Gebeliğe Hazırlık Klomen+ Çatlatma İğnesi+ 1 yumurta

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi insaAllah yaa merakla bekliyorum agrin sizin oluyormu suan igneden sonra? Bende ara ara hafif bir kramp giriyor bi sag taraftan bi sol taraftan ama oda ignenin etikisi devam ediyor diye okumustum
Çok olmuyor ya bugün 3. Günüm zaten daha evet iğnenin etkisi bayağı devam ediyor sizin kaçıncı gün

Benim yarin 8. Gunum olucak Bayram gunu adet olmassam doktorum test yapicaz dedi
Bayramı beklemene gerek yok ki canım cuma kanda da idrar da da belli olur bana doktor 10. Günden itibaren kanda baktırabilirsin çünkü iğne de hcg hormonu var ama hamilelik olunca yükseliyor yoksa düşüyor dedi

Bayramı beklemene gerek yok ki canım cuma kanda da idrar da da belli olur bana doktor 10. Günden itibaren kanda baktırabilirsin çünkü iğne de hcg hormonu var ama hamilelik olunca yükseliyor yoksa düşüyor dedi
Haha yok istemiyorum baktirmak, adetimi beklicem. Olursa olur olmazsa bidahaki aya tekrar deneriz. Baktiripta uzulmek istemiyorum cunku

Haha yok istemiyorum baktirmak, adetimi beklicem. Olursa olur olmazsa bidahaki aya tekrar deneriz. Baktiripta uzulmek istemiyorum cunku
Hımm haklısın canım kısmet belirtilerini takip et belki bişey yakalarsın

Hımm haklısın canım kısmet belirtilerini takip et belki bişey yakalarsın
Ya 2 gundur birden kalktigimda basim donuyor ve sabah uyandigimda cok az midem bulaniyor ama bence ignenin etkisinden oluyor o yuzden belirti olarak saymiyorum bunlarii

Ya 2 gundur birden kalktigimda basim donuyor ve sabah uyandigimda cok az midem bulaniyor ama bence ignenin etkisinden oluyor o yuzden belirti olarak saymiyorum bunlarii
Sıcaktan da olabilir ama en güzel belirti göğüs dolgunluğu diğer belirtiler adetle aynı oluyor göğüs damarları bayağı belirgin olunca zaten kesin oluyor Bi de akıntın var mı benim bu ay hiç yok sadece adete yakın Bi akıntı olurdu öyle geliyor yumurtlamadan önce de böyle gelmişti

Benim gogus damarlarim genelde belirgin oldugu icin onu anlayamiyorum akintida bende genelde azda olsa hep var onuda anlayamiyorum yani haha, benim tek carem beklemekk

Benim gogus damarlarim genelde belirgin oldugu icin onu anlayamiyorum akintida bende genelde azda olsa hep var onuda anlayamiyorum yani haha, benim tek carem beklemekk
Hımm anladım canım az kaldı zaten seninki arefe günü mü yaptıracaksın yoksa bayramda mı

Hiç belirti var mı?
Yani kasik agrilarim gecti artik sadece sabah uyandigimda midem bulaniyor basim donuyor biraz ama belirti olarak saymiyorum biraz usuttum belki ondanda olabilir son 3 gunum bakalim, progesteron sonucum bugun cikmis 23,49. doktorum cokcok guzel catlamis dedi bakalim bekliyoruz nasipp

Progestan değerine nezaman neiçin bakılıyor? İnşallah hamilesindir umarım bende hamile kalırım. Kasık ağrılarınız kaçıncı gün başladı ve bitti. Bu arada iğneden kaç gün sonra ilişki önerdi doktorunuz

Doktorum yumurta catlatmadan 7 gun sonra istedi yani aslinda normalde 21. Gunde bakilan deger. Yumurtanin catladigini ve kalitesini anliyorlar o degerden sanirim oyle demisti.. igneden 36 saat sonra iliski onerdi benim doktorum. Ve tek sefer yeterli dedi ama biz yinede ertesi gunude degerlendirdik

Bide kasik agrilarim ilk 3/4 gun hissediyodum surekli, sanirim yumurtanin catladigini filan hissettim. Durulmucak bi agri degildi ama. Batmalar oluyordu. Sonrasinda bir kac gun daha devam etti ama suanda 4/5 gundur bisey hissetmiyorum. Cokkk arada bi batma oluyor okadar. Senin nezaman catlattilar yumurtani?

Canım banada çatlatma iğnesinden 36 saat sonra önerdi. Pazar gece 22 de iğne yaptım Salı ve çarşamba çok önemli o günleri değerlendir dedi. Ayrıca cuma günüde deneyebilirsiniz söyledi. Benimde bu hafta hep kasık batmalarım vardı hatta bacağıma kramp giriyordu ama şimdi geçti sadece ilaçlardan uykum var sürekli vede idrara sıkışıyorum. Ben progestan kullanıyorum , kortizon, kan sulandırıcı iğne ve aspirin. Ayrıca folik asit benim 4 tane kaybım var o nedenle böyle kontrollü hamilelik planladık inşallah bunu sağlıkla kucağıma alırım. Allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın. İnşallah hepimiz sağlıkla hamile kalırız

Belirtilerimiz bire bir aynıymış

Yaa cok uzuldum, insaAllah bu sefer saglikli olur hamileligin allahim isteyen herkese nasip etsin. Beklemek zor oluyor ama Allahin bir bildigi vardir diye dusunuyorum. Herseyin vaktini zamani bilir

belirtilerimiz hemen hemen ayni evet, ben idrarimdan felanda anlayamiyorum normaldede cok ciktigim icin bugunde goguslerim hassaslasti ama adet belirtiside olabilir tabi bilemiyorum yaa umutlanmak istemiyorum

bende ek olarak sadece folik asit ve balik yagi kullaniyorum

Haklısın vakti zamanı grelince oluyor.bende umutlanmıyorum olsada olur olmadada deyip geçiyorum. Ama sadece bunca iğne ilaç boşa gitmesin diyorum çok zorluyor beni. İnşallah güzel haberler alırız

Bayramınız kutlu olsun kızlar fifii selam canım yaaptınmı testi? İnşallah bayramda güzel haberler alırız.

Bayramınız kutlu olsun kızlar fifii selam canım yaaptınmı testi? İnşallah bayramda güzel haberler alırız.
Tesekkur ederimm, sizinde bayraminiz mubarek olsun Ya hayirr yapmadim. 2 gundur pembe/kahverengi akintim geliyor o yuzden sanirim adet olurum yolun sonunda doktoruma soyledim dun, oda yarin sokulmesse ustune gorme olabilir test yapariz dedide. Test yapasim yok bu sekildede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…