Kizlar yardıminiz gerek

oz6enur

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2021
304
115
31
Kizlar ayın 1-2-3-4- yumurtlama gunumdu değerlendirdim. 22 Nisan adet günüm ve benim midem bulanıyor ve adet belirtilerim var.normalde bir hafta önceden başlar ama bnm ayın 7 sinden beri boyle ( Göğüs hassasiyeti,bel ağrısı,kasık ağrısı) sol kasigimda öldürünce fln batma oluyor. Karnım inanılmaz sis ve tuvalete xikiyorum her 1 saatte bir ve süt renginde çok azıcık sıvı akıntım var sizce hamile olabilir miyim benim gibi olup hamile olan var mı ???

Kuzum zaten günlerini değerlendirmişsin hamilelik ihtimalin tabiki var
Ama bu belirtiler genelde 5-6 haftadan sonra ortaya çıkıyo
Zaten daha 6-7 gün olmuş bebek varsa bile ancak oluşuyodur.. adetine de biraz daha var sabırlı ol ve hamile gibi dikkat et ne olur ne olmaz

Kuzum zaten günlerini değerlendirmişsin hamilelik ihtimalin tabiki var
Ama bu belirtiler genelde 5-6 haftadan sonra ortaya çıkıyo
Zaten daha 6-7 gün olmuş bebek varsa bile ancak oluşuyodur.. adetine de biraz daha var sabırlı ol ve hamile gibi dikkat et ne olur ne olmaz
Haklısın aslında ama işte ne bileyim öyle uzun zamandır bekliyorum ki oturdum kendimi dinliyorum galiba

Çok kafaya takıyoruz kendinizi serbest bırakın bende ay ay belirti arıyordum bıraktım dikkatinizi başka yerlere yönlendirin işe yarıyor gerçekten 😊 ve çevremde ne kadar insan varsa hamileliğini ummadığı anda öğrendi

Haklısın aslında ama işte ne bileyim öyle uzun zamandır bekliyorum ki oturdum kendimi dinliyorum galiba
Dinleme dinleme varsa bile stres yaparsın sen elinden geleni yapmışsın
Gerisi Allah’ta
Zaten azda kalmış
Psikolojik belirtiler bi çoğu kuzum

Dinleme dinleme varsa bile stres yaparsın sen elinden geleni yapmışsın
Gerisi Allah’ta
Zaten azda kalmış
Psikolojik belirtiler bi çoğu kuzum
O kdr haklısın ki inşallah 22 sinde.pozitifi görürüm
Bende martın 6-7 de gördüm
18 martta de test yaptım adetim 2 gün geçtiğinde
Bana nasip oldu 🥰♥️
sana da olur inşallah
Bi 11-12 gün geçmesi lazım ama
Ayyyy hadi hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim mm. ❤️❤️❤️ Çok sevindim mm ❤️❤️❤️🙏🙏🎈

Daha bebek suan kanalda döllenme sürecinde henüz kanaldan rahim e inip tutunmadi bile tarihe bakılırsa bunların hepsi psikolojik beynin oyunu yumurtlama catladigi gün den itibaren sayın 15. Gun test yapın inşallah tutmuştur

Bende martın 6-7 de gördüm
18 martta de test yaptım adetim 2 gün geçtiğinde
Bana nasip oldu 🥰♥️
sana da olur inşallah
Bi 11-12 gün geçmesi lazım ama
Canım selam.. Sanan nasip olmuş bari sana da sorayım ben çatlatma iğnesi yaptım bugün 13. Gün test negatif 😔daha sonra pozitife döner mi acaba Bi yorumun var mı? 🙏

Daha cok erken varsa zaten 1 2 gun adetin gecmesi yeterli cikar idrarda bile sabir biraz bu belirtiler adet gecikmesinden sonra olan seyler. Insallah vardir🤲

Daha bebek suan kanalda döllenme sürecinde henüz kanaldan rahim e inip tutunmadi bile tarihe bakılırsa bunların hepsi psikolojik beynin oyunu yumurtlama catladigi gün den itibaren sayın 15. Gun test yapın inşallah tutmuştur
Doğru soyluyorsunuz ama iki yumurtam çatladı bu ay ve rahim filmi de cektirmistim. Klomen ve prednol içtim doktorum çok umutlu konuştu bn de umutlandim.

Doğru soyluyorsunuz ama iki yumurtam çatladı bu ay ve rahim filmi de cektirmistim. Klomen ve prednol içtim doktorum çok umutlu konuştu bn de umutlandim.
Ben umutlanmayın demiyorum ki hamilelik belirtisi için erken diyorum henüz döllenme sürecinde ve daha kanalda . Rahme tutunduktan 1 hafta sonra başlar asagi yukarı en erken belirtiler

IMG_20210415_194400.jpg
kizlar hamile olabilir miyim ben mi yanlış görüyorum adete 2 gün var

Eki Görüntüle 2826202 kizlar hamile olabilir miyim ben mi yanlış görüyorum adete 2 gün var
Çok sevindim canım tebrik ederim sağlıkla kucagina al inşallah takipteyim benimde 2 haftadır kasık ağrım fazla var normalde bata 2 3 gün kala başlardı hala daha devam ediyor umut oldun bana klomen kullandım bende artı folidoce döllenme tutunma ağrısı diye kendimce yorumluyorum inşallah doğrusu da budur başka bişey çıkmaz ve bende sen gibi alırım güzel haberi🥰

X