Klomen ile nasil hamile kalinir?

Emoli3103

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
24
3
26
Merhaba arkadaslar benim adetim düzensizdi hep. Alti aydir korunmuyoruz gecen doktora gittim bana pco hastasisin dedi. Ardindan adet olmam icin duphaston ilacini verdi onu yuttum ve adet oldum suan adetimin besinci gunundeyim bugun tekrar gittim bana klomeni verdi yarin basla dedi ama hala adetim bitmedi adetimin bitmesini mi beklim yoksa doktorun dedigi gibi yarin baslim ki klomene? Doktorum cok gicik hicbirsey sordurmuyo alttan muayene ettikten sonra kalkip gidiyo koltuguna oturuyo beni beklemeden diger odadan vir vir konusuyo hicbir sey anlamiyorum sonra anlamadim diyince dinlemiyon mu sen beni diyo o yuzden bide sizlere sorim dedim adetimi bekleyip beklememem gerektigini. Bide yumurta takibi icin taa haftaya cumaya randevu verdi yani ben simdi yarin baslayip bes gun boyunca klomeni kullancam sonra haftaya cuma yumurtaliklarima bakacak. Ben simdi tam olarak ne yapmaliyim adetim bittikten sonra iliskiye girmeye baslasam cocuk olma ihtimali olur mu yoksa illaki o yumurta takibini mi beklemem lazim kafam allak bullak

Doktorunuzu dinleyin onun dediği gunde için adetliykennde içiliyor siz gün aşırı yapın malum bızım nezman yumurtladığımız hiç bellı değil bende klomen içtim ama olmadı insallah sizde işe yarar ..

Bence öncelikle doktorunuzla bi konusmayı deneyin bu uyum sorununu sonuçta siz ona tedavi olmaya gidiyorsunuz biraz daha anlayıslı olabilir sizde ona ayak uydurun tabiki olmuyorsada acil bi şekilde başarılı başka bir doktor bulun derim. Bide benim önceki doktorum bana klomeni 5. Gün başlatmıştı şimdi başka doktora gidiyorum çok başarılı bi kadın bu da daha ilk günümdeydim hemen başla ne kadar erken oladar iyi dedi beş gün hergün bir içtim ve maaşAllah fazla iyi sonuç aldık hatta o yüzden ilişki olmasın çoğul gebelik riskin ver bidahakne düşük dozla tekrar deneriz dedi iğneyle. Allah sizede isteyen herkesede nasib etsin inşaAllah

X