kızlarrr kızmayın anlayın sadece kimse kimsenin neler yaşadığını neden kopamadığını b

kötü günlerden sonra gelicek güzel günlerin nasıl telafisi olucakki acaba...
aldatıldım.. yada aldatılıcam kuşkusunu aşabilicekmisin...
yada sana ne kadar yardımcı olucak. ne kadar tekrar ilk günki gibi güvene bilicenki...

evet en zoru burası sanırım zaten şu an bile gecenin bir yarsı çat kapı evine gidiyorum işte peşine takılıp takip ediyorum falan ama şimdiye kadar bişey çıkmadı

Arkadaşım bu adamı bu denli vazgeçilmez kılan ne?

Sen ve evli arkadaşın adam hangimizi seceçek yarışında gibisiniz:KK53:

Bunu evli arkadaşım '' bizim mutlu olduğumuzu duyunca elimden kaçırdım diye düşünüyor morali bozuldu'' gibi bir şeyler demişsin ona dayanarak söyledim.

Kusura bakmayın ama ben artık böyle her şeyi kabullenen hemcinslerimden sonra böyle adamlara hak verir oldum.

Birisi cebimde, birisi heyecan veriyor çünkü yasak aşk.:KK52:

Ve de ikisi birden peşimde:KK52:

Eski konularını okudum arkadaşım bak alınma gücenme.

Dışarıdan objektif bakanlar her zaman daha sağlıklı görür olayları.

Olayın içindekiler çoğunlukla duygularına yenilir, hep olumlu bir yön bulmaya çabalar.

Kendine yazık edersin. Bu adamın seninle evleneceğini mi zannediyorsun?:KK19:

Diyelim ki evlendi.. Adam seni aldatsa hiçbir şey söylemeye hakkın olmayacak.. Çünkü sen bunu bu şekilde zaten kabul etmişsin.

Lütfen kendine gel. Birkaç yıl sonra burada hamileyim eşim beni aldatıyor diye konu açmanı istemeyiniz.:KK20:

Allah yardımcın olsun.

Son düzenleme:
insana 20 yıllık evladı neler yapıyor affedilemiyor mu arkadaşlar biraz maneviyata önem verin evlatla bir olmaz diyeceksiniz biliyorum ama adam benm canım olmuş haaa asla onsuz yaşayamam demiyorum ama şu an mücadale ediyorum ve bir sürü şeye katlandım oturup düşündüğümde pes etmemem gerektiğine inannıyorum etmeyeceğimde neler yaşadık neler atlattık beraber ne günlerimiz oldu hep sapa sağlam o durdu benm yanımda şimdi sıra bende ahta vefa o da şu an bir girdabın içinde hayatında her şey çok kötü ve yanında olup bu girdaptan beraber çıkacağız

Evlatla , sadakatsiz bir sevgili aynı kefeye konulmaz
Maneviyata önem verelim vermesine de , karşınızdakilerde maneviyat yok öncelikle
Dua etmişsiniz , size yol gösterilmiş aslında , bu adam daha ne yapsın size anlamadım
Hala da kadını üstüne salmaktan bahsediyorsunuz
Bence onlar siz kocaya söylemeyin derdinde , aslında ortada yoluna giren bir şey yok
Hoş yoluna da girse ne olacak

Kalimero elbette senin yaşadıklarını senden daha iyi kimse bilemez.
Dua etmen de hoş bir şey.
Fakat;bu adam şimdi seni ne olarak görüyor biliyor musun?
Ne yaparsam yapayım elimin altında bi kız var ve ben ne halt edersem edeyim beni bırakmıyor,bırakmayacak da.
O halde ben hayatımı yaşarım,o da benim herşeyimi bir güzel görmezden gelir
Gül gibi geçinip gideriz!

katılıyorum size :KK6:
klasik erkek yalanlarına sarılınacak ya sen benim zaten kaç yıllık sevgilimsin benim evleneceğim kişi sensin çocuklarım senden olacak onlar gelip geçici hevesti meali yani heveslerime kulak asma ben senleyim ya sus otur öyleyse
vallahi sevgili iken bunu yapan evli iken de yapar hem de daha fazlasını sevgili iken beni terk edememiş suçu kendin de görmüş evli iken ne yapabir ki
bu defa sizde 10 yıllık eşim yok çocuklarımın babası yok 20 yıllık eşim diyeceksiniz
şimdi size çok iyi davranıyor özürler diliyor belli bir süre sonra artı size karşı yüzü bile kızarmayacak özür bile dilemeyeck böyle geçinip gidilecek taki bir kadına ciddi anlamda tutuluncaya kadar
bence siz yapmayın bunu kendinize belki etrafınızda ki insanların ve burdakilerin bu kadar sert davranması yanlış yolda olduğunuzdandır .

evet en zoru burası sanırım zaten şu an bile gecenin bir yarsı çat kapı evine gidiyorum işte peşine takılıp takip ediyorum falan ama şimdiye kadar bişey çıkmadı

o adama iyilik kendinizede dünyanın en güzel kötülüğünü yapıosunuz...
bunun farkındamısınız...
paranoyak yaşamayıda kabul ediyosunuz.

ve unutma bi tek erkek o yok şu dünyada... aldatılan ilk kadın yada son kadında degilsin...
insanın en büyük düşmanı kendisidir....

Arkadaşım bu adamı bu denli vazgeçilmez kılan ne?

Sen ve evli arkadaşın adam hangimizi seceçek yarışında gibisiniz:KK53:

Bunu evli arkadaşım kaçırdım diye morali bozuldu gibi bir şeyler demişsin ona dayanarak söyledim.

Kusura bakmayın ama ben artık böyle her şeyi kabullenen hemcinslerimden sonra böyle adamlara hak verir oldum.:KK1:

Birisi cebimde, birisi heyecan veriyor çünkü yasak aşk.:KK52:

Ve de ikisi birden peşimde:KK52:

Eski konularını okudum arkadaşım bak alınma gücenme.

Dışarıdan objektif bakanlar her zaman daha sağlıklı görür olayları.

Olayın içindekiler çoğunlukla duygularına yenilir, hep olumlu bir yön bulmaya çabalar.

Kendine yazık edersin. Bu adamın seninle evleneceğini mi zannediyorsun?:KK19:

Diyelim ki evlendi.. Adam seni aldatsa hiçbir şey söylemeye hakkın olmayacak.. Çünkü sen bunu bu şekilde zaten kabul etmişsin.

Lütfen kendine gel. Birkaç yıl sonra burada hamileyim eşim beni aldatıyor diye konu açmanı istemeyiniz.:KK20:

Allah yardımcın olsun.

çokkk seviyorum aman be diyip yoluma devam edemiyorum belki sabretseydim geçecekti ama olmadı yapamadım ne yapayım o zamanlar yerle bir oldum şu an daha iyiyim en azından daha mutluyum bir şeylerin değiştiğini görmek mutlu ediyor beni şükrediyorum o kadar kötü günler geçirdim ki gerçekten anlatsam yok artık dersiniz 24 saat ağladığımı biliyorum 3 günde 7 kilo verdim ve görüşmeye başlayınca toparlandım bakalım sonuç ne olacak inşallah hayırlısı olur amin

kendimi durdurduğum tek nokta şu ben onu bir ara inanılmaz boşladım ve sürekli saldırdım bu kızda onun yanında asistanı gibi bişeydi o da sürekli ona dert yanmış eee zamanla aralarındaki muhabbet artmış kız önceden beni arıyordu ne oldu kavgamı ettiniz gene bir şey kalamdı yere indi diye kız bana yaranmaya çalıştı bende hiç oralı olmadım sanane sen işini yap ajanlık değil falan diyip kestirip attım kızıda öyle ezince kızda bana kinlendi tabi hepsi üst üste tabiki bunlar bahanesi olamaz ama bir erkek anladım ki her zaman sığınacak bir liman arar ben bunun limanı olmadım hep hatalarını yüzüne vurdum yeri geldi hakater ettim kendime geldiğimde bu olayların içinde buldum kendimi.... amin Allah hepimizin yardımcısı olsun

Palavra palavra palavra... yok boşlamışsında, yok o kadın müsveddesi onun asistanıymış da, yok kadın sana kinlendi de erkek arkadaşını kendisiyle beraber olmaya zorladı...

Hiç bir bahane arama bence, seven erkek ilk boşlukta gidip yeni bir liman aramaz, hem de evli bir liman... erkek arkadaşın ve o senin arkadaşın haysiyetsizin önde gidenleri.. sakın ha sakın bu adamla evlenme sakııın...

Ben şunu anlamadım sen bu kıza inat olsun diye mi barıştın? işte birlikteyseniz birliktesinizdir zaten birini gönderdim işte iyi anlaşıyorlar, yan yanayken gülüyorlar bu saçma bir tabir geldi bana çıkıyorsanız tabii ki gülecekseniz de sanki ayrılmışsınız, çocuk zaten seni istemiyormuş ama arkadaş kalmışsınız sen de kıza aranızda bir şey varmış gibi göstermek istiyorsun gibi geldi bana.

Bir de kızı kışkırtmak istiyorum gidip erkek arkadaşımın yakasına yapışsın olay çıkarsın nasıl barışırsın desin istiyorum demişsin bu nasıl mantıktır anlamadım gerçekten siz kaç yaşındasınız ki hala kıskandırma ve üstünüze gelmesini sağlama peşindesin.

Bu kız evliyse gidip herkesin içinde nasıl saldıracak erkek arkadaşına, madem senin haberin olacak, görecek kadar aldatıldığından eminsin ki birşeylet görmüş olman lazım eşinin neden haberi yok, işyerinde kimsenin değil de tek senin mi dikkatini çekti samimiyetleri. Madem bu kadar kinlisin neden gidip eşine anlatmadın.

Son olarak suçu ona buna atma hele ben böyleydim de aldattı hiç deme erkek arkadaşın bal gibi çokta suçlu hem de başka biri kalmamış gibi evli biriyle arkadaşınla aldatmış peki yine bir buhran döneminde aldatmayacağının garantisi var mı yok. Peki bu güvensizlikle nasıl yürüyecek yok bana söz verdi filan geç bunları.

Haa bana kalırsa benim gördüğüm ve hissettiğim bu konuda ki hislerimde yanılmam bu anlattığın hikayede aslında bu çocukla aranızda bir şey yok, kız da evli filan değil, sen bu çocukla ya daha önce çıktın ayrıldın o da bu kızla çıkmaya başladı ondan da ayrıldı sana geri döndü sende o kızı haltetmeye çalışıyorsun sürekli haber gönderme, saldırtıp haksız çıkarma ve tamamen erkek arkadaşının gözünde düşürmek istiyorsun ya da hiç çıkmadınız sadece arkadaşsınız, o çocuk bu kızla çıktı ayrıldı sen, seninle çıkıyor izlenimi vermek istiyorsun karşı tarafa bu yani..

kızlar uzatmalı sevgilimle neler yaşadığımı bilenler var hatta hep tepki aldım hep hatalı bulundum ama bilmediğiniz şu ki kimse kimsenin neler yaşadığını bilemez ne kadar güzel şeyler yaşandığını bilemez ve bu ilşki için nelere göğüs gerildiğini nelere katlanıldığını kimse bilemez.

Bu söylediğin doğru ama bir de şu var ki insan bazen ne yaşadığının farkında olmuyor.
Kendi hayatına dışarıdan bakamıyor,objektif olamıyor.Duyguları mantığının önüne geçiyor.
O yüzden buradaki mantıklı yorumlara kulak vermeni öneririm.

Konularının detaylarını çok bilmiyorum,kötü şeyler yaşadığın belli.
Şimdi savunduğun bu ilişki için yarın büyük ihtimalle sen de "ne yapmışım,neden yapmışım" diyeceksin.
Allah yardımcın olsun.

İyi size maneviyatınız ve boynuzlarınızla mutlu bir hayat dilerim o zaman. Herkes hakettiğini yaşıyor diye gerçekten boşuna dememişler.

Aman pes etmeyin sakın hatta gidin arkadaşınıza sorun bakalım sizde bulamadığı ne bulmuş onda. Bir kaç tüyo alırsınız belki bir daha aldatmaz sizi.

kadınları anlamak zor der erkekler haklılar gerçekten...

dünyada tek erkek kalmış aman malına sahip çık Kalemeroooo. sakın ha boş bırakma....

zorla sen...

inan çok mutlu olacaksın...

çokkk seviyorum aman be diyip yoluma devam edemiyorum belki sabretseydim geçecekti ama olmadı yapamadım ne yapayım o zamanlar yerle bir oldum şu an daha iyiyim en azından daha mutluyum bir şeylerin değiştiğini görmek mutlu ediyor beni şükrediyorum o kadar kötü günler geçirdim ki gerçekten anlatsam yok artık dersiniz 24 saat ağladığımı biliyorum 3 günde 7 kilo verdim ve görüşmeye başlayınca toparlandım bakalım sonuç ne olacak inşallah hayırlısı olur amin

Canım inan aşk değil sevgi hiç değil.

Sadece hırs olmuş senin için, Yaptığını hazmedemiyorsun hepsi bu.

Eski konularıma bak istersen bir. Ben de aldatıldım. Aldatıldıkça sevgim artıyor gibiydi vazgeçemiyordum. Onsuz yaşayamam ölürüm diyordum.

Ben barışmadım şans vermedim ama kendi içimde yaşadım bunları.

Hastanelik oldum ağlayarak uyandım günlerce uyuyamadım..

Ama ne oldu geçti gitti.

Sana tavsiyem ;bir ömür ağlayacağına şimdi ağla.

Tamamen iletişimini kesmediğin sürece unutman atlatman imkansıza yakın olur.

Allah hakkında hayırlısını verir ama inşallah o adamdan kurtulursun.

Sadece ilk sayfaya göre yorum yapıyorum. İlerleyen sayfalarda detay varsa bilemiyorum da..
Bir kere evli bir kadınla birlikte olan zihniyete nasıl güvenebilirsin ki? Bir kere seni yeniden yarı yolda bırakıp da bir aldatma macerasına daha yelken açmayacağını bilemezsin. Sen hala “ben mücadele edeceğim” dersen tabi buyur et. Sonra yine kaldığın yerden devam edersin.

Allah ailene ve seninle evlenecek delikanlıya sabır versin...Umarım sağlığına kavuşursun...

Ben şunu anlamadım sen bu kıza inat olsun diye mi barıştın? işte birlikteyseniz birliktesinizdir zaten birini gönderdim işte iyi anlaşıyorlar, yan yanayken gülüyorlar bu saçma bir tabir geldi bana çıkıyorsanız tabii ki gülecekseniz de sanki ayrılmışsınız, çocuk zaten seni istemiyormuş ama arkadaş kalmışsınız sen de kıza aranızda bir şey varmış gibi göstermek istiyorsun gibi geldi bana.

Bir de kızı kışkırtmak istiyorum gidip erkek arkadaşımın yakasına yapışsın olay çıkarsın nasıl barışırsın desin istiyorum demişsin bu nasıl mantıktır anlamadım gerçekten siz kaç yaşındasınız ki hala kıskandırma ve üstünüze gelmesini sağlama peşindesin.

Bu kız evliyse gidip herkesin içinde nasıl saldıracak erkek arkadaşına, madem senin haberin olacak, görecek kadar aldatıldığından eminsin ki birşeylet görmüş olman lazım eşinin neden haberi yok, işyerinde kimsenin değil de tek senin mi dikkatini çekti samimiyetleri. Madem bu kadar kinlisin neden gidip eşine anlatmadın.

Son olarak suçu ona buna atma hele ben böyleydim de aldattı hiç deme erkek arkadaşın bal gibi çokta suçlu hem de başka biri kalmamış gibi evli biriyle arkadaşınla aldatmış peki yine bir buhran döneminde aldatmayacağının garantisi var mı yok. Peki bu güvensizlikle nasıl yürüyecek yok bana söz verdi filan geç bunları.

Haa bana kalırsa benim gördüğüm ve hissettiğim bu konuda ki hislerimde yanılmam bu anlattığın hikayede aslında bu çocukla aranızda bir şey yok, kız da evli filan değil, sen bu çocukla ya daha önce çıktın ayrıldın o da bu kızla çıkmaya başladı ondan da ayrıldı sana geri döndü sende o kızı haltetmeye çalışıyorsun sürekli haber gönderme, saldırtıp haksız çıkarma ve tamamen erkek arkadaşının gözünde düşürmek istiyorsun ya da hiç çıkmadınız sadece arkadaşsınız, o çocuk bu kızla çıktı ayrıldı sen, seninle çıkıyor izlenimi vermek istiyorsun karşı tarafa bu yani..

offf senn durumunnn benden kötüü senn tedaviye ihtiyacınn var nasıl bir ruh halii bu :)aslında seni kızın üstüne salsam iyi iş çıkarırsın arkasına bakmadan kaçarrr .... arkadaşımm ne işim var benm yalanla dolanla git işine ya

Senin durumun sevgi değil, saplantı olmuş...

Rahat bırakın kadını! Kadın neyse sevgilinizde o çünkü.. Niye birini affederken diğerini sürekli taciz halindesiniz onu anlamadım madem böyle birşeyi affedebiliyorsunuz kimseyle uğraşmayın aşkınızı yaşamaya kaldığınız yerden devam edin

Bence arkadaşınla sağlıksız bir rekabet içine girmişsin arkadaşım. Tek derdin "sevgilisini kaptıran kadın" olmamak. Zararlı çıkan sen olacaksın. :KK50:

bir yanım bunları düşünüyor kabulleniyor kendini hazır hissettiğinde yoluna devam et diyorum ama bazende öyle bir şey oluyor ki hıçkırarak ağlayarak dua ediyorum Allahım sen ayırma diye her şey düzelsin diye ama bir çok şeyde düzeldi ama tabi içini bilemem belki olay çıkmasın diye kontrolde tutuyordur beni... artık girdim tekrar olayın içine bakalım sonu nereye varacak

O yanınızı dinleseniz keşke.Bu defa girdiğiniz yolu kendiniz istediniz ve artık tuvalete oturup ağlamakla,7 kilo vermekle kurtaramayacaksınız.Üzgünüm ama durum bu,ben sizi anlayamıyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X