Kocam eşyalarımı çöpe atıyor

Düzelmesi şart. Sadece bize değil öfkesi annesine kız kardeşine herkese sinirlenince bağırıyor

Size göre şart, adam göre değil ki tedaviye yanaşmıyor. Ne yapacaksınız hayatbouu düzelmesini mi bekleyeceksiniz? Bu adam düzelmez çünkü istemiyor bunu kabullenin yılllarınızı heba etmeyin bana kalırsa.

Cocuklar ve travmalar ile ilgili yeterli kadar calismalar var bu konuda. Örnegin:

Siz 7 yildir cekiyorsunuz. Sizin secme hakkiniz vardi, cocuklarinizin yoktu ama.

Bagirmasi vurmasi kadar kötü. Böyle kisilerin düskünlügüne de inanmam ben. Düskün olan insan hem annelerine vurmaz, hem kendine ceki düzen vermek icin kendiliginden ugrasir. Baslarim öfkesine. Bilmiyorum ben bu konularda cocuklarimin ruh sagligini önde tutarim. Insallah bu sansi kullanir, ama esyalarinizi attigina göre öyle gözükmüyor. Insallah mesleginiz veya arkanizda olan bir aileniz vardir
Keske sadece bağırsa o kadar saçma kavgalarımız varki. Ceviz kabuğunu doldurmaz. Ama ona göre çok büyük. Aşağılama hakaret küfür her şey var. Cesaret edip gittip rapor aldım avukata gittim. Ama yine döndüm eve ama tekrarı olmadı olursa kararım kesin bitireceğim

Keske sadece bağırsa o kadar saçma kavgalarımız varki. Ceviz kabuğunu doldurmaz. Ama ona göre çok büyük. Aşağılama hakaret küfür her şey var. Cesaret edip gittip rapor aldım avukata gittim. Ama yine döndüm eve ama tekrarı olmadı olursa kararım kesin bitireceğim

Adam iste normal degil. Hepimizin ara sira sacma seylere sinirlendigi oluyor. Ama bunun öfkesini ailemize kusmuyoruz. Ve kimsenin sizi asaglamaya veya size küfür etmeye hakki yok. Ayrilma karari alinca ama bunu iyice planlayin. Bu herifin gözü dönme ihtimali de var

Çocukların böyle bir ortamda büyümesi daha mı iyi gerçekten soruyorum size
Kesinlikle değil. O yüzden ona iki seçenek sundum. Bizin ve çocuklarımız içi ya terapiye gidip duzeleceksin ya da bosanacagiz. Kabul etti. Terapiye başladık. Düzelmez ise kararlıyım

Kesinlikle değil. O yüzden ona iki seçenek sundum. Bizin ve çocuklarımız içi ya terapiye gidip duzeleceksin ya da bosanacagiz. Kabul etti. Terapiye başladık. Düzelmez ise kararlıyım
Adamı düzeltmeye niye uğraşıyorsunuz bosayin gitsin belki çocuklarınıza yine şiddet uygulayacak değer mi tekrarını yaşatmaya ?

Senin her bir eşyanı attığında sende onun bir eşyasını at
Ya bunu bırakırsın ya eşyasız kalana kadar devam ederiz de

Ohoo yorumumu geri alıyorum.
Onun herhangi bir şeyini atarsanız adam sizi bir yerden aşağı atar.
Sizi darp ediyor çocukları ediyor daha hırsını alamayıp eşyanı oraya buraya atıyor.
Sende bu adamla aynı evde oturuyorsun.

Son düzenleme:
Zaten darp etti beni. Daha önce de olmuştu. Evden kovdu. İlk defa eşyalarımı toplayıp gittim. Hastaneden darp raporu aldım. Avukat ile görüştüm. 4 gün sonra eve geri döndüm. Ama o evde olmaması şartı ile kabul etti ama 4 5 gün sürdü. Bir kaç Kez terapiye gittik.
Hala ısrarla neden bu evliliği sürdürüyorsunuz? Yaşlarınızda ufak değilmiş ki, gençlik diyelim.

Hala ısrarla neden bu evliliği sürdürüyorsunuz? Yaşlarınızda ufak değilmiş ki, gençlik diyelim.

Ben ilk basta bazi ebeveynler cocuklarinin oyuncaklarini alip atiyormus gibi "terbiye" etmeye calistigini düsündüm. Ama bütün profile baksak yaptigi basit birsey degil. Su anda sadece konu sahibine vuramadigi icin esyalara zarar veriyor veya atiyor. Biliyor ki belki yine darp raporu alir. Ama bu esya atma olayi onun sinirine ne kadar yeter orasi muamma. Bence konu sahibi güvende degil

Çok haklısınız ama o iş öyle değil. Çocuklara düşkün. Sesini yükselince bile ben araya gidiyorum. Kavga çıkıyor sonra bir sekilde
Çocuklara çok düşkün ama sinirlenince pataklıyor. Çocuklara çok düşkün babaları onları dövmesin diye araya giriyorsunuz, düşkün baba görmesek biz de inanırız belki.

NE KADAR DA Mükemmel ideal bir baba aman sakın bırakma yapış paçasına çocuklarını dövmeyen babamı olurmuş bunu mu dememizi bekliyorsun kimse bizlerin 9 ay karnında taşıdığı doğum sancısını mide bulantısını çektiğimiz çocuklara sesini dahi yükseltemez yükseltirse sonuçlarına katlanır olmaz olsun sizin gibi anne babalar adam çocuğuna şiddet uygulamış 1 2 kez oldu diye güzelliyorsunuz yazık yaaaa yazık çok yazık o çocuğun seçme şansı olsa sizi mi seçerdi. bende hergün şiddetle büyüyen her gün şiddet gören bir çocuktum allaaha her gün isyan ettim neden bu aileye verdin beni diye senin çocuğunda belki böyle düşünüp ağlıyor geceleri sessiz sessiz

Muhtemelen öfkesinden.

Zaten darp etti beni. Daha önce de olmuştu. Evden kovdu. İlk defa eşyalarımı toplayıp gittim. Hastaneden darp raporu aldım. Avukat ile görüştüm. 4 gün sonra eve geri döndüm. Ama o evde olmaması şartı ile kabul etti ama 4 5 gün sürdü. Bir kaç Kez terapiye gittik.
Öfke sorunu var darp ediyor tedavi de olmuyor,eşyadan daha önemli meseleniz var😕

X