kizlarr haydi herkes kendinden bir seyler katarak hikaye olusturalim

Pakize nin ruhu duvarları tirmaliyordu. Çıkan sen ise ruhunu eritiyor, güneş girmeyen pencereler onu yerin karanliklarina doğru çekiyordu adeta. Ev sahibinin ayak sesleri koridoru aglatiyordu sanki. Ne kadar da uzun bir koridordu. Omrunun yarısı sanki bu ayak sesleriyle geçmiş gibiydi. Ayak seslerinden kaç kişi olduklarını anlamaya çalışsa da duyduğu her ayak sesi beynini daha da girift bir bilmece içine doğru itekliyordu. PakiZe çaresiz, pakize yorgun ve üzgün. Hüznünün gölgelediği yüreğinde yıllar yılı sevgi nedir tatmamıştı. Ve birden kapının kolu bütün sesleri bastırıp büyük bir gicirtiyla açıldı...
Siz böyle güzel yazarsanız ben çekileyim aradan. Ben hikayeyi sulandırıyorum hep:)

Pakize düşündü
peki şimdi nolur
Derdi neydi
Ne istiyordu
Pakize . .
İçeriye bir kadın girdi ev sahibi idi pakizeye bağırdı çağırdı buranın haline ne böyle zaten annenide sevmezdim oda çok çektirdi bize anlaşılan sen de çektireceksin,pakize şaşırdı annemi nereden tanıyorsun dedi ama kadın daha zamanı var bekle dedi,birden pakize babamı peki dedi,pakize babasını hiç görmemişti üvey babası vardı ama zaten onun yüzünden bu hallere düşmüştü,kadın sorusuna bana sakın babanı sorma dedi,zaten ne olduysa onun yüzünden oldu dedi...

Sonra odasında uykuya daldı birden yerinden sıçradı ev sahibi kadın pakizeee diye bağırdı odadan çık ve benim yanıma gel mutfağa git bana kahve yap dedi,pakize kahveyi yaptı kadın bir yudum aldı ve pakizenin suratına püskürttü,pakize içine kazara tuz atmıştı kadın bir hışımla kalktı ve pakizeee diye bağırdı...

Pakize ağlamaya başladı
Kadın ağzına geleni söyledi
-beceriksiz seni
-ama efendim . .

Hıçkırarak koştu Pakize
Koşarken ayağı halıya takıldı ve düştü kadın kalk yerinden pakizeee diye bağırdı ayağa kalktı kadın pakizeyi odasına götürdü burada kapalı kalda aklın başına gelsin dedi.

Koşarken ayağı halıya takıldı ve düştü kadın kalk yerinden pakizeee diye bağırdı ayağa kalktı kadın pakizeyi odasına götürdü burada kapalı kalda aklın başına gelsin dedi.

Pakize günlerce ağladı
Kimse siz ve çaresiz kaldı
Kadın ne su , ne ekmek vermedi
Vicdansızlık diz boyuydu
Pakize üzüntüsünden zayıfladı

Halsiz hale düstü dudakleri susuzöuktan catlamisti ta ki polisler gelene kadar
Pakizenin ifadesi polisler tarafından alındıktan sonra karakoldan ayrıldı
Gidecek hiçbir yeri yoktu
O an arkasından biri seslendi;"Pakize dur!"

pakize arkasına bakmadan kaçmaya çalıştı hizli adımlarla koşuyordu fakat arkasından pakize diye oda koşuyordu.. .

X