Kızlarım bir bakın lütfen.

Ah yaaa çok üzüldüm hele cocugunuza kıyamam nelere şahit olmuş
Siz birqz safsınız galiba kötü anlamda demiyorum bunu. Ama o bisey yapamaz modunda eşiniz biraz dişinizi gösterin her yorumun her resmin ekran görüntüsünü alın pc ye atın ve yedekleyin usb ye o usb yide saklayın. Sonra fotolari teker teker bi sekilde esinize atın önce işyerine mail aticam gerekirse çıktı alıp karakolun duvarina yapistiririm herkese rezil edicem seni ya yüklü bi nafaka ve düzenli para yada böyle secim senin diyin ve açın davanızı.
Görün bakalim o kabadayi nasil kedicik oluyor
Yedirmeyin cocugunuzun rizkini valla ne güzel kanıt var hersey var

İki tokat attı kulağım kaç saat çınladı, sonra hani suçluları polisler yere yatırıp ellerini arkadan ters kelepçe vurup, dizlerini sırtına koyuyor ya öyle yaptı, kaldırdı tekrar böyle itti beni duvara tosladım, iki defa sertçe duvara vurdu beni, sonra yere düştüm ağlıyorum bağırıyorum elimle yere vurup komşuları çağırdım karşı komşum duymuş sadece altta yaşlı dede nine oturuyor onlar duymamıştı.ondan sonra her gün nine beni ziyarete çıkıp kontrol etti iyimiyiz diye. Karşı da diğer komşulara söylemiş adam silahlı korkup gelmemişler. 😔
konuyu okudum, kocana içimden okkalı küfrettim kusura bakma, arkadaşlar diğer konuda yazmışlar zaten, pislik herif!

Allah razı olsun. 5aydır artık babamın evimdeyim. Rahat değilim. Ayrılıp geri dönmek misafirlik gibi olmuyor malesef. Bir laf söylediklerinde normalde alınmayacağın şeylere alınıyorsun. Ve iş bulamıyorum üniversite mezunuyum evet ama bulamıyorum. 33 yaşım var ünibden mezun olalı 11 sene oldu. Heryer daha genç ve tecrübeli çalışan arıyor. Üniden hemen sonra evlendiğim için ünide gördüğüm stajdan başka da stajım yok. Eşim de çalıştırtmadı. Kızımla babamın eline bakıyoruz. Allah razı olsun başımızdan eksik etmesin annemi babamı. Eşimin ailesi manevi destek oluyor arıyorlar sürekli, yanlarına çağırıyor kayınbabam gelin bizimle yaşayın diyor. Görümcemin biri de boşandı bu arada evi var gel beraber yaşayalım çocukları büyütelim diyor. Ama istemiyorum böyle bişey ister istemez oğulları şimdi konuşmasalarda ileride bir ölüm vs birşey yaşansa görüşmeye başlayacaklar tekrar. Maddi ama destek olmadılar hiç. Hep çağırıyorlar gel biletini alalım gel diye ama olmaz ailem de misafirlik dışı kalmamı istemiyorlar.
Sizi o kadar iyi anlıyorum ki Allah yardımcınız olsun. Ama şöyle düşünün evde huzursuzca eşinizin laflarını dinlemektense anne babanızın lafını dinlemek daha iyi. Bazen biz ait hissetmedigimiz için her laf batıyor bize. Siz rahat olursanız belki daha kolay olur her şey.

Konunuzu dikkatle okurken kendı yasadıklarım geldı gozlerımın onune ... Aynılarını yasadım bazen dıyorumkı neler gordu gozlerım neler işitti kulaklarım Şimdilerde göz sorunu yasıyorum sağ gözüm yuzde 70 goruyor aglamaktan uzulmekten ...

Benım eski adam olamadık boaşndığım karaktersız ve sevgilisi sosyal medyalarda ne aşk şiirleri ne aşk fotoları paylaşıyorlardı en luks pastaneler en lüks restoranlar rakı şalgam sofraları .... .İki çocuğumuz olmasına rağmen 'geçmişi olmayan adam ' ' bir aşk hikayesi ' el ele dizdize sarmaşdolaş hatta birlikte kaldıkları tatıl otelınde jakuzı yanından çerez tabaklarla keyf zamanı diye atıp paylaşım yapıyorlardı . Benim eski ayyas kayınbaba gorumceler begenı yagmuruna tutuyor yorum yapıyorlardı canlarım yavrularım guzel gelınım çok yakısıyorsunuz sizi seviyoruz ...neler neler ....

Üzülmeyin inanın kimseyi zorla kaliteli yapamıyorsunuz karaktersizlik kişiliksizlik genlerinde var bu tiplerin....Ne mi yaptım ardıma bile bakmadan terkettim şehri 2 yıla yaklaşıyor boşanalı ve beni en son boşanma davasında gördü en son orda evet derken sesimi nefesimi duydu .Dahada ne görebilir ne işitebilir sesimi...

Bırakın iki kuruş eşyasının peşine düşmeyin kendinizi küçültmeyin .Çok ıyı bir avukat tutun ama gercekten işin ehli güçlü olsun burda paraya acımayın ama tuttugunu koparan bır avukat olsun açsın boşanma davasını göremeyin bile suratını şerefsizlerin adilerin avukatınız sizin adınıza girsin çıksın davalara son kurusuna kadar mahkeme ne baglarsa hakkınızı sonuna kadar alın tazmınat nafaka ne hakkınızsa.... Onlar paylaştıkça siz delil olarak toplayıp dosyanıza zina diye ekleyin tazminatınız artar. Alın tazmınatınızı nafakanızı yenı duzenınızı kurun lutfen ...

Ailesi konusunda görümceler felan yanı it iti ısırmaz bundan emin olun ....Bir süre sonra onlarda o sosyal medyadan begenılere yorumlara baslarlarsa sasırmayın kesın gıtsın dıyalogunuzu ....

Rabbım yar ve yardımcınız olsun ....
Neler yaşamış nasıl üzülmüşsünüzdur kim bilir. Dediginiz çok doğru it iti ısırmıyor ailesi muhakkak yakında onun tarafını tutar. Peki siz 2 çocukla nasıl ayakta kaldınız? Şu an çocuklarınız nasıl, yaşları kac? Çok özel olduysa kusura bakmayın hikâyenize çok üzüldüm. Umarım bundan sonra çok mutlu olursunuz

Merhaba sevgili KK. Ben eşim tarafından terk edildim. Terk etme sebebi beni bahanesiydi, yemek yapamama ve temizlik yapmadığımı öne sürüp evi terk etti. Ki Allah şahidimdir ki, ben kendimi övmem ailesi dahil herkes benim nasıl temiz ve yemeklerimin ne kadar lezzetli oldugunu biliyor.
Neyse ben başta şübhelendim başka kadın olmasından çünkü saydığı şeyler ayrılma sebebi değildi, bir sorun varsa ortada oturulup konuşulur. İkimizin de ailelerimiz uzakta. fake profil açıp eşimi takip ettim. Yorumlarda bir kızın attığı kalpler dikkatimi çekti. Aylarca izlerini sürdüm. Ve eşim polis kız da polis. Eşim artık başka eve taşınmıştı nerde kiminle bilmiyorum.kredi kartını bıraktı giderken ve aylık kapıdan getirip bana 500 Tl para veriyordu evimiz kiraydı. Maksadı sessiz sedasız anlaşmalı boşanma oldugu için para veriyordu yoksa paraya tapıyor ölüyor parası çıkınca. Kızımla aylarca tke başımıza kaldık. Görümcemle konuşurken telefonda Birgün dedim abla böyle böyle bir kız var ondan şübheleniyorum. Görümcem de bir kaç detay bulmuş whatsapın da engelli oldugum için whatsapdan foto paylaşmış gözündə gözlük və fotoyu çeken kız. Neyse tam emin oldum dedim abla 100% bu kız. Kız da polis yaşı da küçük eşimden. Görümcem de kıza msj yazdı yuva yıkma vs diye. Eşim önce ablasını arayıp saydırmış sonra da eve geldi bende kapıyı açtım direk. Beni döveceğini düşünmedim. Kapıyı açar açmaz kızımın gözü önünde bana saldırdı. Polis ya nereye nasıl vuracağını biliyor. Hiç bir yerim morarmadı ama çok kötü dövdü kızım üzerime kapandı ayağa kalktım kızımı kucağıma aldığım gibi evden çıkmaya çalıştım kapıyı kilitledi telefonu elimden aldı şikayet edemedim. Sonra beni ikna etti kıza iftira atıyorsunuz dedi öyle bişey yok insanların namusuna laf etmeyin dedi. Gerçekten inandım korktum iftira atıyorum gibi hissettim. Neyse ben artık iki eve yetişemiyorum çık git baban evine diye baskılar başladı kirayı vermemeye başladı. Parasız kaldım ailemin yanına döndüm. Ben döner dönmez evimizi içinde eşyalarıyla birlikte ev sahibiyle anlaşmış başka bir polis çiftine satmış 3500 tlye benim rızam olmadan. Evde 2+1 evin eşyası herşeyim bir çöp dahi alamadım. Kızımın oyuncakları dahil.sadecce 2 valizle çıkmıştım. Ve Birgün yine eşimin profiline bakarken başka polis kız eklediğini gördüm. Kızın profili herkese açıktı kıza baktım eşimin oynaşının yakın arkadaşı. Eşimle kızla birlikte fotoları var çifte kumrular çılgın aşıklar gibi yorumlar fotolarda. Baktım fotolara yorum yapılmış tıkladım ki eşimin oynaşının annesi yorum yapmış canım yavrularım Allah sizi nazarlardan korusun diye. Kadın yaşlı tesettürlü bir kadın. Kadının profilinden de kızın ailesini teker teker buldum abisinin de instagramı açık. Abisi ailemiz diye foto paylaşmış eşim de fotoda oynaşının başında durmuş deli oldum. Şimdi ne yapmam lazım mahkeme için Türkiyeye gelmem lazım.davayı nisan ayında açıcam. Kızın ailesine yediği haltları söylemem lazımmı? İçime atmaktan yoruldum. Yüzleşmek istiyorum sonra kendime yakıştıramıyorum. Ama içime attıkca da çok kötü oluyorum bir akıl verin canlarım ne yapayım.
(daha önce başka profille yazmıştım ama elimde foto kanıt vs bişey yoktu. O üyeliğimi unuttuğum için tekrardan konumu güncelleyerek yazıyorum.) lütfen boş ver falan demeyin, inanın ki boş vermek olmuyor. Benim canımı yaktıkları için ikisinin de canları yansın istiyorum ne yapayım. 😔
Çok şaşırdım ailesine kadar bulmuşken bişey yazmamaniza

Boşvermeyin zaten. o bütün fotoğrafları sağlam bir yere kaydedin önce kanıt olarak. evde yaşamadığınız evden atıldığınız ve eşyaların satıldığı yönünde kanıt ya da şahit varsa onlar da bir köşede dursun. keşke dövüldüğünüz zaman darp raporu alabilseydiniz.

X