Kocamın ikiyüzlü ailesi...

Eşinizi seviyorsanız , gitmemek küsmek çözüm olmaz ...Bir şekilde anlaşma yoluna bakacaksınız , maalesef başka yolu yok...

Biraz umursamaz duymazdan gelmek gibi , bakıyorlar tınlamıyorsun , uğraşmayı bırakacaklar , onların istem dışı yaptıkları huzur bozmak , hiç bir şey olmamış gibi sevmeye çalışın, eşinizin ve sizin mutluluğunuz içinnn....
benim görumcelerde ayni ve biz esimde yani tanamiyle sildik ikisinide... kafamiz öyle rahat ki. ve benim esim dedi artik görmusmiYecegiz diye.

Allah kimsenin başına vermesin. Ben eşimin ailesi benim ailem olsun isterim şubat da kısmet olursa nişanlancam. Böyle şeyler herkesden uzak durur umarım kızlarrr

Allah yardımcın olsun ama en iyisini yapıyorsun konuşmuyorsun onları tınlama takma yani , gül geç çocuğunla ilgilen sinirden kudursunlar kuduruk görümce. Allah böylelerine fırsat vermesin ama bir daha görümcen olacak öyle üzerine yürürse ona fırsat verme sakın , Kendini bi halt sanıyor galiba fesat insan kalbi mühürlü mahlukat.
sen eşinle iyi ol yeter ki

cok saskınlıkla okudum :KK57:
bende gorumceyım gelınımıze boyle bırsey desem asla yuzune bakamam :KK57:
ne cesaretle sızınle oyle konusmus anlayamadım...
sevmedıgım bı yıyecegı ıcecegı mesela annem ıkram etse almam ,ama gelınımız ıkram ettı dıye alırım yanlıs anlamasın ,uzulmesın dıye.
gunah ayıp yahu :KK20:
esınızle aranızda sorun yoksa katlanılabılır :KK66:

benim görumcelerde ayni ve biz esimde yani tanamiyle sildik ikisinide... kafamiz öyle rahat ki. ve benim esim dedi artik görmusmiYecegiz diye.
Eğer eşinizin memnunsa bu durumdan iyi olmuş tabiki...
Ama maalesef kardeş ne kadar kötü olursa olsun silinmiyor be güzelim...
Belki de erkekler için çok problem teşkil etmiyor biz bayanlar gibi...
Allah ım mutluluğunuzu hep daim etsin...

cok saskınlıkla okudum :KK57:
bende gorumceyım gelınımıze boyle bırsey desem asla yuzune bakamam :KK57:
ne cesaretle sızınle oyle konusmus anlayamadım...
sevmedıgım bı yıyecegı ıcecegı mesela annem ıkram etse almam ,ama gelınımız ıkram ettı dıye alırım yanlıs anlamasın ,uzulmesın dıye.
gunah ayıp yahu :KK20:
esınızle aranızda sorun yoksa katlanılabılır :KK66:
Çok alakasız olacak ama resminize bayıldım. Saç renginiz ne acaba ☺️☺️

Can'ım okudum şimdi gam anlamıyla. Allah cahillerle karşılaştırmasın.sen ev hanımı mısın Can'ım bir mesleğin var mı? Yani taksit olayları falan kötü şeyler onların ödemesi bu durumu içerlemiş görümcen. Ama konuşma tarzı mahalle Kadını gibi. Cahil olduğu belli.

benzer şeyleri yaşadım en iyisi mesafe çok uzmeyin kendinizi ben uzuldum sınırlendim ne oldu kendime ettim..

Psikolojin de bozulur dikkat et kendine öyle insanlarla yakın olmak çok zor olsa gerek

Yapacagın tek şey şu anki gibi mesafeli olmak.. Aksi halde huzursuzluk yakanı bırakmaz. Bilmiyorum çalışıyor musun. çalışıyorsan ya da eline para geçiyorsa da onlar ne masraf yaptıysa ödemeni tavsiye ederim. Yoksa susturamazsın hep konuşurlar...

nasıl verdim bilmiyorum ama şu an sevdirmiyorum kızımı. geçen gün ilk defa sevmek için kucağına aldı gittim aldım elinden. pişman da değilim

Sinir oldum okurken kardeş Allah yardımcın olsun.
Görümcene verin de parasını kapasın çenesini terbiyesiz.

ben bileziğimin bi tanesini vermek istiyorum sırf utansınlar diye ama eşim razı değil

simdi durumlar nasıl? Bebekle filan nasıl kv?
Benim de bebeğim olduğun da kayınpeder bi hayırlı olsun dememişti. Eşim onun yapısı böyle dedi. Hala da sevmem kp yi

ölüyo torunu için ama 2 haftada 1 görüyolar

Can'ım okudum şimdi gam anlamıyla. Allah cahillerle karşılaştırmasın.sen ev hanımı mısın Can'ım bir mesleğin var mı? Yani taksit olayları falan kötü şeyler onların ödemesi bu durumu içerlemiş görümcen. Ama konuşma tarzı mahalle Kadını gibi. Cahil olduğu belli.

ev hanımıyım dışarıdan okuyorum ama. ya cahil olmasa 1 aylık gelinim ben, kalkıp ta abisinin eşine hakaret eder mi insan? üzerine yürür mü? bana kendisinin çok iyi kalpli olduğunu herkesin onu çok sevdiğini sadece dilinde olduğunu ama benim fesat olduğumu söylemişti. ve kaynanam gelince aglamıştı yalandan. kaynanamda ona inandı, bana, ortanca görümceme, küçük görümceme ve kaynıma inanmadı....

X