Kocamla aramız iyi ama kv görümce

o yüzden yüz buluyorlar senin sesin çıkmıyor diye.
çıkar ne anası habersiz çat kapı gelsin ne kardeşi. Küsende küssün. Sizden müsade almaları lazım gelirken, kalırken o ev sadece eşinin değil.
Neden görümcesi izin almak zorunda ki annesinin evine gelirken.

Annenizin evinde kalmaya devam edin,sınava hazırlanın,atanın o zaman sizin için birşeyler yapmaya başlar.Ya ne işiniz var kayınvalideyle aynı evde?
Eşime 2 gün önce ev bakalım dedim su anda kavgadan yeni çıktık ayıp olur.yok kış geçsin ayıp olur ,ailem üzülür vb laflar

İyi akşamlar arkadaşlar yeni üye oldum.24 yaşında 1 senelik evliyim.Atanmayi bekleyen bir öğretmenim bu süreçte kpss çalışıyorum.Kayinvaledimle birlikte yaşıyorum.Kayinvaledem eşimin yanında ayrı başkasının yanında ayrı surat yapan bir insan.gorumcem evli 2 çocuğu olan bir insan ve evi evimize 10 dakika haftanın 3 4 günü gelip yatılı kalıyorlar.Bende sürekli ders çalıştığım icin sesten ve görümce min tavırlarından dolayı çok rahatsızım.Kendisi sürekli birşey olmuş gibi bir Tripli konuşan birden de çok mutlu gibi konuşan bir insan,zaten nişan zamanında yaptıkları çok ayrı şeyler ,sürekli ablamlarla takıldığımı ima eden sürekli eşime aileme şikayet eden birisi.Esime gelince bunların normal olduğunu kafama takmamam gerektiğini söylüyor.En son ki kavgamız da ailemi çağırdı hep birlikte konuşuldu sebeb olarak benim ailesi hakkında kafamda kurduğumu böyle şeylerin beni hasta edeceğinden korktuğu için bana kızdığını söyledi.Bende bır gün sonra ailemin yanına geldim annemi görmek için ama annem geri göndermedi.Eşim de beni aksama kadar yazmadı sormadı aramadı.Bosanmayı düşünüyorum arkadaşlar bilmiyorum hata mı ediyorum.Ne eşim bı çözüm buluyor ne de kayınvalidem.Esim bir kez bile annemin yeri ayrı senin yerin demedi.Benim yapacağım tek şey bu fazlasını bekleme dedi .Su an annemin yanındayım sabah çamaşırlarımı almaya gittim ve birkez bile bir çift laf etmedi kararını sen ver dedi.Yasadigim o kadar şey var ki surat asmalar,trip atmalar, yalancılık, bunları yapan görümcem ve KV..1 senelik evliliğim de ilk günden beri hep aynı sorunlar ve çözüm yok.
Kocanızla aranız iyi değil. Yani normal bir koca 10 dklik mesafede oturan ve haftanın bilmem kaç gününü sizin evde yatılı geçiren görümceye ve ders çalışmanıza rağmen gürültüye maruz kalmanıza sessiz kalmaz. Madem ailesiyle yaşamak istiyor siz niye eşyanızı alıyorsunuz ki, annesini de alsın görümcenin evine gitsin ailesiyle doya doya yaşasın.

Valla kayınvalide ile yaşayınca böyle oluyor. Yaşınız da küçükmüş büyük bir hata olmuş. Eşinize rest çekin seviyorsanız ayrı eve çıkmak için uğraşın. Yok diyorsa da bu evlilik böyle gitmez ayrılmayı düşünmelisiniz.

Lütfen şu evliliğe şu hengameye çocuk getirmeyin, bir an evvel evleri ayırmaya bakın. İkiniz de olgunlaşamadan, ekonomik gücünüzü elinize almadan, cinsel çekim yüzünden evlenmişsiniz. Herifte kira ödeyecek g.t yok, siz gitmeyince ne arar ne sorar.
Hayir kesinlikle çocuk yapmayacağım

Eşim ayrı eve çıkarsak bile gelip gitmenin sürekli olacağını,ve onun ailesine kaç kere gidilerse benim ailemede o kadar gidilebileceğini söylüyor

Bence gelsinler ama yatıya kabul etmediğini söyle kendi ailemde dahil de. Kafan rahat olur. Gerekli durumlar hariç.

İyi akşamlar arkadaşlar yeni üye oldum.24 yaşında 1 senelik evliyim.Atanmayi bekleyen bir öğretmenim bu süreçte kpss çalışıyorum.Kayinvaledimle birlikte yaşıyorum.Kayinvaledem eşimin yanında ayrı başkasının yanında ayrı surat yapan bir insan.gorumcem evli 2 çocuğu olan bir insan ve evi evimize 10 dakika haftanın 3 4 günü gelip yatılı kalıyorlar.Bende sürekli ders çalıştığım icin sesten ve görümce min tavırlarından dolayı çok rahatsızım.Kendisi sürekli birşey olmuş gibi bir Tripli konuşan birden de çok mutlu gibi konuşan bir insan,zaten nişan zamanında yaptıkları çok ayrı şeyler ,sürekli ablamlarla takıldığımı ima eden sürekli eşime aileme şikayet eden birisi.Esime gelince bunların normal olduğunu kafama takmamam gerektiğini söylüyor.En son ki kavgamız da ailemi çağırdı hep birlikte konuşuldu sebeb olarak benim ailesi hakkında kafamda kurduğumu böyle şeylerin beni hasta edeceğinden korktuğu için bana kızdığını söyledi.Bende bır gün sonra ailemin yanına geldim annemi görmek için ama annem geri göndermedi.Eşim de beni aksama kadar yazmadı sormadı aramadı.Bosanmayı düşünüyorum arkadaşlar bilmiyorum hata mı ediyorum.Ne eşim bı çözüm buluyor ne de kayınvalidem.Esim bir kez bile annemin yeri ayrı senin yerin demedi.Benim yapacağım tek şey bu fazlasını bekleme dedi .Su an annemin yanındayım sabah çamaşırlarımı almaya gittim ve birkez bile bir çift laf etmedi kararını sen ver dedi.Yasadigim o kadar şey var ki surat asmalar,trip atmalar, yalancılık, bunları yapan görümcem ve KV..1 senelik evliliğim de ilk günden beri hep aynı sorunlar ve çözüm yok.
Sizin gibi eğitimli bir kadın nasıl böyle bir hayat yaşamayı kabul etti, anlaşılır gibi değil.Çok erken yaşta yapılmış bir evlilik bu ayrıca, nereden tutsan elinde kalır.

Ana baba evladını kimseye muhtaç olmasın diye binbir güçlükle okutsun büyütsün. Elin oğluda elinde sopasıyla ahkam kessin.
Onun ki ana kardeş tamamda sizde ağaç kovuğundan çıkmadınız. Sesinizi yükseltin biraz. Şimdiki kızlarımız neden bu kadar pasif eşlerine karşı anlam veremiyorum gerçekten..

Niye beraber yaşıyorsunuz ki.Eşin ne iş yapıyor ev tutmaya maddi gücü yok mu

Eşime 2 gün önce ev bakalım dedim su anda kavgadan yeni çıktık ayıp olur.yok kış geçsin ayıp olur ,ailem üzülür vb laflar

Manipüle ediliyorsun aileler şart koşuyor bile ev alın diye kızım ayrı evde otursun diye sen kv evine gidiyorsun hiç mi değer vermiyorsun kendine. Seni ailen kendi yuvanı kur diye yetiştiriyor. Ayaklarının üstünde dur diye. Orda hizmet et diye değil. İşte böyle acele evlenirsen sözünde geçemez çünkü finansal gücün yok.
Cazgır ol biraz.

Ana baba evladını kimseye muhtaç olmasın diye binbir güçlükle okutsun büyütsün. Elin oğluda elinde sopasıyla ahkam kessin.
Onun ki ana kardeş tamamda sizde ağaç kovuğundan çıkmadınız. Sesinizi yükseltin biraz. Şimdiki kızlarımız neden bu kadar pasif eşlerine karşı anlam veremiyorum gerçekten..
Öğretmenlere laf söylenince kızıyorum ama böyle meslektas adayları görünce de deliriyorum. Çünkü koca bulunmazsa çünkü koca önemli çünkü mszallsh kaçar nereden bulur bidaha böyle bı baltaya sap olamamış annesinin eteğinden ayrılamamis kişiyi çok yazık bence de🤬

X