Kocam baba evinde kalmama seviniyo resmen

Amacım bize dışardan bakabilmek olaylara yoksa bitti tamamen için gelmedim her seFerinde

Siz evliliğin ne demek olduğunu anlamamışsınız karı koca. İkiniz de hatalısınız.
Evlenmek adı üstünde aynı evin içinde beraber olmak. Bu iyi zamanda da kavgada da böyle olmalı. Dışardan bakacak olsak evlenmeye gerek yoktu zaten herkes anasının evinde kalırdı kavga edince gider kendi evinde yatardı. Artık sevgili değilsiniz siz. O evin bütünlüğü bir kere bozmuşsınuz çocuğu da arada mundar etmişsiniz. Kocanız da nasılsa tıpış tıpış döneceğinizi biliyor kafasını dinliyordur.

Boşanmaya gelince çocuğa kıyamıyorsunuz düzeni bozulur ama zırt pırt kocam ayağıma gelsin egosuyla evi terkedip o çocuğun düzenini rahatça nasıl bozuyorsunuz? Karşılıklı saygı kalmamış ilişkinizde. Barışmak niyetindeyseniz üstüne düşmeyin bırakın o konuşsun o arasın ama hatanızı da anlayın. Evi terketmek çok ciddi bir durum siz onu basitleştirmişsiniz artık. Bir yerden sonra inandırıcılığı kalmamış

21 yasinda evlendim 8 yillik evliyim hicbir zaman bi sorunumuzu aileme anlatmadim.cok sukur anlatacak sorunlae yasamadik ama ufak tartismada evi terketmek bana mantikli gelmiyor.esiniz alismis ve umursamiyor gitmeniz onda herhangi bir uzuntu yaratmiyor.

Her kavgada evi terketmek yerine ayrı odalarda yatsaydınız keşke enazından yine aynı evde olucaktınız bilemedim ki şimdi ben

Merhaba hanımlar benim sorunum eşimle uzun bir süre flört ardından evlendik çok şükür evladimizda oldu ancak sorun bitmiyor benim ailem hep arkamda çok kavgalar ettik her seferinde baba evime geldim hepte gelip beni 2 3 gün üstüne aldı eve geri götürdü kavga sebepleri 2 gorumcm ve kaynanam kayınbaba sorunları olurdu bizim özel kavgamız olmazdı bu seferki kavga yine kardeşi yüzünden alevlendi gorumcem hamileymis bende eşime bunu soyledim kıyamet koptu eşim gorumcemin evlendiği çocuğu pek sevmez olay buyudu çocuğa bağırdı bana bağırdı bende ciktim evden 15 gündür baba evimdeyim heryerden engelledim çünkü birbirimize ağza alınmayacak laflar ettik oda beni boşa diye yalvardi bende cocuk olmasa gozumu kirpmam falandi filandi kavga çok büyüdü sendne biktim dedi tiksindim bende aynı lafları benzer lafları ettim anama babama saydırdı derken 2 haftadır babamın evinde olmama rağmen ne eve don dedi nede cabaladi bende hafta sonu hariç çocukla görüşemezsin alışsın dedim sadece hafta sonu gelip çocuğu gorup gidiyo ne özür ne bi girişim onada bu lazimmis evde yan gelip yatmak çocuğum küçük issizim boşansam ailem arkamda çocuğuma kiyamiyorum ayrı yasayalim istiyorum oda ders olmuyo canına minnetmis ne yapacagimi şaşırdım kaldım hiç arkama bakmadan davayı acayimmi yoksa çocuğum için bir süre daha ayrımı yasamaya devam edeyim bir akıl veriverin can dostlar bana soklardayim çünkü hiç böyle olmazdi pişman olurdu çoktan olmadi bu kez bitti belkide anlamıyorum dusunemiyorum saglikli
Her kavga edildiğinde ev terk edilmez bence , terk edilirse de dönülmez.Sizi her seferinde gelip alması size değer verdiğini hissettirmiş olabilir ama bir noktadan sonra kıymeti kalmaz yüz göz olunur.Çocuğunuzu da arada bırakmayın , tehdit unsuru olarak kullanmayın , yazık günah.

Merhaba hanımlar benim sorunum eşimle uzun bir süre flört ardından evlendik çok şükür evladimizda oldu ancak sorun bitmiyor benim ailem hep arkamda çok kavgalar ettik her seferinde baba evime geldim hepte gelip beni 2 3 gün üstüne aldı eve geri götürdü kavga sebepleri 2 gorumcm ve kaynanam kayınbaba sorunları olurdu bizim özel kavgamız olmazdı bu seferki kavga yine kardeşi yüzünden alevlendi gorumcem hamileymis bende eşime bunu soyledim kıyamet koptu eşim gorumcemin evlendiği çocuğu pek sevmez olay buyudu çocuğa bağırdı bana bağırdı bende ciktim evden 15 gündür baba evimdeyim heryerden engelledim çünkü birbirimize ağza alınmayacak laflar ettik oda beni boşa diye yalvardi bende cocuk olmasa gozumu kirpmam falandi filandi kavga çok büyüdü sendne biktim dedi tiksindim bende aynı lafları benzer lafları ettim anama babama saydırdı derken 2 haftadır babamın evinde olmama rağmen ne eve don dedi nede cabaladi bende hafta sonu hariç çocukla görüşemezsin alışsın dedim sadece hafta sonu gelip çocuğu gorup gidiyo ne özür ne bi girişim onada bu lazimmis evde yan gelip yatmak çocuğum küçük issizim boşansam ailem arkamda çocuğuma kiyamiyorum ayrı yasayalim istiyorum oda ders olmuyo canına minnetmis ne yapacagimi şaşırdım kaldım hiç arkama bakmadan davayı acayimmi yoksa çocuğum için bir süre daha ayrımı yasamaya devam edeyim bir akıl veriverin can dostlar bana soklardayim çünkü hiç böyle olmazdi pişman olurdu çoktan olmadi bu kez bitti belkide anlamıyorum dusunemiyorum saglikli
Tartışmalarda evi terkedip baba evine dönmek de biraz şov bence ...
Sürekli gelip özür dileyip sizi eve götürmesi hataymış sizde alışkanlık yapmış. Evlilik çocuk oyuncağı mı ki her tartışmanızda ailenizin yanına dönmüşsünüz. madem her tartışmanızda evi terkedip gideceğiniz bir baba eviniz var öyleyse adamı da uğraştırmayın boşanın.Ama tabi boşanmak böyle blöf yapıp ev terkedeyim kocam 3 gün sonra beni gelip alır demeye benzemez.Çocuğum için boşanmak istemiyorum deyip çocugunuzu koz olarak kullanmayı da bırakın bence

Bdv bölümü eş kavgaları sebepleri genelde kaynana-görümce-elti faktörü.
Bunları devre dışı bırakıp evliliği bireysel şekilde mutlu yuvanızda karı-koca olarak ilerletmek çok mu zor? Aile faktörü sorun olabilir bazen ama bu durumu eşler arasını bozacak kadar evliliğin içine katmak bana çok yanlış geliyor.Bence eşler bu tarz konularda kendini çevredekilerden biraz soyutlamalı.
Tabi bu ortamın sağlanması için eşlerin de buna uygun olması gerek.Allah hayırlı merhametli insanlarla karşılaştırsın hepimizi

Çoktan bitmeliymiş bence.. Hayatımda duyduğum en saçma kavga sebeplerinden biriydi bu anlattığınız.. Üstelik anneme babama saydırdı diyorsunuz 😳😳 buna rağmen hala pişman olup sizi almasını falan bekliyorsunuz.. 🥴

Siz bence evliliğinizi evciliğe çevirmişsiniz.. Olmayacak sebeplerle kavga etmeler, ağıza alınmayacak laflar, her kavga sonu baba evine gitmeler... Bu anlattıklarınıza bakılırsa sizin birbirinize saygınız sıfır olduğu gibi bir de laf arsızı olmuşsunuz... O kadar laftan, kavgadan sonra nasıl tekrar dönüp aynı evde yaşadınız ki zaten.. Acilen boşanın bence.. Evladınızın model aldığı evlilik sizinki olmasın..

X