kizlarr haydi herkes kendinden bir seyler katarak hikaye olusturalim

Birden bire çok korkunç bir sesle irkilip kendine geldi. Evet evet o ses Ajdar denen bet sesli adamın sesiydi, "çikita muuuz" isimli iğrenç bir şarkı ve de... Fakat bu şarkının hayatının dönüm noktası olabileceği, onu son anda ölümden kurtarabileceği nereden aklına gelebilirdi daha önce... "The best of Ajdar" dedi içinden Pakize ve birden attı kendini rayların dışına veee......

Pakize yol üstünde ki bir otele sığındı acilen bir oda tuttu odadan içeri girdiği an kapı çaldı kim o diye seslendi dışarıda ki bir kadın sesiydi kahka eşliğinde biz de seni bekliyorduk dedi pakize şaşırdu kadını tanımıyordu acaba kendini kovalayanlarla bir ilişkisimi vardı hemen telefona sarılıp yardım istemek oldu ama telefon hatları bozuldu ve elektrikler kesildi pencereden dışarıya baktı sadece kendi odasının elektriği yoktu dışarıdaki kadın ise pakize pakize diye bağırıyordu sadece pakizeyi yeni macerasında ne bekliyordu acaba...

Korka korka kapiyi acti, kadin hala orada bekliyordu,kimsiniz ne istiyorsunuz benden diyecekti ki kimsin.. derken kadinin arkasina saklanan adamin silahiyla ona ateş etmesi bir oldu.Kursun tam kalbine denk gelmişti Pakize hayatinin son anlarini yasadigini hissediyordu yasadigi üzüntüler sevinçler pismanliklar kirginliklar hepsi gözünün önünden geçip giderken ,Son nefesini verirken sunlari soyleyebildi.Rabbim bana verdiğin canin kiymetini bilemedim,verdiğin nimetlerin şükrünü yerine getiremedim.nankörlük ettim affet beni. Bu hikayede burada biter.... Yeni bir hikaye başlatmak isteyen buyursun

Fakat son anda bir mucize oldu pakize gözlerini açtığında hastaneydi aradan aylar geçmişti ziyaretine gelen giden yoktu fakat bir anda kapı çaldı bir adam geldi sizi bir yere götürmemiz gerek dedi fakat pakize gelen adamı tanımıyordu ve gitmek istemedi ama adam zorla götürdü götürdüğü yer büyük bir köşktü ne işi vardı acaba burada neden gelmişti buraya...

Pakize bu köşkün yabancısıydı
Etrafa bakındı neresi burası diye
Tablo vardı karşısında
Kasvetli bir köşktü burası
Acaba neden buradaydı
Pakize seslendi
Kimse var mı ?

Pakize salonda gezinirken yanlışlıkla vazoyu kırdı,sonra merdivenlerden bir kadın indi bağırarak demek geldin dedi pakize şaşırmıştı kimdi bu kadın ve burada ne işi vardı,kadın pakizenin yanına geldi ve bir anda bağırmaya başladı sen bu vazoyu nasıl kırarsın hemen adamlarını çağırdı ve pakizeyi bir odaya kilitlediler...

Pakize günlerce ağlayarak hapis hayatı yaşadı
Dualar etti
Pakize neredeydi
Kimdi bu kötü kadın
Onu kim kurtacaltı
Ahh Pakize ne oldu sana ?

Pakize günlerce ağlayarak hapis hayatı yaşadı
Dualar etti
Pakize neredeydi
Kimdi bu kötü kadın
Onu kim kurtacaltı
Ahh Pakize ne oldu sana ?
hikaye sulandırıcınız geldi hanımlar:KK53:

Pakize çok sıkışmıştı. Onu kilitledikleri odada tuvalet yoktu. Ne yapsam diye düşündü. Sonra birden cam geldi aklına cama doğru yöneldi....

Pakize çok sıkışmıştı. Onu kilitledikleri odada tuvalet yoktu. Ne yapsam diye düşündü. Sonra birden cam geldi aklına cama doğru yöneldi....

Akışa göre attım birşeyler :KK70:
Ahh Pakize başına neler geldi senin

Bir hışımla perdeyi açtı tam camı açacaktı ne görsün pencerenin önünde koskoca duvar,pakize şaşırdı artık kaçacak yeri yoktu,olduğu yerde altını ıslattı,sonra kapı açıldı gelen evin yardımcısıydı günlerdir tek lokma yemek yemeyen pakizeye bir kuru ekmek ve bir şise su verdi,pakize benim burada ne işim var siz kimsiniz dedi ama kadın bana birşey sorma sadece burada otur dedi.

Bir hışımla perdeyi açtı tam camı açacaktı ne görsün pencerenin önünde koskoca duvar,pakize şaşırdı artık kaçacak yeri yoktu,olduğu yerde altını ıslattı,sonra kapı açıldı gelen evin yardımcısıydı günlerdir tek lokma yemek yemeyen pakizeye bir kuru ekmek ve bir şise su verdi,pakize benim burada ne işim var siz kimsiniz dedi ama kadın bana birşey sorma sadece burada otur dedi.
Sonra kadın odadan gelen kokuyu farketti. Offf pakizee sidikli olduğunuda söyleselerdi keşke dedi. Birazdan yanına ev ssahipleri gelecek neler olduğunu onlardan öğrenirsin dedi ve....

Sonra kadın odadan gelen kokuyu farketti. Offf pakizee sidikli olduğunuda söyleselerdi keşke dedi. Birazdan yanına ev ssahipleri gelecek neler olduğunu onlardan öğrenirsin dedi ve....
Pakize nin ruhu duvarları tirmaliyordu. Çıkan ses ise ruhunu eritiyor, güneş girmeyen pencereler onu yerin karanliklarina doğru çekiyordu adeta. Ev sahibinin ayak sesleri koridoru aglatiyordu sanki. Ne kadar da uzun bir koridordu. Omrunun yarısı sanki bu ayak sesleriyle geçmiş gibiydi. Ayak seslerinden kaç kişi olduklarını anlamaya çalışsa da duyduğu her ayak sesi beynini daha da girift bir bilmece içine doğru itekliyordu. PakiZe çaresiz, pakize yorgun ve üzgün. Hüznünün gölgelediği yüreğinde yıllar yılı sevgi nedir tatmamıştı. Ve birden kapının kolu bütün sesleri bastırıp büyük bir gicirtiyla açıldı...

Son düzenleme:
X