Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananalar bakabilirmi acaba

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne zaman cekildin.Bisey çıktı mi peki sende
Allah'a şükür çıkmadı bişey ama ağrılı olur çok ağrılı geçiyor masadan kalktım diye yazılar okudum çok korktum biraz erteledim sonra gittim denilen gibi ağrım sızım olmadı Allah'a sukur

Allah'a şükür çıkmadı bişey ama ağrılı olur çok ağrılı geçiyor masadan kalktım diye yazılar okudum çok korktum biraz erteledim sonra gittim denilen gibi ağrım sızım olmadı Allah'a sukur
İyi bari bişey çıkmamış.Peki rahim filmi ne zmaan cekiliyo adet bittikten hemen sonra mi

Hmm anladım canım sagol
Yorumlara bakıp korkma sakın herkesin acı eşiği farklı tıkalı olursa ağrı olurmuş duydum onu bide kanama falan olur dediler bende olmadı ama onu yaptırdıgım gün doktorumda kontrol etti çatlaman olmuş dedi 1 hafta geçti adet oldum

Yorumlara bakıp korkma sakın herkesin acı eşiği farklı tıkalı olursa ağrı olurmuş duydum onu bide kanama falan olur dediler bende olmadı ama onu yaptırdıgım gün doktorumda kontrol etti çatlaman olmuş dedi 1 hafta geçti adet oldum
yani 1 ayda 2 kere adet oldum

Tamam canım.bilgilendirdigin için teşekkürler

merhaba hanımlar benimde bu ay ikinci klomen kullanışım geçen ay günde bir adet içtim ama olmadı olgunlaşmadan çatladı yumurtalıklarım bu ay sabah akşam kullanıyorum inş olur . Ama benim doktorum kontrole de iğne için de çağırmadı ovulasyon testi kullanıyorum oradan takip ediyorum.

X