Kocam :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu adam narsist ve pedefoli ikisi bir arada sana yapacağın şeyi söyleyeceğim hızlıca ister yap çocuğunu ve kendini kurtar ister çocuğun hayatına s.cilmasina izin ver...

Öncelikle telefon mesajlarını kayıt altına al eşinin bilmedigi bir gmail al ve oraya at kayıtlı olsun..ardından eşin seni darp ederken yahut hakraret ederken ses kayıdı sonra o evden ayril kadın siginma evine veya kendine annenin evine eğer yük olmak istemiyorsan bir sürü kadın sığınma kal istersen kafanı toplarsın ...sonra eşine mesaj çek seninle bosanicam bana aylık 3500 çocuk kendim için 500 lira olacak şekilde nafaka verip bosanacaksin eğer kabul etmezsen bana yaptığın herşeyi kayıt ettim bir kaç arkadasima gönderdim bir çok yerde kaydı mevcut seni mahkemeye verip işinden edicem de ..avukata sordum bu şekilde meslekten atılanlar var de ..şimdi avukat tut istediğim şartları hazırlasın bosanalim hızlıca de asla ve asla ekstra mesaj atma konuşma peşinden koşacak belki seni seviyorum sen ne istersen öyle olsun diyecek ama amacı senin elindeki delilleri yok etmek sana daha çok eziyet etmek olacak asla inanma bu yüzden
.eğer kızın olursa oda senin gibi sabreder mahfolan sadece senin değil evladının hayatı olur

Şurada herkese de duyar kasmaya gerek yok. Herkes seçimlerinin bedelini öder, seçtiği hayatı yaşar. Sizin seçtiğiniz hayat da bu, her şeyi dibine kadar hak etmişsiniz. Verecek tavsiyem az akıllı olun. Hamileyseniz yasal süre dolmadıysa aldırın, o pedofiliden kurtulun; daha gençsiniz her şeye baştan başlayın.

Hepsini okumadim ama siz daha reşit degilken bile size sevgi besleyen bir adam normal degil. Gerisinin de normal olacagini zannetmiyorum

Aranızda 20 yaş var ve siz 16 yaşındayken birlikte olmaya başladınız öyle mi. Yani eşiniz 36 yaşındayken gidip çocuğu yaştaki kıza asıldı. Eşiniz düz sapık. Gerisi de teferruat

okulu bitirene kadar adamla hırgür yapma haklı çıkmya çalışma,
ki aç bırkamasın seni,
tartışma gel derse gel gitderse git, okulunu bitir, bebeğin de doğar kendine gelir ,
bir kaç sene sabret, sonra yoluna bakarsın,
annenin de maddi durumu kötyse senin de gelirin yoksa, öğrenci ve hamilesin, adama ayak uydur bir süre ki aç kalma dayak yeme,
bu süreçte de hayatını planla

Gerçekten ağzım açık okudum bu adam be böyle ya madem o kadar ailene düşünkundun niye evlendin hemde kendinden kaç yas biriyle tek çare boşanıp annenizin yanina gitmek yoksa bu hep böyle devam eder olan size olur

Ne saçma bir hikaye.Bu hikayede doktor bile var.Konu sahibi siz nasil bir insansinizki bunlara göz yumuyorsunuz.Ayrica daha nisanli bile degilken basiniza gelenlere ragmen nisanlaniyorsunuz valla hayret ettim.Sucu kendinizde arayin tum bunlari yasayip hâlâ burada duruyorum diye

Eşinle elti arasında bir münasebet olmasın sakın???

Nişan kısmını okumam yetti..bu adamla neden evlendiniz?onun yüzünden hasta olmuşsunuz..hatta nişana 2 saat kala bile kavga var...illa evlenmek.zorundamiydiniz?bunlara ragmen nasil hala nisan yapabiliyorsunuz ?anlamak mümkün değil?kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz
.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…