Kocam beni aldatıyor mu? Ne yapmalıyım?

4-5 ay ayrilik cok uzun bir suee. Birkac hafta ya da bir ay neyse de, 4-5 ayri kalmak bana gore de dogru degil.

Yok ben geleli 4 sene oldu neredeyse. Eşim ilk zamanlar çok destek oluyordu yaparsın, öğrenirsin diye. Sonra baktı ki ben hiç çabalamıyorum sinirlenmeye başladı. Aldatma olarak gerçekten eşim öyle birisi değil aldatmaz beni boşar gider oyle yapar yapacağını. Bakmayın başlığa aldatıyor mu diye sordum baska yazacak bir sey bulamadım. Benim tek çıldırdığım nokta bu kız kim neden bana anlatmıyor vs. Maalesef çok uyuşuk hayattan bezmiş gibi bir yapım var bu huyuma annem de çok sinir oluyordu o yüzden eşimi haklı buluyor. Benim yerimde başkası olsa öğrenmişti çoktan 4 senede.. : (
emin ol bende aynen senle aynı düşüncedeyim sana yemin ederim ki kendimden şüphe ederim ondan asla ve de asla ta ki birebir yakalayana kadar

Esinin sana bahane sunması bile sanki aldatıyor Muş gibi

Burda bir çok aldatma hikayesi okuduk erkeklerin ilk söyledikleri ilgilenmedin kendine bakmadın vs

Sen eşine herşey yoluna girmiş gibi davran şifreyi kaldirt şifreyi kaldırmıyor sa şifreyi ogrenip konuşmaları eline fecir kendi telefonuna at
Masum olsa idi şifre koymazdi ..

Merhaba ;
Öncelikle yaşadığın duruma çok üzüldüm. Ama kendini salma, cok guzel kilo vermişsin. Devam et bakim yap. Saçlarını değiştirebilirsin. Cok fazla kafana takmamaya çalış. Kadin tek hamleyle erkegi yine kendine çeker. Kacan kovalanır kuralını unutma. Üstelik o senin eşin. Maalesef erkekler çok dikkat ediyor ilgiye, özene.. Umarım hersey çözülür bir an önce.

emin ol bende aynen senle aynı düşüncedeyim sana yemin ederim ki kendimden şüphe ederim ondan asla ve de asla ta ki birebir yakalayana kadar

: ( çok üzüldüm ama hayırlısı. Yakaladınız mi eşinizi, nasıl yakaladınız : ( Sizin eski eşiniz de hayatında biri varken sizden beklentileri var mıydı söyle değiş böyle değiş diye. Az önce beni görüntülü aradı mesela, daha yeni uyanmış yataktaydı içim bi oh etti. Boşandıktan sonra pişman oldu mu? Olmuştur inşallah sürünsün

Esinin sana bahane sunması bile sanki aldatıyor Muş gibi

Burda bir çok aldatma hikayesi okuduk erkeklerin ilk söyledikleri ilgilenmedin kendine bakmadın vs

Sen eşine herşey yoluna girmiş gibi davran şifreyi kaldirt şifreyi kaldırmıyor sa şifreyi ogrenip konuşmaları eline fecir kendi telefonuna at
Masum olsa idi şifre koymazdi ..

Onun her zaman her şeye bahanesi, hazır cevabı var maalesef. Bu olaydan sonra başlasa kesin derdim ama bilemiyorum işte kafami cok karistiyor. Yine de konduramıyorum yok ya aldatmazdir diyorum.

Onun her zaman her şeye bahanesi, hazır cevabı var maalesef. Bu olaydan sonra başlasa kesin derdim ama bilemiyorum işte kafami cok karistiyor. Yine de konduramıyorum yok ya aldatmazdir diyorum.
Deme kendimiz bile yapmayiz asla dediğimiz şeyleri yapıyoruz uyanık ol yapmaz deme bak yine de sen herşeye

He inşallah aldatmaz biz yanlış düşünmüş oluruz

Ama bence ne uap et bul çaresini telefonu güncelle sen mesela Wat... Falan tekrardan yuklesen silinenler geri gelir bir format at numarasını biliyorsan herşeyi geri getirirsin

Peki adam haklı diyorsunuzda bu adam super mükemmel sen mi ona layık degılsın.direk savunma yoluna gırmış kendını bana masum gelmedi ve siz bu şüpheyle 4 -5 ay ayrı kalacaksınız.hic mantıklı değil.benim böyle şüphem olacak ve beni suçlayacak bende onun istediği gibi biri olacağım çok bekler.avucunu yalasin.

Öpücük
Aldatma derken ben sadece konuşmayı kastetmiştim yani aynı yatağa girdiler diye bir şüphem yok. Sadece mesajlaşmaları beni çıldırtıyor. Inanin ayrı kalmak en doğrusuydu kavgalarla yedik bitirdik birbirimizi, bebeğimize de yansıdı. Her şeyin hayırlısı olsun inşallah hakkımızda.
😗

Peki adam haklı diyorsunuzda bu adam super mükemmel sen mi ona layık degılsın.direk savunma yoluna gırmış kendını bana masum gelmedi ve siz bu şüpheyle 4 -5 ay ayrı kalacaksınız.hic mantıklı değil.benim böyle şüphem olacak ve beni suçlayacak bende onun istediği gibi biri olacağım çok bekler.avucunu yalasin.

Kimse 4 4'lük mükemmel değildir, kendimi onun yerine koydum. Mesela ben hep asık suratliyım, sinirliyim, şikayetciyim, olumsuzum.. Eşim işe gidiyor sabahın köründe sonra eve geliyor benim dırdırım başlıyor. Bugün cok yoruldum da söyle oldu da böyle oldu da. Hiç hayatım hosgeldin nasilsin yorgun musun diye soran bir karısı yok. O yuzden diyorum ben hatalarımı anladim. Ayri kalma konusuma gelince, biz zaten ayri kalmaya alışkınız ilişkimiz böyle başladı 6 ayda bir görüşürdük. O yüzden birbirimizden biraz ayrı kalmak iyi geliyor, hele ki böyle bir dönemde yani onun çok yoğun olduğu bir dönem okulu yüzünden. Dün kayinvalidem mesaj attı seninki seni özlemiş dedi. Benim aldattığına dair pek şüphem yok çünkü onceki mesajlarda belirttiğim gibi eşim öyle birisi değil ve sürekli beni arıyor ( uyanır uyanmaz yataktayken) ama eğer öyle bir şey yaparsa da kendi bilir, çeker hatasını. Olmaz denilen her şey olur bu hayatta, o yüzden her şeyin hayırlısı.

Şizofreni gibi bir hastalık mı ??kesin teşhisi yokmuş gibi söylemişsınz bu çok ciddi ayrıca 4senede almanyayı çok iyi derecede konuşmanız gerekiyordu ve iş bulup çalışmanız adam zorunda değil çekmeye, mesajlara gelince başkası var diyorum ben, adam bıkmış boşanabilirsin nafaka alır hayatına devam edersin ya da onun istediklerini yaparsn

anladığım kadarıyla eşiniz kötü şeyler istemiyor sizden kendinizi geliştirmenizi çocuk ve eş dengesini korumanızı ilgi ve şevkat istiyor. Kötü şeyler değil bunlar. 4-5 ay bi adamı yalnız bırakmak bilemedim ben yapmazdım hem özlerim hem bi söz vaardır ya gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Soğukluk olmasın sonra pişman olmayın evet biraz ayrı kalın ama bu süre çok fazla. Dönünce eşinizle bi konuşma yapın tavsiyelerini uyarıalrını dikakte alacağım ikimizin de yuvamzıın da iyiliği için deyin ve eşinizin isteklerine kulak verin derim. Zaten düşünün bi insan siz istiyorsunuz diye çaba sarf ediyor bişeyler yapıyo e siz de de kör değilsiniz bunu görünce sizde karşılık verip mutlu etmek istersiniz . Eşiniz de böyle yapacaktır. Kesin kanıt olmadan şüpheyle yaklaşmaya devam ederseniz hem kendinizi hem eşinizi yıpratırsınız yoksa da aklına sokmayın adamın. İlişkinizin düzeleceğini umud ediyorum sevgiler

Eşiniz tamamen haklı diyemiyorum. Sizden dört dörtlük bir kadınlık bekliyorda kendisi dört dörtlük erkek mi acaba?

Evliliğimi kurtarmak istiyorum diyorsunuz ama 4-5 ay annenizde kalarak nasıl kurtaracaksınız? tamam ayri kalın sakinlesin ama 1 ay en fazla 5 ayda sihirli değnek mi değecek evliliğinize. Araya daha fazla sogukluk gitmeyecek mi?

Çok kilo aldın aman seni aldatayım.
Değirmen taşı gibi göbeklerine, keltoş kafalarına bakmazlar.
İnsan olsalar karısını karşısına alıp zayıflamanı ıstıyorum der yardımcı olur.

Şizofreni gibi bir hastalık mı ??kesin teşhisi yokmuş gibi söylemişsınz bu çok ciddi ayrıca 4senede almanyayı çok iyi derecede konuşmanız gerekiyordu ve iş bulup çalışmanız adam zorunda değil çekmeye, mesajlara gelince başkası var diyorum ben, adam bıkmış boşanabilirsin nafaka alır hayatına devam edersin ya da onun istediklerini yaparsn

Size göre konuşmak ne kadar kolay. 4 senede çok iyi derecede konuşmanız lazım diyorsunuz ben yapamadım. Biraz tavsiye verin o zaman nasıl başarabilirim bunu?

Çoğunuz 4-5 ay ayri kalmaya takılmışsınız, geleli 1 ay oldu. Bu ayin sonunda eşim de gelecek yanımıza 1.5 ay beraberiz. Sonra o geri donecek ben 1 ay daha kalacağım yani o kadar uzun süre ayri kalmamış oluyoruz.
anladığım kadarıyla eşiniz kötü şeyler istemiyor sizden kendinizi geliştirmenizi çocuk ve eş dengesini korumanızı ilgi ve şevkat istiyor. Kötü şeyler değil bunlar. 4-5 ay bi adamı yalnız bırakmak bilemedim ben yapmazdım hem özlerim hem bi söz vaardır ya gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Soğukluk olmasın sonra pişman olmayın evet biraz ayrı kalın ama bu süre çok fazla. Dönünce eşinizle bi konuşma yapın tavsiyelerini uyarıalrını dikakte alacağım ikimizin de yuvamzıın da iyiliği için deyin ve eşinizin isteklerine kulak verin derim. Zaten düşünün bi insan siz istiyorsunuz diye çaba sarf ediyor bişeyler yapıyo e siz de de kör değilsiniz bunu görünce sizde karşılık verip mutlu etmek istersiniz . Eşiniz de böyle yapacaktır. Kesin kanıt olmadan şüpheyle yaklaşmaya devam ederseniz hem kendinizi hem eşinizi yıpratırsınız yoksa da aklına sokmayın adamın. İlişkinizin düzeleceğini umud ediyorum sevgiler

Inanın daha fazla soğukluk olmadi aksine aramız daha iyi oldu, sık sık konuşuyoruz gün içinde. Ben annemlerin yanina geleli 1 ay oldu bu ay sonu da eşim gelecek yıllık izinini yapmaya ve 1.5 ay beraberiz. Sonra o tek döner ben 1 ay daha kalirim yani o kadar uzun ayri kalmis olmuyoruz. Ben iyi davranmaya başladıkça o da düzelmeye başladı şu an. Adamin istediği şey sevgi sözcüleriymiş meğer. Son cümlenizde çok haklısınız:)

X