El Sanatları Kolay bileklik modelleri

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
CAM BONCUKLARLA BİLEKLİK YAPALIM....

multibraclarge.jpg

Şimdilerde piyasada rengarenk cam boncuklar satılmakta...cam boncukları her türlü takılarda kullanabiliriz.
ama kullanabileceğimiz en uygun yer bileklikler.Artık yaz da gelmekte olduğuna göre daha çok bileklik kullanmak mümkün....onun için bu aralar bol bol bileklik yapalım..kaydirigubbakcemile5

Takı yapmaya yeni başlıyorsanız öncelikle kolay modelleri seçmelisiniz.Bu bileklik gibi..Bu teller hazır satılıyor.Size sadece boncukları dizmek kalıyor...

1-orig.jpg

1808040725_95ba5dfc87.jpg

1425599880_9ba7248b30.jpg

1425600382_f6475fadd4.jpg

1424775093_ad551b2619.jpg

Değişik materyallerle yapılmış bu bileklikler yapımının kolay olması nedeniye takıya yeni başlayanlar için hoş modeller.

şıkır şıkır çok hoş zeppim geçen hafta eşimin arkadaşı dükkan açtı böyle kolye,küpe,bileklik satıyor ne kadar pahalı fiyatlar bende kendim yapıyorumya hiç dikkat etmemişim dışarıda fiyatlar nerelerde diye bir tane boncuk iki,üç tane metal aparat takmışlar yanına ince bir zincirin üzerine 10 ylt aaa şaşırdım malzemesi 2-3 tür en fazla birde uyduruk boncuklar..herkes kendi yapsın takısını hem istediğiniz malzemelerle, zevkinize göre hemde zeppim öğretiyor daha ne istiyorsunuz..

Son eklenenleri çok beğendim, bu tür teller satılıyormu hiç görmedim, örnekleri muhteşem..
Bende kendimce takı yapıyorum, bulabilirsem bu modelleride denemek isterim..

o telleri makarayla satıyorlar sen kendin şekil verebilirsin istediğin gibi hazırını bende görmedim..

zepp bunlar çok güzel,,
ellerine sağlık ,artık yaparsın banada,
birtane değil hepsinden..:jeyyar:

bileklikleri çok severim.. bugün bir tane aldım....yukarıdakilerde hoş olmuş...

:tomato:ya fazla benim tarzım değil ama güzel :icecream:kaydirigubbakcemile5ona bişey diğemem

X