Kocam Teyzeme ok dkn!

kedici_kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
120
0
Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar yanlış bloğa yazıyor olabilirim kusura bakmayın sadece yardımistiyorum ne yapabilirim diye.
benim sorunum şu 2 yıllık bir evliliğim var ve eşim benim teyzeme çok ilgi gösteriyor teyzem dul bir bayan ve açıkçası alımlı biri. daha önceleri farklı yerlerde oturuyorduk ama bazı sorunlardan dolayı şimdi aynı apartmanda ve karşılıklı dairelerde oturuyorum. eşim sürekli teyzemin kapı sesini dinliyor ne zaman geldi ne zaman gitti yanında kim vardı diye eve girerken camına bakıyor ay açık kalmış camı falan diyor.Teyzem normalde anneannemle yaşıyor ama haftadabir de bizim oradaki evine geliyor sürekli arıyor teyze geldin mi yok teyze aç mısın diye. Kızdığı şeylere çok dikkat ediyor ve o kızıyor diye bana da yaptırmıyor. Ben uuyor numarasıo yapıp bir gün dinledim konuşmalarını o kadar çok eğleniyorlar k beraber kahkalar havada uçuşuyor. Kocam teyzemin bir dediğini asla iki etmiyor. Ben de tepki verdiğimde ya kavga edecez sus diyor yada hakikaten kavga ediyoruz sürekli bana karşı onu kolluyor ve kavgalarımız da aşırı ouyor bıçakla üzerime yürüyor ve saplamak için savuruyor bıçağı. Deli olucam ya bir keresinde kavga çıkardım teyzeme al senin olsun kocam dedim küstü ikiside ben ne kadarterbiyesizmişim diye 15 gün konuşmadık teyzemle ama evdede sürekli kavga en son yetti artık huzursuzluk eşimde barışın deyip duruyor binbir yeminden sonra barışmayı kabul ettim 4 kere kapısına gittim açmadıhanımefendi kapıyı ama sonunda barıştık. Malesefki eşimin yeminleri yine yalanmış aynı olaylar hala devam ediyor. Yardım edin lütfen....ya bu nasıl hayat?

Gerçekten de değişik bir hayatın var.Ben asla tahammül edemem.Vallahi işin zor Allah yardımcın olsun.Oturduğunuz yeri değiştirme imkanınız yokmu.gözden uzak olunca sanırım eşinizin ligisii azalır.fisfisfis çok sinir oldum teyzenede eşinede ne kadar bencil insanlar hiç seni düşünmüyorlar üzülür mü diye.:kızgın:Ben paralarım böylelerini.:eek:klava:Teyzenlede konuşma gelip gitmesin size.Bu tür insanlar için üzme kendini.

sana bıçak teyzene kahkaha..
ikinize de verdiği değer ortada adamın.. senin annen baban yokmu onlar ne diyor bu işe?

esin ve teyzen ??
valla ben pek iyi kokular almadim canim esinin akrabasini savunan erkek cok az görülür seni onunla barismaya ikna etmesi onun icin üzerine bicakla yürümesi
sizin aileniz nerede bu olaylar olurken teyzeni karsina alipta konustunmu kocamla davranislarinizi begenmiyorum dedinizimi
birde bebek varmi insallah yoktur böyle piskopat bir baba düsünemiyorum bile

canım çok üzüldüm yazıklar olsun eşin olucak adama:eek:klava: yani bence sen ordan taşınmaya bak kendi evinizse eğer aile birliğini toplayıp anlat olanları saçmalamayı kessinler canım ve teyzenle görüşmeyi kesinlikle bitir bakma kocanın ısrarlarına.

Annem malesef hayatta deĞıl babama sÖyledım ama Çok mÜdahale etmedı zaten annemden sonra baŞkasıyla evlendı o kadınla uĞraŞıyor. Ben de o kadının yÜzÜne bÖyle apar topar evlendım. ÇocuĞum yok Çok ŞÜkÜr ama eŞım kesınlıkle taŞınmak ıstemıyor . HergÜn benı arıyor ıŞ yerımden teyzem aradı mı senı dıyor yahu ona ne neden benı arasın yada neden bu kadar ılgılenıyor benım teyzemle anlamadım bırde teyzemın evının anahtarı eŞımde. Yenı taŞındıĞımızda bıŞey lazım olur dıye vermıŞtı ama eŞım aldı anahtarı ve bana vermıyor kÖtÜ koku almam ŞÜphelenmem yersız mı. Ne zaman eŞım ıŞten erken Çıkıyor doĞru teyzemın ve sevgılısının olduĞu yere gıdıyor bu ne anlamadım. Evı dÜŞÜnmez teyzemın sıgarasını dÜŞÜnÜr offf offfff Çıldırıcam yaaaa

Annem malesef hayatta deĞİl babama sÖyledİm ama Çok mÜdahale etmedİ zaten annemden sonra baŞkasıyla evlendİ o kadınla uĞraŞıyor. Ben de o kadının yÜzÜne bÖyle apar topar evlendİm. ÇocuĞum yok Çok ŞÜkÜr ama eŞİm kesİnlİkle taŞınmak İstemİyor . HergÜn benİ arıyor İŞ yerİmden teyzem aradı mı senİ dİyor yahu ona ne neden benİ arasın yada neden bu kadar İlgİlenİyor benİm teyzemle anlamadım bİrde teyzemİn evİnİn anahtarı eŞİmde. Yenİ taŞındıĞımızda bİŞey lazım olur dİye vermİŞtİ ama eŞİm aldı anahtarı ve bana vermİyor kÖtÜ koku almam ŞÜphelenmem yersİz mİ. Ne zaman eŞİm İŞten erken Çıkıyor doĞru teyzemİn ve sevgİlİsİnİn olduĞu yere gİdİyor bu ne anlamadım. Evİ dÜŞÜnmez teyzemİn sİgarasını dÜŞÜnÜr offf offfff Çıldırıcam yaaaa

peki bize söyledigin gibi esinede diyormusun sanane teyzemden aramismi aramamismi ne yapacaksin be adam
bir gün de sordunmu eve ekmek lazimmi diye teyzenin sigarasini düsünene kadar
teyzenin birde sevgilisimi var??

eşin ve teyzenin yaşları kaç?
benim bu durumda hesap soracağım kişi eşim olurdu...
eşinle konuş neden teyzeme düşkünsün diye sor..

Evet malesef teyzemın sevgılısı de var Üstelık yaptıĞı herŞeyı alenı Şekılde bıze anlatma huyu da var. EŞıme de defalarca sÖyledım ama sus be kadın kavga edecez kapa Çenenı dıyor.lanet olsun ya lanet olsun ben bunları yaŞamayı haketmıyorum yaaa. Evde herŞeyını karŞılayan ben afedersınız ıŞten Çıkıp ıt gıbı dılım dıŞarda eve gelıp yemek hazırlayacam alıŞverıŞ yapacam ev toplayacam dıye uĞraŞıyorum o evde benı ıtıp kakarken teyzeme bu ılgı ne yaaaaa Çatlıcam Şımdı ya

Ne yapacaĞıma karar veremedım boŞansammı- daha fazla uĞraŞsam mı- kendımı alkole sıgaraya mı vrsam-psıkeatrıye gıdıp antı depresan mı alsam -yada ne var ne yok bırakıp gıtsem mı bu dıyardan

Yanlış anlamayım diyorum ama öyle bir anlatmışsın ki, resmen eşinin teyzene ilgisi var gibi..

Olmaz olmaz demiycem neler duyduk burda biz..Dur bi düşüneyim.

Haklı kıskançlığını da ikisine de yansıtmışsın..

Teyzen neden kendisine çeki düzen vermiyor ya...Sonuçta evliliğin zarar görecek düşünmüyor mu teyzen?

Kocana ne demeli?

Bir arkadaş da KK da, annesini kıskanıyordu aynı şekilde kocasından..Tövbe yarabbim neler duycaz.

bana gÖre yapılacak Şeylerden bırı canım teyzenle konuŞ gerekırse senınle kÜssÜn..sıze gelmesın aılenden uzak dursun bır sÜre.

Yada sevgılısıyle sıze davet et..ızle tavırlarını..ne bılım aklıma gelenler bu..

Ama yapılack Şey varsa teyze uzak durmalı..neler var neler..sen evlı olsan bıle eŞın senı boŞamasa bıle onlar Öle takılırlar.olan sana olur canım..

bana gÖre yapılacak Şeylerden bİrİ canım teyzenle konuŞ gerekİrse senİnle kÜssÜn..sİze gelmesİn aİlenden uzak dursun bİr sÜre.

Yada sevgİlİsİyle sİze davet et..İzle tavırlarını..ne bİlİm aklıma gelenler bu..

Ama yapılack Şey varsa teyze uzak durmalı..neler var neler..sen evlİ olsan bİle eŞİn senİ boŞamasa bİle onlar Öle takılırlar.olan sana olur canım..

Bence de..Teyzenle bir şekilde ipleri koparıcan..Küslükse küslük..Teyze anne yarısı ama...
Yani teyzene sorsan ''yanlış anlayacak ne var?'' diycek kesin ama anlatmana göre yanlış anlamayacak gibi değil.

ay yazdıklarınız okudum çok kötü kokular aldım eşin teyzene tutkun be kızımmm
otur knş demem size hemen terk et o adamı bügün teyzene yarında kardeşineeeeeÇok üzgünüm çoook
kötükedihüsooffffffffne oldu bana kızdım yine dengesizzzz miş eşinnnkötükedihüso

Yuh artık yani
Eşinize ve teyzenize
Eşinizin ilgisi var gibi bence teyzenize , zaten bunuda çok açık bir şekilde belli ediyor..
Bence teyzenizle değil eşinizle olan tüm bağlarınızı koparmanız lazım
Yaptığı hiç te hoş değil..

X