Kocamla aramdaki problem yardım edin haksizmiyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklı olabilirsiniz ama yaşarken çok çocukça diyip olaydan çıkamıyorsun tartışmalar bazen o kadar basit sebeplere dayanıyor ki dış etkenler sadece tartışmanın sebebi iki kişi olan bir tartışmadan kaçamıyorsan bu yüzden çocukca diyip derdi küçümsemeyin yaşayan için önemli bir konu olabilir

eşim tek erkek çocuk diye belirttim sebebi de şudur
başta aynı şeyleri yaşadım baktım strese giriyorum
bıraktım ipin ucunu bana şuan kendim için bile olsa aşırı çocukca diyorum
çünkü bir zaman sonra kendinize yapıyorsunuz başka bişey değil..

Slm kızlar.net bir şekilde hemrn konuya başlıyorum...benim annem ve eşim arasında bı problem olmuştu benimde eşimin annesiyle ki gerçekten ama gerçekten haksız olan onlar ...annem eşime çok laf söyledi sonrasında neyse herşeyi kapattık ama tabi araya soğukluk girdi ama benim eşim annemden ilk evlendiğimiz günden beri nefret etti ortada sebep bile yokken anlam veremediğim bı şekilde...

Yaşadığımız sorunlardan bir kaç ay geçti Ramazan Bayramı'nda eşim aradı bayramlaştılar sonrasında bir iki kez daha konuştular.kurban bayramı oldu eşim annesini aramami istemedi (kaynanam bayramlaşmak için aradı beni çünkü biliyordu oğlu bırakmadığı için)
Eşime sende annemi ara dedim aramadı konuşmak istemedi ben mecbur değilim senin anneni aramaya babamda hacca gitmişti "annem tek bir ara sor falan desemde istemedi"

Babam hacdan geldi gitmeden öncede eşimi aradı hellalik istedi falan iki kez .eşim babam gelmesine rağmen babamı aramak istemedi yine benden kızdım "bak ben arasam sorsam senin aileni Sana değer verdiğim için iyi günde kötü günde arıyorum gidip geliyorum "dedim (yurt dışındayım gitme gelme iki senede bir kaynanamgile kaynım ve görümcemde yakın bize senede belki bir kez gideriz 4 saatlik uzaklar.

Eşimde Bana dediki"bana değer verip arama sorma istemiyorum ailemden uzak dur gidip gelme "dedi

Bu lafının üstüne bir hafta geçti abisi 1 aydır hapisteydi çıktı bana diyor ki bu kezde eşim"gel gidelim abimgile "

Gitmek istemediğimi kendisinin daha iki dk arayip babami soramadigini benim 4 saatlik yol gidip abisini sormami istiyor diye onun aslında yaptığının ayıp olduğunu yanlış olduğunu belirttim ailesinden uzak durmami istediğini ve bende artık onun dediğini yaptığımi söyledim.bu kezde brni tehdit etti "sen gelmezsen bende kardeşinin düğününe gelmem" dedi (bı kaç ay kaldı düğününe ve burda yurtdışında kardeşim düğünude burda olacak)

Bu böyle yaptığı için dahada Gıcık oldum gitmeyecem sizce doğru kararmi veriyorum...

(Artı ailemde pek arkamda olan bir aile değil kızlarını seven onlara arka çıkan bir aile değil herşeye atıp tutup sonra sırt çevirenlerden...

Annemde her seferinden bu evlilik yürümez Boşan bak babanı bile aramamıs sana değer vermiyor sevmiyor diyor...artık annemin TLF de bakmsk açmak istemiyorum piskolojim bozuldu
Soyle bir konuya bakımda esin ve eşinin ailesinin üzerinizde çok baskısı var genelde kiz anneleri uzak durur yuva dağılmasın diye bahaneyi kendi çocuklarında arar ama dediğim gibi bahane anneniz farkında yani bir acik kapi bırakmış bosan diye bosanirsan desteklerler bence eşiniz çok saygısız anladığım kadarıyla insan birini sevmese bile eşinin ailesi diye telefonda 2 dk konuşabilir çünkü eşinin hatri vardır adam resmen sizi sartlandirmis o kadar rahat ki suçunuz yokken bile suçlusunuz aileler yüzünden bosanilmaz sevip saydiktan sonra ama siz onun ailesine saygı duyarken o niye duymuyor o konuşup sizinkilere görüşmüyor sa sizde onun ailesi ile görüşmeyin ama eşiniz bu yüzden sizinle kavga etmemeli

Kızlar bende eşimin ailesi ile görüşmüyorum çok çok nadir yılda bir iki kez dediğim gibi oda zorlamiyordu bir senedir abi çıkınca hapisten yine söylüyor ailesi ilede pek aram yok görümcelerim ve bir kaynım dışında ama onlarla da pek sıkı piki değiliz . eşimde haksız zaten üste çıkmaya çalışıyor

Peki siz eşinizin ailesine değer veriyormu sunuz?
Sevgi saygı varmı karşılıklı olarak? Eğerki varsa eşinizin ailesi sizi seviyor sa sayıyorsa siz eşiniz istedi diye değilde siz istiyorsanız gitmelisiniz

Eşinizle annenizin problemi ni bilemiyorum ama gitmek istemiyorsa sizde pek önemsemeyin siz kendiniz gidin ailenizin yanına ama bana kalırsa bu konular çok gereksiz gerçekten insanı arada bırakmaktan ve sürekli huzurlsuzluk olur en güzeli siz 2 dünyalar çocuğunuzun hayatını düşünün en olması gereken de bu 🥰

Slm kızlar.net bir şekilde hemrn konuya başlıyorum...benim annem ve eşim arasında bı problem olmuştu benimde eşimin annesiyle ki gerçekten ama gerçekten haksız olan onlar ...annem eşime çok laf söyledi sonrasında neyse herşeyi kapattık ama tabi araya soğukluk girdi ama benim eşim annemden ilk evlendiğimiz günden beri nefret etti ortada sebep bile yokken anlam veremediğim bı şekilde...

Yaşadığımız sorunlardan bir kaç ay geçti Ramazan Bayramı'nda eşim aradı bayramlaştılar sonrasında bir iki kez daha konuştular.kurban bayramı oldu eşim annesini aramami istemedi (kaynanam bayramlaşmak için aradı beni çünkü biliyordu oğlu bırakmadığı için)
Eşime sende annemi ara dedim aramadı konuşmak istemedi ben mecbur değilim senin anneni aramaya babamda hacca gitmişti "annem tek bir ara sor falan desemde istemedi"

Babam hacdan geldi gitmeden öncede eşimi aradı hellalik istedi falan iki kez .eşim babam gelmesine rağmen babamı aramak istemedi yine benden kızdım "bak ben arasam sorsam senin aileni Sana değer verdiğim için iyi günde kötü günde arıyorum gidip geliyorum "dedim (yurt dışındayım gitme gelme iki senede bir kaynanamgile kaynım ve görümcemde yakın bize senede belki bir kez gideriz 4 saatlik uzaklar.

Eşimde Bana dediki"bana değer verip arama sorma istemiyorum ailemden uzak dur gidip gelme "dedi

Bu lafının üstüne bir hafta geçti abisi 1 aydır hapisteydi çıktı bana diyor ki bu kezde eşim"gel gidelim abimgile "

Gitmek istemediğimi kendisinin daha iki dk arayip babami soramadigini benim 4 saatlik yol gidip abisini sormami istiyor diye onun aslında yaptığının ayıp olduğunu yanlış olduğunu belirttim ailesinden uzak durmami istediğini ve bende artık onun dediğini yaptığımi söyledim.bu kezde brni tehdit etti "sen gelmezsen bende kardeşinin düğününe gelmem" dedi (bı kaç ay kaldı düğününe ve burda yurtdışında kardeşim düğünude burda olacak)

Bu böyle yaptığı için dahada Gıcık oldum gitmeyecem sizce doğru kararmi veriyorum...

(Artı ailemde pek arkamda olan bir aile değil kızlarını seven onlara arka çıkan bir aile değil herşeye atıp tutup sonra sırt çevirenlerden...

Annemde her seferinden bu evlilik yürümez Boşan bak babanı bile aramamıs sana değer vermiyor sevmiyor diyor...artık annemin TLF de bakmsk açmak istemiyorum piskolojim bozuldu
annende cok sacmalamis esin aramiyor sormuyor diye senin ana babani hemen bosanmi demesi gerekiyordu kizim sen yuvanda mutlu ol bizi simdi aramasada belki ileride tekrar biraraya gelir konususuruz zaman herseyin ilaci demesi gereken yerde bosan diyorlar bosansan ne kadar senin arkanda duracaklar ondan bile ümidin yokken kocanla iyi ol inatlasmadan istedigin kivama getir kocani diyecegimde oda zor gibi adam inat olunca islerde zorlasiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X