Kocam birlikte olmak istemiyo

Konu sahibi ben değilim 🤣 aynen sizin dediklerinizi söylemiştim bende 9 aylık hamileyken 74 kiloydum gayette duba gibi hissediyodum demiştim yanlış okudunuz heralde😊
Ayy yeni yeni alışıyorum sitete bazen hata yapıyorum kusura bakmayın😅

Bakımlı bir kadınım inanın tayt bol bi swet tarzı giydiğimde hamile olduğum bile anlaşılmıyo eşimin ofisine gidiyorum bazen malum pandemiden dışarı çıkmıyorum pek ofiste falan birileri olunca kadını erkeği illaki bi göz süzüyo kadın olarak algılıyorum eşim kıskandığını belli etmiyo mesela buda canımı sıkıyo şuan karşımda tiktokta takılıyo ne biliyim yukarı odaya çağırdım mumlar falan yaktım fantazi olsun diye foto atıyorum adamda tık yok acaba bi süre kendi haline mi bırasam bide bebeğe birşey olucak korkusu falan yaşadığını düşünmüyorum
Karnım burnumda hamileyken düşüneceğim son şey mum yakmak olurdu. Milletin libidosuna bak ya.

Herseyi gectim;
1.60 boya 79 kg nasil fit olur biri bunu bana aciklasin?
Ben 1.73 boya 65 kg oldugum halde kendimi fit bulmuyorken?

Siteyi hep üye olmadan takip ediyodum açıkcası pek arkadaş çevremde yok bide konular bu olunca çevreye sorulmuyo bende üyelik açıp sizlere danışmak istedim ben gebe kaldığımda 84 kiloydum şuan 8 aylık hamileyim 79 kiloyum doktorum ilk üç ay dışında her hangi bir yasak öngörmedi hatta bi 2 hafta öncede ilişki yaşadık uygun pozisyonda inanın hiç sıkıntı yaşamıyoruz sadece ilişki hep benim zorumla oluyo bu hamilelikten öncede böyleydi daha 1 sene 3 aylık evliyiz
Merhaba eşinizin cinsel yönden farklı bir eğilimi olabilirmi acaba dikkatinizi çeken bir tavır hareketi oldumu

Boyum 1.80 universitenin ilk senesi 78 kiloydum birakin fit görünmeyi belime kirkpinar başpehlivanı kemeri taksalar kimse yadirgamazdi. Simdi bile 61 kilo ile 9 haftalik hamileyim karnimdaki gaz ve siskinlikten pantolonlarima sigamiyorum.
Ben 160 olduğum için o kilolarda pehlivan oluyorum 180 birinde öyle olmaz diye düşündüydüm😂😂

Herseyi gectim;
1.60 boya 79 kg nasil fit olur biri bunu bana aciklasin?
Ben 1.73 boya 65 kg oldugum halde kendimi fit bulmuyorken?
1.60olan konu sahibi değil, yani öyle birşey demedi. Biz kendi boylarımızı dedik onu ayşecan arkadaşım ile 😌

X