Klomen+ovitrelle ile gebelik

Ozyoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
54
14
29
Canım hayırlı olsun benimde bugün iğnenin 22.günü dün test yaptım negatif çıktı sizin belirtiler neydi acaba
Beebk tutunamamis ne yazikki :KK43: suan hgc artmiyo çok az düşüyor doktor dış gebelikten supheleniyo kan veriyorum 2 güne bir

Ozyoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
54
14
29
İnşallah 🙏 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Dediklerinize katılıyorum. İlk ayım diye tecrübesizliğim oldu ama bundan sonraki süreçte dediğiniz gibi yapcam. Bu araca kaçıncı iğnede pozitif sonuç aldınız ?
Benm. İlk ignede tutmuştu ama maalesef düştü bebis tutunamamis doktor suan dış gebelikten supheleniyo :KK43: değerlerim çok yavaş düşüyor kan veriyorum surekli

minhan6

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
132
56
23
Merhaba kızlar bu 2. Çatlatma iğnem doktor tutmazsa reglden bir iki gün sonra rahim filmi çekelim dedi
24 haziranda iğnemi vuruldum günlerimi değerlendirdim
9 haziranda tam 15. gün kan verdim 0 çıktı yine tutmadı ve o gün regl olmam gerekiyordu regl olmadım 2 gün gecikti hiç bir regl belirtim vs yok böyle bir şey yaşayan var mı?

Znpsrczeynep

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
161
82
42
3aydir klomenle catlatma ile kalamadim hamile
Bu ay dun femara estrofem coraspirin baslatti doktorum bakalim hayirlisi

Znpsrczeynep

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
161
82
42
Merhaba kızlar bu 2. Çatlatma iğnem doktor tutmazsa reglden bir iki gün sonra rahim filmi çekelim dedi
9 haziranda tam 15. gün kan verdim 0 çıktı yine tutmadı ve o gün regl olmam gerekiyordu regl olmadım 2 gün gecikti hiç bir regl belirtim vs yok böyle bir şey yaşayan var mı?
Canim ben her ay tutmadığında 19.zuncu gunde oldum adet bekle olursun sende

Minikmelek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
492
144
Canım adet oldum mu yoksa hamile misin gecikmenin sebebi ne merak ettim

Mlkkrt3018

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2021
39
8
25
Belırtıyle hıc uymuyor bılıyor musun 5+3 de not dusmusum sonunda goguslerım hassaslastı dıye.:) akıntım da 5. haftadan sonra az az baslamıs. su anda da oyle gozle gorulur bı akıntım yok . kasık agrısı 7. haftada baslamıs yanı adet oncesı olan butunnn degısımler hıssler hormonal sonrası bebısten kaynaklı dıye dusun. . klomen zaten bı sure daha vucutta kalıyo. adet oldugumda genelde 2. gun agrım gecer ama klomen tedavısı boyunca sureklı kasıklarım aktıfti.. hormonlardan oturu karında gaz sıslık agrı kabızlık dogal sanırım herkes yasıyor. gebelıkten degıl o. catlatma sonrası ılkınde 10. gun catlatma ıgnesının etkısı gectı 2. de 12. gun. 3. de de10. gun. testi 12. gun onerıyo doktorlar.
Bu son tedavı ise yaramadı bekledım bı yumurta gelıstı. şöyle dıyım cuma 15 mm yumurta olctu pazartesı gel dedı gıttım catlamıs catlatma iğnesi olmadm yanı. . pazar yada cumartesı catlamıs yumurtadan arta kalan sıvısı kalmamıs dedı ben pazar olarak alıp 8.gun kan verdım bhcg negatıf ama amac ya catlamadı sönduyse korkusuydu yumurta yok ortada cunku progesteron olcerken bhcg de baktırdım. progesteron 11,75 ti iyi dedım catlamıs... 9. gun ılk dakıkalarda cıkan cızgı aldım apacık pembe 1 gun herseyı degıstırıyor bak:). 11. gun de minnak kahve bısey geldı kanama falan degıldı yanı. sonrasında hıc bhcg ye bakılmadan kese gorduk zaten. test ıcın 5 gun kadar beklemenı onerırım.
Merhabalar ben 9ekimde catlatma iğnesi oldum bugün 14.günüm ve 13ekim adet günümdü 1gün gecikince sabah idrar testi yaptım tek çizgi vardı adet belirtim yok sadece sağ kasıkta ağrılarım var

Asklakal

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
44
41
28
Kızlarrr bende klomen ve çatlatma iğnesi oldum 12. Gün ağrılarım hiç dinmedi şu an oturuyorum belim kırılıyo sürekli bi bulantı hali var adet olacakmış gibi ağrılar iki günde kahve lekelenme oldu 10. Gün çubuk test yaptım direk negatif çıktı böylesi sürekli ağrısı olan oldu mu ya