Kocam denecek kisi beni birakip gitti

Eşinizi tanıyan sizsiniz. Yaptığı şey çok garip neden bu şekilde gitmiş. Ailesinin önemli bir sorunu mu var yada görmesi gereken biri mi var? Lütfen kızmayın ama eşiniz öyle bir gitmiş ki akıllara her şey gelebiliyor..

..Yok adamın tavrı tarzı hep böyleyse kavga etmeden ciddi bir konuşma yapımalısınız. Çekirdek ailesini benimsemeli.
Simdi bunların aile meseleleri biraz karışık. Kız kardeşi ailesine rest çekti gorusmuyorlar 4 yıldır. Evlendi çocuğu oldu bu arada. Gecen gün cok kısa süreli gelip gitmiş. Belki de o yüzden gitti. Bana soylemezse nerden bilebilirim ki. Dun hatta diyodu ki ben de gitmek istemiyorum hiç gitmeyi de dusunmuyodum. Ama sen beni kizkardesim durumuna mi sokacaksın vs.

Biraz.arkasi yarın gibi oldu farkındayım kusura bakmayın. Birini mi görmesi gerekiyor diye sorunca aklıma geldi bunlar. Kendi derdime gömülmüştüm başka açıdan bakamadım

Bundan dolayı da bosanacak halin yok. Takmamaya çalışacaksın. Ben olsam nasi olsa gittin gördün gelmesinler artik derdim. Cocuklara bakmalari illa gerekio mu? Gelmesinler. Ya ne bilim cok da bilendirip durma kendini sal gitsin, dursun orda surekli, kendi bikar bi sure sonra. Adamdan evin içinde bunaldıkca hadi sen annenlere git kal iki hafta de yolla devamli :)

Burnumdan getirirdi.
O zamandan sen de öyle yap yapmazsan nasil olsa ufak tartışmalarla kurtuldugu için benzer veya ayni hareketleri tekrar eder.bayram bu önceliği çocuklarına güzel bir bayram yaşatmak olmalıydı bayramda ayri gayri olmaz ya beraberce gidecektiniz ya hiç ergen gibi mesaj atıp evden sıvışmak çok tuhaf doğrusu. neden bu kadar iletisimsizsiniz ?bu konuyu neden tartsmaya açamadınız?

X