonuçta anne ve babayı koyduğumuz yer çok farklı. sanki birilerine hakaret etmişiz gibi bu kadar savunmanız asıl garip olan emma hanım. bodozlama muhalefete geçeceğinize arada bir okumayı deneyin derim. konu sahibini de bi dövmediğiniz kalmış.

kusura bakmayın asıl siz okuyn bu konuyu açan arkadş annem babm yaşlı diyp estetk açıdan uygn görmüomş ne saçma yaa ona mı sorck ailesi..
asıl siz okuyn da iyi anlyn bn kimseye hakaret etmedm gayette mantıklı konştm anlayana tabiii...

ya teşekkür ederim. çok güzel yazmışsın.

ben annemle babamın sevişmesini ilk başta travma yaşadığım için yadırgamıştım ama travma yaşamak benim iradem dahilinde değildi. geçti gitti.

ya insan üzülünce, ya da sevinince, ya da ağlayınca, ya da sinirlenince neden diye sorulmasını haksız buluyorum.

düşünceler elbette kontrol edilebilir. ama duygular asla.!
duygular hapşırık gibidir. gelince gelir. durdurulamaz.!

december ben de mimarım bu arada. seninle hem fikirdaş hem meslektaşız :)

Aynen yaa bu ne şiddet bu ne celal? Herkes senin gibi düşünmek zorunda değil ki

pardon bnm için mi dedinz eger öleyse bn kimseyi bu doğrudr demdm bu bnm düşncem eger burya başlık açtysa bu eleştrilere açık olmk zorunda..

yani bbası gdp kızı yaşında biryle beraber olsada sayın topik sahibi burya yazsa tamam dicem orda bi dert var ama ilk kez annem babm birlikte die buraya msj yazn ve böle bişeyi dert syan bi insanla karşılaşıorm tuhaf ve komik..

pardon bnm için mi dedinz eger öleyse bn kimseyi bu doğrudr demdm bu bnm düşncem eger burya başlık açtysa bu eleştrilere açık olmk zorunda..

yani bbası gdp kızı yaşında biryle beraber olsada sayın topik sahibi burya yazsa tamam dicem orda bi dert var ama ilk kez annem babm birlikte die buraya msj yazn ve böle bişeyi dert syan bi insanla karşılaşıorm tuhaf ve komik..

Tuhaf ve komik öyle mi?
gamyoncuiremsu Peki senin dertlerini başkasının tuhaf ve komik bulması sonucu vereceğin tepki nasıl olur?

blush diğer sayfalarda yazdıklarını okudum. beni anlayabilenlerdensin. teşekkür ederim.

X