Koltuk altım simsiyah oldu :(((

pink_panther

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
626
4
Arkadaşlar yaşadıklarım kabus olmalı.. 3 hafta önce lazer yaptırdım koltukaltlarıma. Lekelenme oldu. Dr'um krem verdi fayda etmedi. Lazercim krem verdi fayda etmedi. Çıldıracam yaa.. Kısa kollu giyemiyorum. Çok vahim durumdayım. Biraz geçti ama yinede lekeler gitmiyor senağlama

Arkadaşlar yaşadıklarım kabus olmalı.. 3 hafta önce lazer yaptırdım koltukaltlarıma. Lekelenme oldu. Dr'um krem verdi fayda etmedi. Lazercim krem verdi fayda etmedi. Çıldıracam yaa.. Kısa kollu giyemiyorum. Çok vahim durumdayım. Biraz geçti ama yinede lekeler gitmiyor senağlama

Lazer yaptırdığınız merkez ile tekrar görüşmenizi hatta bunu telafi edene kadar onları rahat bırakmamanızı öneririm ki bu merkezlerde leke tedaviside mümkün . . .

Doğal yöntemler de mevcut *leke* biçiminde arama yapabilirsiniz KK da . . .
Fakat sizin bu durumunuz lazerden sonra oluşmuş ise bundan yapan merkez sorumlu tutulmalıdır . . .​

yaa nası simsiyah oldu kıllar gittiği için siyahlığın da gitmesi lazım deil mi? ben de lazer istiyordum ama ben çok beyaz tenliyim benimki de mi kararır acaba??? dr verdiği krem fayda etmediyse nasl düzelteceksin?

yaa nası simsiyah oldu kıllar gittiği için siyahlığın da gitmesi lazım deil mi? ben de lazer istiyordum ama ben çok beyaz tenliyim benimki de mi kararır acaba??? dr verdiği krem fayda etmediyse nasl düzelteceksin?

Her merkez bilinçli biçimde uygulamıyor malesef . . . Frekans cilt tipine uygun biçimlendirilmemişse leke oluşuyor . . .

Yaptıran kişininde bilinçli olması şart tabi ki . . . Örneğin güneşten sakınmak gibi . . .​

Yaa acaba bu leke kalıcı mı? Çıldırmak üzereyim. Önceden simsiyahtı. Şimdi yine açılma var renginde ama yinede lekeli. Besbelli lekeli olduğu.. Sol koltukaltım çok daha lekeli. Zaten sol taraf daha çok acımıştı.. Demekki çok acıdığı zaman leke oluyor..Yaa valla tüylü ama eski koltukaltımı geri istiyorum ben senağlama
Dediğiniz gibi lazercimi rahat bırakmaya hiç niyetim yok. Hem para ver hemde seni insan içine çıkılmayacak hale getirsin....pes doğrusu

Yaa acaba bu leke kalıcı mı? Çıldırmak üzereyim. Önceden simsiyahtı. Şimdi yine açılma var renginde ama yinede lekeli. Besbelli lekeli olduğu.. Sol koltukaltım çok daha lekeli. Zaten sol taraf daha çok acımıştı.. Demekki çok acıdığı zaman leke oluyor..Yaa valla tüylü ama eski koltukaltımı geri istiyorum ben senağlama
Dediğiniz gibi lazercimi rahat bırakmaya hiç niyetim yok. Hem para ver hemde seni insan içine çıkılmayacak hale getirsin....pes doğrusu

Daha fazla leke olan yerde daha çok acı hissettim diyorsanız bahsettiğim gibi cihazın frekansını cildinizin tahammül edebileceğinden fazla tutmuş olabilmeleri ihtimali kuvvetlendi . . .
Gittiğinizde bundan bahsedebilirsiniz . . .
Geçmiş olsun . . .​

Sabuncum çok ama çok saol.. Sen demeseydin bu lekelenmede suçun onların olduğunu bilemiyecektim. Çok teşekkür ederim. Yakalarına yapışıp hüç düşmemeyi düşünüyorum.İnsan içine çıkılmaz hale getirdiler beni senağlama. Urfa sıcağında daha ne kadar uzun kollu giyebilirimki :a015:

Sabuncum çok ama çok saol.. Sen demeseydin bu lekelenmede suçun onların olduğunu bilemiyecektim. Çok teşekkür ederim. Yakalarına yapışıp hüç düşmemeyi düşünüyorum.İnsan içine çıkılmaz hale getirdiler beni senağlama. Urfa sıcağında daha ne kadar uzun kollu giyebilirimki :a015:

Rica ediyorum tatlım . . .
Merkezinin leke tedavisi uygulaması olup olmadığını da öğrenebilirsin . . .
En son çare bu biçimde telafi edebilirler ki lazer uygulamaları bulunan merkezlerde leke tedaviside mümkündür . . .

Diğer ihtimalde hep aklında olsun tatlım yani cildin gerçekten ciddi boyutta hassasta olabilir ki merkezinin bunun analizini yapıp uygulamaya buna göre geçmesi gerekirdi . . .
Güneşten sakınmakta çok mühim . . . Çok çok . . .

Paylaştıkça çoğalıyor bilgi . . .

İyilikler . . .​

Merhaba canım yengemde lazer epilasyon yaptırıyor cenesine,
önceden yakmalı bişeyler yaptırmıştı ve cenesi yandı kapkara oldu bu yeni giitiği yer çok kaliteli lüks bir yer yengem sormuş nasıl beyazlaşır eski haline döner diye doktor orada satılan bir krem önermiş fiyatıda 175 ytl civarı demiş yani amaç sadece para kazanmak

Ama tam çıkmak üzereyken başka bir uzmanla görüşmüş hemşeri falan çıkmışlar muhabbet koyulaşınca uzmanda gizlice burda satılan kremler hikaye sen hergün yatmadan önce BEPANTENE PLUS krem sür içinde biliyorsun tüy dökmeye yarayan "KARINCA YAĞI" VARMIŞ hemde cildi beyazlatan bir madde ben 15 gündür görmüyordum yengemi bir geldi çenesinde siyahlıklar neredeyse girmiş. beyazlaşmıştı hatta pudra falanmı sürdün dedim yoktu hişbirşey.

Yani her gece yatmadan önce ve sabahları BEPANTENE PLUS krem sür ecz. satılıyor. eminim iyi gelecektir. hem yanık falan oluncada o kremi verirler dr. lar iyileştirici deri yenileyici bir kremdir. Bu yöndende düşünürsen gayet mantıklı, üstelik uzman önerisi. Umarım işine yarar.

Saol cnm onu zaten kullanıyorum. Hala renk tam olarak açılmadı. Gitti kolumun altı resmen.. Çok vahim bi durumdayım.. exipment'i denemeyi düşnüyorum

X