Gebeliğe Hazırlık Klomen+ Çatlatma İğnesi+ 1 yumurta

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım hayırlısı olsun bende sanırım hamile değilim çünkü belirtim hiç yok. Her hamileliğimde olurdu mutlaka ilk günler iğnenin etkisiyle oldu sınra oda geçti. Nasip diyelim artık

Anladım canım hayırlısı olsun bende sanırım hamile değilim çünkü belirtim hiç yok. Her hamileliğimde olurdu mutlaka ilk günler iğnenin etkisiyle oldu sınra oda geçti. Nasip diyelim artık
Ayneen nasip kismet, benimde pek umudum yok artik bu ay icin. Gerci normalde adet olacagim zaman belimden cok hissederim ama suan hic bi agrim sizim yok o yuzdende sinir oldum, gelecekse gelsin

Ayneen nasip kismet, benimde pek umudum yok artik bu ay icin. Gerci normalde adet olacagim zaman belimden cok hissederim ama suan hic bi agrim sizim yok o yuzdende sinir oldum, gelecekse gelsin
Ya dur bakalım Allahtan umut kesilmez kırmızılar gelmeyene kadar herzaman umut vardır

Hadi insaAllahh Sen nezaman ogreniyosunn
Benim günüm cuma günü ama regl olacam sanırım karnım ağrıyor ve hep böyle olunca regl oluyorum. Hamileyken hiç ağrım olmaz ama. 4 kere hamilrlik yaşadım artık belirtilerimi anlıyorum bugün başladı ağrım

Yaa gercektenmii, belli olmaz sende umudunu yitirme daha insaAllah ikimizde hayirli haberler alirizz

Ben adet oldum canim bugun yarin tekrar femaraya baslamam gerekiyormus. Pazartesi tekrar doktora gidicekmisim bakalim hayirlisi olur insaAllah ..
hayırlısı olsun canım çok yıpratıcı süreçler benimde test günüm yarındı bugün dayanamayıp yaptım koca bir negatif

Yaa olsun bekle yinede yarini hic belli olmaz Sen hangi ilaci kullaniyorsun?
Progestan, oskapar kan sulandırıcı iğne, kortizon aspirin yani anlayacağın bu ilaçlar beni mahvediyor bunca emek çöpe gidyor üç aydır deniyorum böyle hamile kalamıyorum istemediğimde hamile kalıyorum ozamnda geç kalıyorum iğne ilaca. Vücut bebeği atıyor bende pıhtılaşma var vede bağışıklık sorunu. Yani kontrollü hamile kalmam lazım. Oda olmayınca olmuyor

Yaa Allah yardimcin olsun insaAllah canim, Allahim vakti zamanini biliyordur en hayirli zamanda kucagina alirsin Allahin izniyle Emeklerimizi bosa cikarmaz Bendede dusuk pko var, normal gunumde adet oluyorum bi belirtim filan yok pko’ya dair ama yinede varmis amh normal degerinden bi tik fazla cikmisti

Amin canım çok sağol inşallah hepimiz sağsalim bebeğimizi kucağımıza alırız. Hiç üzülme inan pko çok büyük dert değil tedavisi var. Hatta tüp bebekle bile şansın çok fazla. Ben iki kerede tüp bebek yaptım. Biri ikizdi 8.5 haftada doktor ihmali yüzünden kalpleri durdu. Doktorum kortizon kullanmam gerektiğini bile bile bile kesti.elli kere söyledim ama dinlemedi kayıp sonrası bana gel budefa kortizona doğuma kadar devam edecez diyor şaka gibi ya. Başta genetik diyordu Oysaki herşey yolundaydı genetikleride sağlam geldi bebeklerin.dolayısıyla kendi hatası olduğunu kabul etti ki bunu diğer doktorlarda teyit etti. Ayrıca İki kezde doğal yolla hamile kaldım. Onlarda ben çömezdim ozamanlar bana doğal seleksiyon deyip durdular sonra bir sebep var diyerek araştırmalara koyuldum. Meğer pıhtılaşma be bağışıklık sorunum varmış. Hematoluklara ve ramatoluklara gittim Okadar çok sıkıntı çektimki anlatsam roman olur. Sana tavsiyem şekerin olsun yada olmasın glifor kullan hergün. Pkolularda yumurta uyarımını sağlıyor. Şekeri dengeliyor. Kesinlikle kullanmalısın. Bunu kullanıp hamşle kalan çok kişi tanıdım. Ben yıllarca istanbulun en iyi doktorlarına gittim sonra kendim bu işi öğrenmeye başladım çünkü doktorlar gerçekten çoğu şeyi bilmiyor. Şuan hangi doktora gitsem tedaviyi şeklini ben belirliyorum düşün üstüne bişey katamıyorlar. Çoğu sen enaz bizim kadar biliyorsun diyor. Oysaki ben onlar bilsin isterdim. Ben kimimki. Neyse canım biraz uzun ve karışık oldu kusura bakma. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Ya hayir yaa nasil boyle seyi ihmal ederlerki Allahim yarabbim bide ikizmis ya kiyamam. Ama yine olurr insaAllah en azindan hamile kalabiliyorsun sen oyle bir sorunun yokk. InsaAllah hemende ogrenirsin tedbirini alirsin ona gore bidahakine.
Glifor tam olarak ne oluyor hic bilmiyorum
Ama bi arastiriyim bakiyimm. Sekerim filan yok benim bildigim kadariyla. Ben bide 2. Ayda ameliyat oldum. 1 senedir cocuk olmuyordu, muayene icin doktora gidince Yumurtaliklarimda dermoid kist gordu, onu temizlediler ama bakalim daha hala hamile kalamadim

Çok geçmiş olsun canım. Glifor insülin direncini dengeleyen bir ilaç ancak yumurta uyarılması konueunda çok başarılı ben bunu iki profada sordum teyit ettirdim. Özellikle araştırmıştım pkolularda bu çok işe yarıyormuş. Emin olmasam önermezdim sana. Benim şekerim yok ama bir yıldır kullanıyorum. Canım aslında kolay hamile kalamıyorum. Yıllarca böyle yumurta takibi yaparak iki kere sadece kalabildim doğal yoldan. Eşimde sperm hareketinde sıkıntı var benimde yumurta rezervim çok az. Binbir zahmetle hamile kalabildiğim bebekleride kaybettim anlayacağın.

Bende yarin bi doktoruma soruyum o ilaci, Allah yardimcimiz olsun insaAllah. Cok sasiriyorum bazen isteyince hemen hamile kalanlar nasil kaliyor diye esiniz ve kendiniz icin macunlardan kullanin hic denedinizmi? Nekadar sizin yumurta rezerviniz?

Bende yarın vericem kan igne gunumle beraber 15.co gunum yarın bakalım hayırlısı kimlerden müjdeler gelecek yarin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…