Kolik Anneleri Buraya ...!

Arkadaşlar benim kızımda 2 ay 18 günlük salı günü sabah çok güzel oynaştık gülüştük ikimiz sonra altını değiştireyim dedim birden bire bir ağlama krizine girdi sanki etini koparıyorlarmış gibi katıla katıla ağlamaya başladı cumartesi günü de dışarı sokağa çıktık yolun ortasına varmadan katılarak ağlamaya başladı koşa koşa eve dönmüştük salı günü doktora gittik idrar tahlili gayta tahlili yaptırdı doktor en son kolik teşhisi koydu ve osmolak diye bir şurup verdi böyleağlama krizine girince yarım fitil verdi ağrısı dinsin diye o akşam yine çok ağladı böyle zaten hiç sakin değildi doğduğundan beri ama bu başka türlü bir ağlama önce sakin bi şekilde duruyor sonra birden bir çıngar kopuyorki sormayın her yerimden ter akıyor korkudan elim ayağım boşalıyor gözüm kararıyor ne yapacağımı şaşırıyorum sizde benim gibimisiniz bu durum yeni başladı bizde biraz geç değil mi? 3 aylık olunca bitiyor diyorlar doğrumu? bir de sürekli ıkınıyor ve sürekli huzursuz gece hariç hiç yatırıp da yatağında yatıramadım hep kucağımda hep arabasında siz de benim gibimisiniz? bir de osmolak şurup bu gün hiç işe yaramadı kakasını yapamadı en sonunda bir çay kaşığı zeytinyağ verdim bir zararı olurmu siz hiç zeytinyağ verdiniz mi? senağlamasenağlamasenağlama

ben herşeyi verdim, veriyorum, 10 günlükken başadı, 55 günlük, siz,nki bitti mi?

ah ah arkadaşlar derdinizi çok ii bilirim kızım tam 5ten 10 akadar ve sabahta 7den 12 ye kadar kolil nöbeti geçirirdi 4ay sonra azaltı 6.ayda sona erdi ama hergünüm zehir olmuştu fön mak.işe yaradı ama tam 7ay onla uyudu 3aydan sonra açmayın bence alışıolar...ve en son bulduk ama muskat cevizi birebir geldi...

X