Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

canım merhaba,

gülçin hanım sorularına yeterli cevaplar verebiliyormu?birde muayene fiyatları ne kadar?

yok canım konakta öyle bir şey olmuyor başatan sona doktor giriyor doğuma. fiyatlarda geçen sene anlaşmasız 1200 civarıydı. şimdi 15 ocaktan sonra anlaşma yapacaklarmış. dün doktorum söyledi bana da.

erkanbeyin ssk ile anlaşması konak hastanesinde yeniden başladı gecen hafta.bebeğimin kısmetiyle geldiğine bir kez daha inandım.çok sevindim.2500tl yerine normal 500 sezeryan 700tl olmuş yuppii

erkanbeyin ssk ile anlaşması konak hastanesinde yeniden başladı gecen hafta.bebeğimin kısmetiyle geldiğine bir kez daha inandım.çok sevindim.2500tl yerine normal 500 sezeryan 700tl olmuş yuppii

bu fiyatlar acaba herkes için mi geçerli.ben aslında emekli sandığına bağlıyım.bugün konağı aradım.emekli sandığı kalmadı herks sgk lı oldu dedi bayan.doğum ücretlerini telfnda söylemiyorlarmış.ama muayene için 53 tl dedi.net bilgi edinen varmı kızlar.opuyorumnanaktan

ayyy eğer öyleyse çok sevinirim. inşallah marta kadar değişiklik olmaz da hepimiz ucuz ucuz< doğururuz..

merhaba akademi hastanesinde evrim yavuz parlar a gitmeyi düşünüyorum 12 haftalık hamileyim acaba kendisiyle doğum yapmış olan var mı?

arkadaşlar selam konak hastanesinde ssksız 2.li testlere giren varmı ücreti bilen varmı acaba.....

kızlarr bende kararsız kaldım yaa nurı beymı erkan beymı ahmet dogruozmu?? fıkır werımısınız

kızlarr bende kararsız kaldım yaa nurı beymı erkan beymı ahmet dogruozmu?? fıkır werımısınız

canım bence bir de hastaneler açısından düşün. doktor hangi hastanedeyse orada doğum yapacaksın. fiyatları sana olan uzaklıkları ve bence en önemlisi yenidoğan yoğunbakımı var mı? sonuçta bu üğç doktor da Kocaeli'nin iyi doktorları...

eed canım dogru dıosunn hangı hastahanede yenıdogan yoogun bakımı war bılıomusunuz?? konak??akademı??derınce dewlet hastahanesi?

bende akademi hast gökhan gümüştaş doktorumdan çok memnunum. epidural normal diye konuştuk doğumu da ama temmuzda olacağı için daha çok var..

bende hep merak ediyorum derince devlşet hastanesinde ya ada körfez devlet hastanesinde yada herhangi bir devlet hastanesinde epidural normal doğum yaptırıyorlarmı ? eğer yapılıyorsa özele gideceğimize ssk mızdan yararlanalım di mi ama ??

devlet hastanelerinin durumu içler acası tavsiye etmem bence özele git doğuma canm kıy parana aadm gbi muamele görüosun ben konakta erkan beye doğum olcam bugün konuştuk normal doğum sgortalı 584 tl kesnlkle baştan sona doktr girio 1 gece konklama bebk bakımı dahl epidural istersen oda 584 e dahl sgortalı doğm çok uygn bnce devlt hastnsnde ebelere güvenemiosun başımdan bi olay gecti ondan korkttm kesnlkle özel diorum sigortan varsa özelden yararlan derim epiduralda normlde aynı fyat doktrnda grio için rahat ebe grmio norml doğuma lokal anestesi grubula giriolr çok güvenilir ama devlti tavsye etmem canımmm

offf düzcede oturuyorum eşimin işi nedeniyle 1.5yıldır
burda güzel doktor yok zaten düzcede doğurmak istemiyorum
izmitte erkan beye gitmek istiyorum ama ya acil bişe olursa diyede korkuyoruz
napıcaz bilmiyorum artık daimi bi doktor bulmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…