Kolposkopi sonrası adet gecikmesi

Merhaba kızlar kolposkopi sonrası adet gecikmesi yaşayan var mı acaba?
Kolposkopi adet kanamasını geciktirecek bir işlem değil ama biraz stres yaşattığı doğrudur. Zannediyorum ondan geciktiniz. Konuyu açalı olmuş biraz ama şu an herşey yolunda mı

Kolposkopi adet kanamasını geciktirecek bir işlem değil ama biraz stres yaşattığı doğrudur. Zannediyorum ondan geciktiniz. Konuyu açalı olmuş biraz ama şu an herşey yolunda mı
Evet her şey yolunda. 1 2 gün filan gecikti. Sonunda oldum ama İnsan yine de korkuyor işte

Sonuçlarınız çıktı mı peki. Aynı süreçlerden geçtim. Size ne dediler
Merhabalar evet çıktı. Cin2 çıktı alınan biyopsilerden biri. Oranın kazınması gerektiğini, yoksa ilerde rahim ağzı kanserine sebebiyet vereceği söylendi. Yani Leep ameliyatı olacağım. Sizinkiler daha açıklanmadı galiba ? Umarım sonuçlarınız temiz çıkar. 🌼

Merhabalar evet çıktı. Cin2 çıktı alınan biyopsilerden biri. Oranın kazınması gerektiğini, yoksa ilerde rahim ağzı kanserine sebebiyet vereceği söylendi. Yani Leep ameliyatı olacağım. Sizinkiler daha açıklanmadı galiba ? Umarım sonuçlarınız temiz çıkar. 🌼
Geçmiş olsun. Basit bir işlem. Cin3 çıkmıştı benim de. Sonuçlarım iyi çıkmadığı için konizasyon işlemi (daha derinden rahim ağzını alma) yapıldı. Aşı oldunuz mu

inşallah negatifliği görürüm. Çok teşekkür ederim. Bir türlü kurtulamadım hastalıklardan hastanelerden. Şu ameliyatı olsam rahatlayacağım.
Ben çok korkmuştum ve çok zor atlatmıştım bu süreci. Daha önce hiç duymadığım ve bilgim olmadığı bir konuydu. Geçti gitti Allah’ın izniyle. İnşallah cerrahi sınırlar temiz gelir. Daha bugün rutin kontrole gittim. Önceden çok zorlanıyordum ama şimdi koşarak gidiyorum hastaneye. Her şey sağlığımız için. Güzel haberler inşallah..

X