Kk güzellik yarışması duyurusu

merakliii_

yokki aramızda sinerji...
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.064
6
Kızlarr kk güzellik yarışması yapmaya karar verdik.Kendine güvenen ben güzelim diyen kk hatunlarımızın fotolarını bekliyoruz.Fotolar bende toplancak ve yarın gece 24.00 da anket açılcak oylamaya sunulacaktır.duydukk duymadıkk demeyin duyanlarr duymayanalraa haber versinnnkaydirigubbakcemile:teytey:

Hadi bakalım güzellerim bir an önce fotolarınızı bekliyorumsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab canlarımmmm:eek:
:lepi:

Arkadaşlar yarışmayı yapabilirsiniz..

Yalnız aşağıda belirteceğim iki önemli noktayı okuyunuz ve daha sonra ben görmedim,bakmadım,dikkat etmedim gibi mesajlarla bizlere geri dönmeyiniz..a.s

Birincisi yarışmaya eklediğiniz fotolar,bu konunun içeriğini oluşturacağından fotoların editlenmesi mümkün değildir..Konu açılır,yarışma biter ve konu kilitlenir..''Tamam yarışma bitti konuyu siler misiniz?'' gibi bir teklifle bizi karşı karşıya bırakmayınız lütfen..a.s

İkincisi fotolarla ilgili güvenlik sorumluluğu sitede değil konuya paylaşım yapanların üzerindedir..Herhangi bir olumsuz sonuçta,sizlerin ;''siteye güvendim ekledim ama çalındı,alındı'' gibi veryansınlarınız bu yazdığım uyarı mesajı ile bizi bu duruma dahil etmekten alıkoyacaktır..a.s

Bu iki şıkkı göz önüne alarak buyurun paylaşıma devam edebilirsiniz..yerimseniben

ben daha güzelim tartışmaları sona erecek desenize hadi hayırlısı olsun bakalım kazanana ne verilecek sırnaşık şey

kızlarr kusura bakmayın yoktum bayadır.ama size sölemitim hemen gelemeyceğim diye.bu aralar çok sık nete giremiycem o yüzdn yarışmayı başkası üstlensin.özür dilerim hepinizden ama süreklii net çalışmıoo sorun var giremiyorum çoğu sayfaya bunu bile zor açtım.hepinize başarılar diliyorum öpüyorumm sizlerii:KK66:

ebişimm özelden msjını aldım canım tmm:KK66:

X