Kocaeli Ayrıntılı Ultrason Tavsiye

ThankfulNovember

Oğlum,canımdan canımm
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
3.713
4.258
Merhaba arkadaşlar ben 16. haftama girmek üzereyim ayrıntılı ultrason için randevu almam gerek.
Fiyatı uygun ,güzelce açıklama yapan ,cd veren bir yer varmı bildiğiniz?

Ben umuttepe de yaptırmıştım 125 tl idi. Ama açıkçası çok detaylı bilgi vermedi. CD vermedi sadece rapor yazdı. Kendi doktorum yeterli bulduğu için üstüne düşmedim bir daha . Semih Bey e gidebilirsin ama fiyati biraz pahalı sanırım.

Merhaba arkadaşlar ben 16. haftama girmek üzereyim ayrıntılı ultrason için randevu almam gerek.
Fiyatı uygun ,güzelce açıklama yapan ,cd veren bir yer varmı bildiğiniz?
medicalpark prof.dr.eray çalışkan...kendisi umuttepe de tüp bebek ünitesinin kurucularından ve 10 numara bir prof..tavsiye ederim.bu hafta oldu ayrıntılı ultrasonum...tek tek bütün organlarını anlattı gösterdi cd verdi..fiyatı 350tl...

medicalpark prof.dr.eray çalışkan...kendisi umuttepe de tüp bebek ünitesinin kurucularından ve 10 numara bir prof..tavsiye ederim.bu hafta oldu ayrıntılı ultrasonum...tek tek bütün organlarını anlattı gösterdi cd verdi..fiyatı 350tl...
Sağol canım da ondan çok hoşlanmıyorum :p
Umuttepeye gideceğim nasipse..

Bende tam bunu arastiyordum doktorum unut tepe yada umut tepeden hastaneye gelen doktor varmış ona yaptıran bilecegimi söyledi fakat ben umut tepe de yaptırmak istemiyorum acikcasi

Umuttepeden nasıl randevu alınıyor arkadaşlar? Şuan gitme imkanım yok. Telefon numarası falan var mı ben sonu 75 75 olan numaradan almaya çalıştım alamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim

X