Kocam hiç çalışmamış ve iş aramıyor

😊 teşekkürler.
yani çocuk meselesi olmasa hiç evlenmezdim zaten. Bir de bu yaşıma kadar hiç uzun süreli ilişkim olmadı, eşime çok aşık oldum. O sıralarda bir sürü vaatleri vardı, şimdi görüyorumki hepsi hayalmiş
Koruyucu annelik yapabilirsiniz ..
Bir sokak canına annelik yapabilirsiniz.
Evde bir primat beslemekten çok daha iyi gelir size .
Çalışmayan erkek zor napacak evde cam mi silecek , Müge anlı mi izleyecek ?
Yoksa ipe sapa gelmez hayaller kurarak sinir mi bozacak ?

46 yasında ve hiç çalışmamış. Siz bunu bile bile evlendiyseniz geçmişler olsun . Şu saatten sonra bu adamın çalışma ihtimalini ben çok düşük görüyorum açıkçası .
Ayrıca adamı böyle kabullenip evlenmişsiniz sonradan niye laf sayip döküyorsunuz ?
Çünkü bu aralar çok kavga ediyoruz... bu iş konusu yüzünden

Ben olsam ne yapardim onu soyleyeyim, yasim 42, elde muhendis bir es var (demek ki az cok zeki bir adam), cocuk istiyorum, maddi durumum esimi amerika'ya yollayacak kadar iyi, kuvvetle muhtemel bir kariyerim var.

Hamile kalir, cocugumu dunyaya getirir, adami bosarim. Cocugumla mis gibi yasarim.

Yatirim tavsiyesi degildir. 😋

Şaşkınlığımı gizleyemiyorum sevgili ayşe nasil kurtulur. Cocuk sahibi olma isteginize saygi duyuyorum. Ama bu yasa kadar bekleyip kimlere kimlere hayir diyip cok daha fazla secici davranip boyle bir asalak ile evlenmenize şaşıyorum.
Ben de kendime inanamıyorum 🙄 ama bu yaşa kadar inanın karşıma çok fazla insan çıkmadı

Evet, bana iş aramakla ilgili sözleri var, onları tutmayacağını hissediyorum, o yüzden kavga ediyoruz. 2020nin sonuna kadar hayatını raya oturtacağını söylemişti, şu anda bu sözüyle ilgili bir aksiyon göremediğim için kavga ediyoruz sürekli.
Madem öyle hiç sesinizi çıkarmadan bekleyin 2020 nin sonuna kadar . Ona da bunu söyleyin . Sana 5 ay müddet. Sonra ben yokum diye . Bakalim tutuşup bir şeyler yapacak mi

Ben olsam ne yapardim onu soyleyeyim, yasim 42, elde muhendis bir es var (demek ki az cok zeki bir adam), cocuk istiyorum, maddi durumum esimi amerika'ya yollayacak kadar iyi, kuvvetle muhtemel bir kariyerim var.

Hamile kalir, cocugumu dunyaya getirir, adami bosarim. Cocugumla mis gibi yasarim.

Yatirim tavsiyesi degildir. 😋
Eşim çok zeki, dediğiniz gibi. Aynı zamanda çifte vatandaşlığı var bir avrupa ülkesinden. Mantıklı olan sabredip çocuk sahibi olmaya çalışmam gibi geliyor, ama koronadan ötürü sürekli birlikte vakit geçirmekten, kavgalardan boşanma aşamasına geldik.

Ben de mühendisim az çok piyasayı biliyorum 46 yaşında 0 tecrübeli Bi mühendisi kimse işe almaz geçmiş olsun o konuda. Ama eğer sizin geliriniz iyiyse çocuk yapın eşiniz çocuğa baksın ev yemek işleriyle ilgilensin. Ev erkeği olsun. Kadın çalışmayınca oluyo da erkek çalışmayınca neden olmasın ki. Seviyor seviliyorsanız ve eşiniz ev işlerini ve çocuk bakımını üstleniyorsa neden olmasın :)

Tanıstıktan 6 ay sonra bilet parası vermek hiç mantıklı değil
5 ay sonra geri dönmüş
İş yapamamış ne diye ısrar edip evlendiniz madem?

şirket kuracak sermayeyi nereden bulmustu mesela bir de amerikada
Para yok pul yok
Konu bana mantıklı gelmedi e şimdi ne diyelim şu duruma
Yumurtalıklarınızı dondurabilirsiniz sonra çocuk sahibi olabilirsiniz

hayır bir de 11 ay öyle geçti diyelim 3.5 sene ve sadece 5 ay önce evlenmişsiniz
Ee 2.5 yıldır yapmayan adam şimdi neden yapsın madem ilginçsiniz hani siz de tamam diyip evlenmişsiniz

Eşim çok zeki, dediğiniz gibi. Aynı zamanda çifte vatandaşlığı var bir avrupa ülkesinden. Mantıklı olan sabredip çocuk sahibi olmaya çalışmam gibi geliyor, ama koronadan ötürü sürekli birlikte vakit geçirmekten, kavgalardan boşanma aşamasına geldik.

Ben sizi anlayabiliyorum bu anlamda. Aramizda cok yas farki yok. Insan calisirken, kariyer yaparken karsisina birileri cikmayabiliyor, vakti olmayabiliyor. Ben bu evliligi bir hata olarak gormuyorum, asik olmussunuz cunku. Ask kolay bulunan bir sey degil. Yanlis yaptiginizi dusunmeyin. Su saat itibariyle ask'tan ote biraz mantikla yaklasmaniz gerekecek sadece. Malum yas ve dogurganlik. Kuzenim de sizin gibiydi. Simdi oglusuyla harika bir hayati var. Ex eniste de sorumluluk sahibi bir baba, her ne kadar issiz gucsuz olsa da. Kuzenim mutlu. Siz de mutlu olursunuz. Cok buyuk sikinti yok burada.

Allymcbeal yukarida yazmis, kendisine katiliyorum. Ben de muhendisim bu arada. Kafalar ayni calisiyor, sasmaz. 😂

X